ASUS BRT-AC828

SKU: BRT-AC828
Previous
Next
Technical characteristics ASUS BRT-AC828:
Main features
Full list of features
Type access point
router
router
Type of modem external
Interface USB /3.0 x 2
M.2
Antenna Type external/detachable
The number of antennas 4 pcs
Frequency band 2.4 GHz /4 x 4
5 GHz /4 x 4
VPN support
Features LED Indicators /PWR x 1 SSD x 1 LAN x 2 Fail-over x 1 Wi-Fi x 2 LAN x 8
Dimensions 300 х 49.5 х 200 mm
The weight 950 g
Main
Type access point
router
router
Type of modem external
Interface USB /3.0 x 2
M.2
DRAM memory 512
Flash memory 256
Wireless network
IEEE 802.11 communication standard b /1, 2, 5.5, 11 Mb/s
g /6,9,12,18,24,36,48,54 Mbit/s
n /up to 800 Mbps
ac /up to 1734 Mbit/s
a /6,9,12,18,24,36,48,54 Mb/s
Antenna Type external/detachable
The number of antennas 4 pcs
Frequency band 2.4 GHz /4 x 4
5 GHz /4 x 4
Network management
VPN support
Wired network
The input interface (WAN) 1000+ BaseT /x 2 RJ45
Number of LAN ports (RJ-45) 8 pcs
Additionally
Features LED Indicators /PWR x 1 SSD x 1 LAN x 2 Fail-over x 1 Wi-Fi x 2 LAN x 8
Physical
Dimensions 300 х 49.5 х 200 mm
The weight 950 g
Warranty
Warranty 36 months
Package dimensions
Width 270 mm
Height 350 mm
Length 110 mm
Weight 2.35 kg
Volume 0.0104 m3
Modem Type: external; Modem Type: access point, router, router; Interface: USB, M.2; Antenna type: external/detachable; Weight: 950 g
out of stock
Сигнал для бізнесу: роутер ASUS BRT-AC828

Новий маршрутизатор ASUS BRT-AC828 позиціонується як пристрій для бізнесу. Чому саме корпоративний сегмент?

Цей пристрій ASUS призначений бути мережевим центром будь-якої корпоративної мережі: компанії середніх розмірів, кав’ярні або навіть великого ресторану. Завдяки конфігурації MU-MIMO та іншим фірмовим технологіям маршрутизатора користувачі більше не будуть відчувати жодних проблем із підключенням до Wi-Fi. Легко буде і власникам пристрою: меню роутера інтуїтивне і просте, тож сторінку для входу в гостьову мережу можна створити у кілька кліків.

High-tech зсередини та ззовні

Серед безлічі маршрутизаторів, що представлені на ринку, BRT-AC828 виділяється абсолютно всім, але почнемо огляд з технічного вмісту. 8 портів LAN 8 портів LAN, кожен з яких пропускною здатністю 1 Гбіт/с та 2 порти WAN, які можуть бути агреговані в транк і утворити канал з пропускною здатністю 2 Гбіт/с.

ASUS BRT-AC828 обладнаний рознімом формату M.2. (SATA), що дозволяє встановити твердотільний накопичувач для зберігання чи обміну даними. Це неймовірно зручно, до того ж надає можливість обмежити коло осіб, які мають до нього доступ. Додатково цей рознім економить гроші, адже завдяки ньому зникає необхідність купувати окремо сховище та підключати його до роутера. Сам же формат М.2. дозволяє розвивати швидкість запису до 6.0 Гбіт/с.

Поряд з WAN-портами розташовано гніздо USB3.0 зі своїм індикатором та клавішею Eject. Його можна використовувати як додатковий рознім для підключення флеш-накопичувача або чогось побільше.

BRT-AC828 формує дуже стабільний сигнал. Власне, за рахунок антен конфігурації 4х4 та технології ASUS AiRadar маршрутизатор емулює спрямований сигнал, коригуючи роботу своїх антен залежно від навколишніх особливостей. Слабкий сигнал він трансформує у більш потужний та спрямований, з одночасним поліпшенням пропускної здатності каналу.

