Oribel Игровой столик Portaplay Forest Friends

код товару: CY303-90001-INT-R

Гральний столик Oribel Portaplay Forest Friends – інтерактивний навчальний простір для дитини. Ергономічна конструкція, розвивальні функції, стильний дизайн – такі особливості грального столика виробника дитячих іграшок Oribel (Сінгапур). Portaplay – різновид «ходунців» для дітей від 5 до 12 міс. Потім «портаплей» легко трансформується у гральний столик, який можна використовувати впродовж багатьох років.

3999 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Oribel Игровой столик Portaplay Forest Friends

Особливості Oribel Portaplay
Гральний столик оснащений зручним сидінням для дитини та інтерактивними деталями. Сидіння обертається навколо осі, відтак дитині буде цікаво спостерігати за інтерактивними іграшками на столику. Столик виготовлений із міцного полікарбонату, що забезпечує міцність конструкції; сидіння – текстильне, його можна прати в делікатному режимі. Oribel Portaplay легко складається і розкладається. Розмір столика: 68 х 46 см. Виріб у фірмовій коробці Oribel.

Інтерактивні елементи 
Розважальні елементи забезпечують розвиток під час безпечної гри. По колу столика розташовані різноманітні забавки, серед яких сова-брязкальце, дерево, своєрідна книжечка з дзеркальцем, квітка, білочка. Багато деталей – рухомі. Дитина залюбки торкатиметься до приємних на дотик забавок, ворушитиме крила сови, розглядатиме себе в безпечне дзеркальце і т.д.

За таким столиком маля ніколи не засумує і не занудьгує. Окремі деталі виготовлені з безпечного термопласту; дитина може використовувати їх як гризунки. 

Розвиток під час гри
Бавлячись за столиком Oribel Portaplay дитина не занудьгує і корисно проведе час. Різноманітні елементи допоможуть розвинути низку навик, пізнати нові відчуття, текстури на дотик, звуки. Намагання вхопити за деталі позитивно позначиться на координації, спритності рухів, просторовій орієнтації, дрібній моториці. Відомо, що сенсорне сприйняття – найперший крок до пізнання світу дитиною. Інтерактивний гральний столик відкриє маляті безліч нових звуків, сенсорних і тактильних відчуттів. 

Столик-трансформер
Столик не займає багато місця у зібраному вигляді. Він запросто поміститься навіть у невеликій кімнаті. до того ж, його зручно перевозити в автомобілі. Крім того, конструкція може змінюватись. Приміром, можна підняти ніжки, якщо дитина трошки підросла.

Важлива особливість Portaplay в тому, що ходунці трансформуються у повноцінний гральний столик, де дитина зможе малювати, вчитися читати, писати, займатися прикладною творчістю тощо.

Технічні характеристики Oribel Игровой столик Portaplay Forest Friends
Основні
Тип Столик
Стільчик
Вікова група від 5 місяців
Додатково сидіння рухається за допомогою коліс
зі звуковим супроводом
брязкальця, стучалки, гризункі
регульовані по висоті ніжки

Фізичні
Вага, кг 6.2
Розмір столика, см 68 x 46
Колір зелений
білий
різнокольоровий
Основа ніжки

Гарантія
Гарантія6 місяців
Параметри упаковки
Ширина180 мм
Висота680 мм
Довжина700 мм
Вага8.80 кг
Об'єм0.0857 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип Столик
Стільчик
Вікова група від 5 місяців
Колір зелений
білий
різнокольоровий
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Игровой столик Oribel Portaplay Forest Friends (CY303-90001-INT-R)

Moyo.ua

Игровой столик Oribel PORTAPLAY Forest friends (CY303-90001-INT-R)

F.ua — Тот самый магазин

Portaplay Forest Friends (CY303-90001-INT-R)

Toys.com.ua

Игровой столик Oribel Portaplay Forest Friends

Deshevshe

Portaplay Forest Friends СY303-90001-INT-R

ckapbu.com

Игровой столик Oribel Portaplay Forest Friends СY303-90001-INT-R Oribel CY303-90001-INT-R

