Smart Koala Стартовий Набір"Розумна Ручка”

код товару: SKS001BW
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Smart Koala Стартовий Набір"Розумна Ручка”:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид Інтерактивні книги
Стать хлопчик
дівчинка
Тема освіта
іноземні мови /англійська
Вікова група 2+
Матеріал пластмаса
папір
Колір Різнобарвний
Вага 0.725 кг
Основні
Тип Інтерактивний набір
Вид Інтерактивні книги
Стать хлопчик
дівчинка
Тема освіта
іноземні мови /англійська
Вікова група 2+
Упаковка картонна коробка
В комплекті книга /«Коала Пізнавала»
розумна ручка
Елементи живлення акумулятор
Особливості 8 ГБ пам'яті
Акумулятор на літієвій батареї
Диктофон
Кнопка коригування гучності
Слот для навушників
Кількість предметів 2 шт
Фізичні
Матеріал пластмаса
папір
Розміри упаковки 29.4x22x5.4 см
Колір Різнобарвний
Вага 0.725 кг
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 310 мм
Висота 220 мм
Довжина 80 мм
Вага 0.65 кг
Об'єм 0.0055 м3
"200 Перших Слов" (Сезон 2) Набір (Книга + Ручка)» - другий посібник із серії книг Koala пізнавала ...« 600 Перших слів англійської мови ». Ваша дитина легко вивчить 200 базових слів, прослухає більше 500 фраз, пройде 20 яскравих сцен з життя і 50 ігор на пам'ять і логіку. Весь матеріал озвучений носіями мови - англійська, українська, російська. Вас чекає весела практика в іграх і діалогах. Книга зробить першу подорож Вашої дитини незабутнім! Рекомендується використовувати з Розумною Ручкою. Дітям від 2 років.
1 599 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Smart Koala Стартовий Набір"Розумна Ручка”:
Інтернет магазини
ckapbu.com
Стартовый Набор Smart Koala Книга + Ручка 200 Basic English Words Season 1 SKS001BW
pampik.com
Стартовый обучающий набор Smart Koala 200 первых слов (SKS001BW)
moretoys.com.ua
Стартовый Набор Smart Koala (Интерактивная книга + Ручка 200 Basic English Words (Season 1) (SKS001BW)
Funduk
Smart Koala: Стартовый набор Умная ручка (SKS001BW)
Національні мережі
Moyo.ua
Интерактивная ручка Smart Koala + Интерактивная обучающая книга Smart Koala 200 ПЕРВЫХ СЛОВ (SKS001BW)
www.foxtrot.com.ua
Навчальний набір SMART KOALA SKS001BW
bi.ua
Набор Интерактивная ручка и книжка 200 первых слов Smart Koala (SKS001BW)
Зустрічайте: Smart Koala - розумні ручка та книга для вивчення англійської мови для дітей!

А ви вже знаєте що це? Ви колись бачили розумну ручку, яка може «читати» книгу і розмовляти? А задавати питання і перевіряти правильні відповіді? А співати пісні?

Представляємо вам абсолютно новий продукт, який не залишить байдужим ні дітей, ні дорослих!

У стартовий набір входять: Перша Книга «Коала пізнавала» і Розумна Ручка. Розумна Ручка розмовляє! Всі наступні книги Smart Koala відтворюються голосом безкоштовно!

Smart Koala: інноваційне вивчення англійської

Подружжя киян, співзасновники компанії Smart Koala, турбуючись про розвиток у дітлахів любові до навчання, випустили першу в Україні інтерактивну дитячу книгу, що «розмовляє», для вивчення англійської мови. А озвучили її відомі українці Віктор Бронюк, Ірена Карпа, Тала Калатай та Кирило Капустін.

Сфера освіти зазнає останнім часом все більше трансформаційних змін. Українці не стоять осторонь. Одним з таких прикладів стала інноваційна методика навчання іноземним мовам — Smart Koala. Інтерактивна технологія книг спрямована на повне емоційне занурення дитини в навчальний матеріал. На сьогодні це перший підхід, що врахував різні канали сприйняття інформації. Діти навчаються за допомогою ігор на логіку, аудіовідтворення діалогів головних героїв та звуків навколишнього середовища, якісних ілюстрацій.

У стартовий набір Smart Koala, який навчає дітей англійській, українській та російській мовам в інтерактивний спосіб, входить «Розумна Ручка» та перша розумна книга «Koala Пізнавала 200 Перших Слів». За допомогою кодів, що нанесені на сторінки, інформація книги відтворюється людськими голосами. Достатньо навести ручку на текст чи малюнок.