У ASUS BRT-AC828 встановлено процесор Qualcomm IPQ8065, всередині якого знаходяться чотири ядра (або два двоядерних процесори KRAIT 300), що працюють з частотою 1,7 ГГц.

За роботу Wi-Fi відповідають два контролери Qualcomm Atheros QCA9984, при цьому один чип відповідає за мережі стандартів bgn, а другий — за an/ac. Що ж стосується мережевих портів, то для кожного WAN-розніма передбачений свій чип Qualcomm Atheros QCA8033, а 8-гігабітних мережевих рознімів LAN керуються контролером Realtek RLT8370MB.

Об’єми пам’яті у роутера також непогані. Оперативної пам’яті стандарту DDR3L запропоновано 512 МБ, а постійної, на якій зберігається прошивка пристрою,— 128 МБ.

Ласкаво просимо у корпоратив

У меню ASUS BRT-AC828 значно розширилися можливості порівняно з попередніми пристроями компанії. Тож роутер зараз відповідає усім вимогам комерційного сегменту. А це безпека на підвищеному рівні, розподіл користувачів на групи, можливість створення різного типу суспільних мереж, а також управління правами доступу усіх підключених пристроїв.

Прошивка ASUS BRT-AC828 виглядає так само, як у інших маршрутизаторів компанії, але пунктів набагато більше. Наприклад, на стартовому екрані відображається два порти WAN замість одного. Також на цьому екрані можна дізнатися про активність гостьових мереж, завантаження процесора, оперативної пам’яті та підключених накопичувачів.

Один з пунктів меню ASUS BRT-AC828 присвячений налаштуванням прав доступу. Тут можна зробити розбивку користувачів чи різних пристроїв по різним групам. Такий розподіл знадобиться для налаштування доступу до будь-якого підключеного файлосховища. Наприклад, користувачам з одного відділу можна заборонити доступ до файлів і папок, які для них не призначені. Також у цьому меню можна включити сервер RADUIS, до якого можливо під’єднувати до 16 клієнтів.

Розділ налаштування VPN-серверів і клієнтів у цьому роутері значно розширено. Наприклад, з’явився режим роботи сервера IPSEC VPN.

Змінився і розділ з гостьовими мережами: якщо у простих маршрутизаторів ASUS тут можна було включити одну з гостьових мереж та задавати логін та пароль, то у корпоративному рішенні можливостей у адміністратора помітно більше, тож він має зробити вибір:

  • гостьова мережа з простою сторінкою входу (без введення логіна і пароля);
  • гостьова мережа зі сторінкою входу з формою введення логіна і пароля (Captive Portal);
  • гостьова мережа Facebook Wi-Fi;
  • проста гостьова мережа, як на всіх інших роутерах ASUS.

Безпеці у ПЗ ASUS BRT-AC828 присвячено відразу два розділи. Перший створений у співпраці з компанією Trend Micro, а другий є звичайним фаєрволом роутера. Базове сканування роутером різних мережевих вразливостей та блокування заражених сайтів і підозрілих пристроїв забезпечує саме перший розділ. Так само, як захист від різних підозрілих мережевих пакетів, в тому числі від Heartbleed та Bashdoor.

Налаштування локальної мережі, як і варіанти захисту, розподілено на два блоки. Перший нічим не відрізняється від домашніх роутерів ASUS, тоді як другий — набагато цікавіший. Власне, ASUS BRT-AC828 дозволяє створювати до 8 груп в локальній мережі — VLAN.

Технологія VLAN дозволяє розділити одну спільну дротову локальну мережу на декілька логічних підмереж. Тобто пристрої, що підключені до різних VLAN не «бачать» один одного і не взаємодіють так, ніби вони з’єднані з різними мережевими комутаторами Ethernet. Також у пристрої реалізована можливість налаштувань персонального логіну та паролю для кожного. І головне — робити всі налаштування досить просто, адже виробник перш за все подбав про інтуїтивне користування пристроєм.

Menu
Products catalog
Products catalog