goki Набір для ляльок Загін для кроликів

код товару: 51736G

Чудовий та веселий ігровий набір «Загін для кроликів» від німецького бренду goki. Набір можна використовувати окремо або разом із наборами лялькових будиночків goki. У комплекті 6 кроликів, морквини, мисочка, домівка із дверцятами для зайчат, елементи для будівництва паркану. Такий набір сумісний із ляльковими будиночками goki – він чудово доповнить дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльками. Деталі набору вироблені із натурального дерева, вкритого фарбами на водній основі. Для дітлахів від 3-х років.

729 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис goki Набір для ляльок Загін для кроликів

Лялькові меблі, будиночки та їх жителі
Німецький бренд goki пропонує дівчатам різноманітні набори лялькових меблів, будиночків та їх жителів.
 
Комплекти відрізняються дизайном, багатим оснащенням, різноманіттям персонажів. Але всіх їх об’єднує радість та захоплення, які вони подарують своїм маленьким власницям. Лялькові будиночки мають такі функції:
 
1. Навчальна. Дівчинка дізнається, що таке будинок, як він може бути облаштований, познайомиться з елементами меблів та аксесуарами.
2. Виховна. Лялькові будинки чудово підходять для сюжетно-рольових ігор та казкотерапії. «Жителі» будиночка допоможуть у корекції поведінки дітлахів, позбутись страхів.
3. Розвиваюча. Гра з дрібними предметами меблів та аксесуарами розвиває дрібну моторику, мовлення, фантазію, творче мислення та комунікабельність.
 
Про набір
Набір «Загін для кроликів» складається з 25 елементів, серед яких:
будиночок для кроликів із дверцятами
6 різних фігурок кроликів
8 морквинок
мисочка
8 частин для будівництва паркану
невеличка годівниця
Усі дерев’яні деталі якісно оброблені і безпечні для дитини.
 
Використання
Набір допоможе дітям отримати знання про домашнє господарство, навчити піклуватись за тваринами. Поєднайте набір із ляльками та їхніми будиночками від goki – та створюйте захопливі сюжети. Діти дуже полюбляють, коли їх залучають у процес гри. Запропонуйте їм такі ігри:
 
1. «Знайди пару». Необхідно співставляти елементи із набору з предметами на дачі або у дворі. Наприклад, візьміть кролика певного кольору – і відшукайте такого ж або схожого в себе у селі. Морквинка приведе  дівчат до справжнього овочу на кухні. Таким чином діти швидше вивчатимуть нові слова і запам’ятають предмети.
2. «Чарівний капелюх». Візьміть декілька елементів із набору, перерахуйте їх назви вголос і сховайте у капелюх. Попросіть дитину згадати і по черзі назвати ці предмети. Якщо вона правильно назве предмет – він «з’являється» із «магічного» капелюха, а дитина кладе елемент у відповідне місце ігрової зони. Починайте з 2-3 предметів, поступово ускладнюючи гру.
3. Довільна гра. Простий процес гри з ляльковим будиночком та наборами меблів для нього чудово розвиває дрібну моторику. У процесі будь-якої гри дитина розставляє частини загону для кроликів, «випускає» кроликів на прогулянку, «годує», «запускає» назад у домівку - тобто здійснює безліч маніпуляцій руками. 
 
Користь іграшки
Ляльковий будинок із меблями та різноманітними  деталями для облаштування подвір’я – це «навчальний посібник» для виховання дівчат дошкільного віку. Дівчата розвиваються і ростуть, вчаться бути охайними, слідкують за порядком та чистотою у своєму будинку, намагаються наслідувати своїх мам і бути такими ж хазяйновитими. Ляльковий будиночок допоможе дівчатам втілити свої фантазії та розвити творчі навички. Існує безліч сюжетів для ігор, тому діти можуть годинами грати із будиночком та ляльками.
 
Комплектація
Набір «Загін для кроликів» постачається у фірмовій картонній упаковці, усі елементи обережно загорнуті у папір. Розміри найбільшого елемента (будиночка для кроликів): 16х11х8 см. Вироблено у Німеччині.

Технічні характеристики goki Набір для ляльок Загін для кроликів
Основні
Тип Аксесуар для лялькового будиночка
Вид Загін для кроликів
Стать хлопчик
дівчинка
Тема сад і город
ферма
Вікова група 3+
Упаковка картонна коробка
Елементи живлення відсутні
Кількість предметів 25 шт

Фізичні
Матеріал дерево
Розмір 15 x 8.2 x 11 см
Колір натуральний
Вага 0.46 кг

Параметри упаковки
Ширина170 мм
Висота90 мм
Довжина170 мм
Вага0.45 кг
Об'єм0.0026 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Загін для кроликів
Стать хлопчик
дівчинка
Тема сад і город
ферма
Вікова група 3+
Матеріал дерево
Колір натуральний
Вага 0.46 кг
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Набор для кукол Goki Загон для кроликов (51736G)

Moyo.ua

Набор для кукол goki Загон для кроликов (51736G)

All-service

Набор для кукол Goki - Загон для кроликов (51736G)

F.ua — Тот самый магазин

Загон для кроликов (51736G)

27.ua

Кукольный набор GoKi Загон для кроликов 51736G

kindersvit

Набор для кукол Загон для кроликов 51736G

Переглянути всі пропозиції (7) ›


Фото goki Набір для ляльок Загін для кроликів
Схожі моделі на goki Набір для ляльок Загін для кроликів