Стартовий Набір Smart Koala

Головна перевага книг — синхронне навчання трьом мовам. Головною аудиторією «Розумної Коали» є діти віком від 2-х років.

Smart Koala і «Розумна Ручка» разом перетворюють навчання на цікавий, пізнавальний і детально продуманий процес, і буде захопливим на всіх етапах сприйняття мови.

Улюблені голоси з мультфільмів

Однією з переваг книги «200 Перших Слів» є голоси. Зазвичай стальні, неживі голоси з динаміків різних пристроїв скоріше відлякують, ніж чарують і захоплюють. В українській версії герої розмовляють справжніми, людськими, приємними голосами. Жіночі персонажи озвучують письменниця Ірена Карпа і телеведуча Тала Калатай, чоловічі — Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК» і радіоведучий Кирило Капустін. Англійські голоси належать носіям мови.

Розумнішаємо з Коалою

Система Smart Koala схожа на дерево знань: кожна наступна книга буде продовженням, але з використанням різних методів навчання. П’ять ключових напрямків видань: розвиток читання, розвиток мовних навичок, розвиток логіки, розвиток творчості та розвиток знань з профільних предметів.

Кожен з п’яти напрямків буде представлений розумними книгами як основною механікою навчання, так і допоміжними інноваційними продуктами, про які компанія анонсуватиме найближчим часом. Нові книги будуть доповнювати попередні та поглиб­люватимуть навчальну інформацію. У роботі вже п’ять серій: «Koala читала», «Koala малювала», «Koala пізнавала», «Koala співала» та «Koala вивчала».

Наступні книги будуть коштувати набагато дешевше, адже в наборі вже не буде ручки: вона підходить для всіх книг, а файли до книг можна буде скачати на сайті безкоштовно.

Як користуватися першою книгою Smart Koala

Увімкнемо «Розумну Ручку» великою синьою кнопкою. Сигналом готовності буде привітання, «Ручка» скаже: «Привіт».

Головні герої книги — сім’я. 20 різних тем — ситуацій із повсякденного життя, в які потрапляють члени сім’ї. Наприклад, «На пляжі», «Наша вітальня», «Час обіду», «Вечірка на честь Дня народження», «Різні кольори», «Ферма дідуся» тощо. Усього можна вивчити 200 слів і 500 фраз трьома мовами.

На другій сторінці зверху обираємо гучність мовлення «Ручки».

На наступних сторінках знайомимось зі змістом книги і англійським алфавітом. Друкована мова книжки — англійська.

Після натискання на картинки «Розумна Ручка» озвучує всі слова. Також можна послухати, що говорять герої книги. Якщо на якомусь етапі потрібен переклад українською або російською мовою, обираємо відповідний прапор.

Наступний рівень — інтерактивні ігри. Наявні дві кнопки: розпочати та припинити гру. Є активними два поля: поле слів для пошуку слів англійською мовою та поле малюнку для пошуку відповідного зображення. Натиснувши на кнопку «Розпочати гру», отримаємо завдання. Наприклад, на вкладці «Візит до зоопарку», «Розумна Ручка» може попросити знайти слово «лев» англійською мовою. Якщо гравець впорається із завданням, то «Ручка» похвалить його. Якщо ж не вдасться одразу знайти потрібне слово, то «вчитель» підбадьорить і змотивує продовжити пошук. Усього можна опанувати 90 ігор на пам’ять та логіку. Картинки дуже яскраві, сюжет захопливий, і всі персонажі «розмовляють».

У кінці «Розумної книги» ви знайдете словник у перекладі українською і російською мовами, та сторінками, на яких можна знайти обране вами слово.

«Розумна Ручка» Каспер

  • Усміхається, вміє говорити, коли нею наводиш на картинку в книжці, вона або вимовляє слово або видає відповідний звук
  • Рознім для навушників
  • Пам’ять 4 ГБ, можливість вставити SD-карту
  • Три режими: увімкнути, вимкнути, повтор
  • Живлення: вбудована літійна батарея
  • Заряджається шнурком MicroUSB

«Розумна Ручка» Робот (нова модель)

  • Покращена робота процесора
  • Динамік з потужним магнітним ядром розподільної здатності рівня Al, Fe та B
  • 8 ГБ пам’яті
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів