Wonderworld Пірамідка Жираф

код товару: WW-1202

Пірамідка таїландського виробника іграшок Wonderworld – корисна розвивальна іграшка для розвитку дитини. Пірамідка складається з основи, чотирьох кілець і «вершини» піраміди у вигляді жирафа. Усі елементи дерев’яні, гладенько відшліфовані, без зазубрин і при цьому зберігають природну текстуру дерева. Іграшка допоможе дитині покращити моторні навички, вивчити кольори. Іграшка у цупкій фірмовій коробці. Зібрана пірамідка заввишки 15 см. Для дітей від 1-го року. Продукція Wonderworld – запатентовані іграшки, що виготовлені з безпечних матеріалів.

210 грн*
Немає в наявності

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Wonderworld Пірамідка Жираф

Особливості пірамідки
Іграшка у вигляді жирафа – це водночас пірамідка і неваляшка. Завдяки випуклому дні основи виріб кумедно гойдається. Правильно розмістивши деталі (від найбільшої до найменшої) утвориться своєрідний колірний градієнт – від яскравого жовтогарячого до світло-жовтого. Колір нанесений природніми фарбами, що не заподіють шкоди. 

Використання
Іграшку-пірамідку можна використовувати у багатьох іграх. Зокрема, дитині буде цікаво порівнювати форми і розміри, знаходити більші і менші кільця. Також дитина зможе вивчити назви кольорів. Гра перетвориться у ненав’язливий навчальний процес, якщо просити в дитини показати, приміром, жовтий або оранжевий колір.

Користь іграшки
Окрім кольорів, дитина зможе вивчити цифри, рахуючи кількість деталей. Складаючи пірамідку, дитина розвиватиме логічне та аналітичне мислення, адже потрібно буде думати над наступним кроком і визначати, чи правильно зроблені попередні дії.

Дитина активно працюватиме руками, покращуватиме злагодженість, координацію та спритність рухів. А «робота» руками позитивно позначиться на розвитку дрібної моторики і мовлення.

Технічні характеристики Wonderworld Пірамідка Жираф
Основні
Тип іграшки пірамідка
Для кого для дівчаток
для хлопчиків
Кількість гравців 1
Категорія розвитку координація рухів
моторика рук
логічне мислення
пам'ять
колірне сприйняття
посидючість
Рекомендований вік 1+
Кількість деталей 6 шт

Особливості
Без елементів живлення

Фізичні
Колір натуральний
червоний
жовтий
помаранчевий
Mатеріал дерево
Розміри 8.5 × 8.5 × 15 см

Гарантія
Гарантія3 місяця
Параметри упаковки
Ширина90 мм
Висота160 мм
Довжина90 мм
Вага0.35 кг
Об'єм0.0013 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип іграшки пірамідка
Для кого для дівчаток
для хлопчиків
Категорія розвитку координація рухів
моторика рук
логічне мислення
пам'ять
колірне сприйняття
посидючість
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Wonderworld Пірамідка Жираф
Схожі моделі на Wonderworld Пірамідка Жираф