Переглянути всі пропозиції (9) ›


Фото Oribel Игровой столик Portaplay Forest Friends
Огляд Oribel Игровой столик Portaplay Forest Friends
Розвивальнi столики-трансформери Oribel

З народження кожна дитина має великий потенціал для розвитку. Існує гіпотеза, що основні навички для навчання та пізнання світу слід закладати до 3-х років, і тоді у майбутньому малюк виросте успішною та самодостатньою людиною.

Багатьох молодих батьків уразив вірус під назвою «ранній розвиток дітей». Сучасні батьки хочуть, аби їхня дитина швидше почала ходити, говорити, читати та навіть вивчати іноземні мови. Щоб пришвидшити розвиток дитини, а також вивільнити трохи часу під час гри або, наприклад, звільнити руки, батьки купують різні розвивальні комплекси.

У Oribel розуміють, що батьківство — це не лише приємні моменти, а й відповідальність і щоденна праця. Компанія створила розвивальний комплекс PortaPlay, щоб допомагати у догляді за малюком та сприя­ти його розвитку.

Дитину розміщують в центрі PortaPlay в крісло, що обертаєть­ся навколо своєї осі на 360° завдяки коліщаткам. На зовнішній поверхні закріплено п’ять розвивальних іграшок. Через розташування навколо сидіння вони спонукають дитину обертатися та постійно рухатися під час гри. Текстильну частину сидіння виконано з м’якого еластичного матеріалу, що створює умови для активних стрибків і рухів.

Щоб центр можна було використовувати довго, його ніжки регулюються за висотою, завдяки чому можна підібрати зручне положення для дитини.

З 12 місяців, коли дитині вже нецікаво знаходитися в обмеженому просторі, PortaPlay перетворюється на дитячий стіл для ігор та творчості — своє­рідну ігрову зону. Іграшки та сидіння можна легко демонтувати, отвори закрити спеціаль­ними заглушками, утворюю­чи рівну поверхню.

Завдяки зносостійкому пластиковому покриттю стільниці PortaPlay слугуватиме довго, а всі забруднення можна змити вологою ганчіркою, не залишаю­чи слідів.

Для зручного зберігання та транспортування ніжки PortaPlay можна швидко та легко скласти. Для цього не потрібно жодних інструментів, достатньо натиснути кілька кнопок. Завдяки цій особливості, а також малій вазі (6 кг) PortaPlay буде зручно використовувати у квартирах із малою площею або брати із собою на відпочинок.

Iгровий столик PortaPlay Forest Friends

Створено для дітей від 5 місяців, здатен трансформуватися в ігровий столик і можна використовувати до 6 років.

Iгровий столик PortaPlay Wonderland

Лише зараз і на обмежену кількість столиків PortaPlay Wonderland розповсюджується акційна пропозиція: у разі придбання центру покупець зможе отримати два білих стільчики безкоштовно. Подарунок включено до комплектації виробу.

Iгровi стiльчики PortaPlay

Доповнити та урізноманітнити функціонал ігрових столиків PortaPlay можна аксесуарами. Стільчики виготовлено з міцного матеріалу, і вони мають ергономічну конструкцію та стильний дизайн. Поставляються у комплекті по дві одиниці. Стільчики розраховано на використання дітьми до 5 років.

Тримач для паперу PortaPlay

Малюк почав проявляти творчі здібності, а саме бажання малювати? Тоді цей аксесуар стане незамінним. Завдяки йому можна виділити зону для малювання та привчити дитину малювати за столиком. Окрім дисциплінованості, це збереже інтер’єр у випадку нестримного творчого пориву малюка. Тримач фіксується у спеціальних отворах і не потребує додаткових інструментів для монтажу чи демонтажу.

Схожі моделі на Oribel Игровой столик Portaplay Forest Friends