Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові набори - Smart Koala - Розумна Книга «200 Перших Слів» (Cезон 3)

Smart Koala Розумна Книга «200 Перших Слів» (Cезон 3)

код товару: SKB200BWS3
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Smart Koala Розумна Книга «200 Перших Слів» (Cезон 3):
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид Інтерактивні книги
Стать хлопчик
дівчинка
Тема освіта
іноземні мови
Вікова група 4+
Колір Різнобарвний
Основні
Тип Інтерактивний набір
Вид Інтерактивні книги
Стать хлопчик
дівчинка
Тема освіта
іноземні мови
Вікова група 4+
Особливості Обкладинка - 250 гр/м2 художній папір з покриттям
Внутрішні сторінки - 128 гр/м2 художній матовий папір
Рекомендується використовувати з Розумної ручкою
Фізичні
Розмір 21 x 28.5 см книга, 52 стор.
Колір Різнобарвний
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 210 мм
Висота 10 мм
Довжина 290 мм
Вага 0.25 кг
Об'єм 0.0006 м3
"200 Перших Слів "(Сезон 3)» - третій посібник із серії книг Koala пізнавала ... «600 Перших слів англійської мови». Ваша дитина легко вивчить 200 базових слів, прослухає більше 500 фраз, пройде 20 яскравих сцен з життя і 50 ігор на пам'ять і логіку. Весь матеріал озвучений носіями мови - англійська, українська, російська. Вас чекає весела практика в іграх і діалогах. Рекомендується використовувати з Розумної Ручкою. Дітям від 4 років.
135 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Smart Koala Розумна Книга «200 Перших Слів» (Cезон 3):
Інтернет магазини
1000 Сувенирова (1000suvenirov.com.ua)
Интерактивная обучающая книга Smart Koala 200 Basic English Words (Season 3) №3
Besmart.ua
Книга Smart Koala S3 200 перших слів англійської мови (SKB200BWS3)
Boyz.com.ua
Smart Koala Умная Книга «200 Первых Слов» (Cезон 3)
Coolbaba.toys
Книга інтерактивна Smart Koala English Сезон 3
Funduk
Smart Koala: 200 Basic English Words. Season 3 (SKB200BWS3)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Интерактивная обучающая книга Smart Koala 200 ПЕРВЫХ СЛОВ (3 сезон) (SKB200BWS3)
Антошка(Antoshka.ua)
Обучающая книга Smart Koala Basic English 200 Первых слов Сезон 3, 52 с
Smart Koala: інноваційне вивчення англійської

Подружжя киян, співзасновники компанії Smart Koala, турбуючись про розвиток у дітлахів любові до навчання, випустили першу в Україні інтерактивну дитячу книгу, що «розмовляє», для вивчення англійської мови. А озвучили її відомі українці Віктор Бронюк, Ірена Карпа, Тала Калатай та Кирило Капустін.

Сфера освіти зазнає останнім часом все більше трансформаційних змін. Українці не стоять осторонь. Одним з таких прикладів стала інноваційна методика навчання іноземним мовам — Smart Koala. Інтерактивна технологія книг спрямована на повне емоційне занурення дитини в навчальний матеріал. На сьогодні це перший підхід, що врахував різні канали сприйняття інформації. Діти навчаються за допомогою ігор на логіку, аудіовідтворення діалогів головних героїв та звуків навколишнього середовища, якісних ілюстрацій.

У стартовий набір Smart Koala, який навчає дітей англійській, українській та російській мовам в інтерактивний спосіб, входить «Розумна Ручка» та перша розумна книга «Koala Пізнавала 200 Перших Слів». За допомогою кодів, що нанесені на сторінки, інформація книги відтворюється людськими голосами. Достатньо навести ручку на текст чи малюнок.

Стартовий Набір Smart Koala

Головна перевага книг — синхронне навчання трьом мовам. Головною аудиторією «Розумної Коали» є діти віком від 2-х років.

Smart Koala і «Розумна Ручка» разом перетворюють навчання на цікавий, пізнавальний і детально продуманий процес, і буде захопливим на всіх етапах сприйняття мови.

Улюблені голоси з мультфільмів

Однією з переваг книги «200 Перших Слів» є голоси. Зазвичай стальні, неживі голоси з динаміків різних пристроїв скоріше відлякують, ніж чарують і захоплюють. В українській версії герої розмовляють справжніми, людськими, приємними голосами. Жіночі персонажи озвучують письменниця Ірена Карпа і телеведуча Тала Калатай, чоловічі — Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК» і радіоведучий Кирило Капустін. Англійські голоси належать носіям мови.

Розумнішаємо з Коалою

Система Smart Koala схожа на дерево знань: кожна наступна книга буде продовженням, але з використанням різних методів навчання. П’ять ключових напрямків видань: розвиток читання, розвиток мовних навичок, розвиток логіки, розвиток творчості та розвиток знань з профільних предметів.

Кожен з п’яти напрямків буде представлений розумними книгами як основною механікою навчання, так і допоміжними інноваційними продуктами, про які компанія анонсуватиме найближчим часом. Нові книги будуть доповнювати попередні та поглиб­люватимуть навчальну інформацію. У роботі вже п’ять серій: «Koala читала», «Koala малювала», «Koala пізнавала», «Koala співала» та «Koala вивчала».

Наступні книги будуть коштувати набагато дешевше, адже в наборі вже не буде ручки: вона підходить для всіх книг, а файли до книг можна буде скачати на сайті безкоштовно.

Як користуватися першою книгою Smart Koala

Увімкнемо «Розумну Ручку» великою синьою кнопкою. Сигналом готовності буде привітання, «Ручка» скаже: «Привіт».

Головні герої книги — сім’я. 20 різних тем — ситуацій із повсякденного життя, в які потрапляють члени сім’ї. Наприклад, «На пляжі», «Наша вітальня», «Час обіду», «Вечірка на честь Дня народження», «Різні кольори», «Ферма дідуся» тощо. Усього можна вивчити 200 слів і 500 фраз трьома мовами.

На другій сторінці зверху обираємо гучність мовлення «Ручки».

На наступних сторінках знайомимось зі змістом книги і англійським алфавітом. Друкована мова книжки — англійська.

Після натискання на картинки «Розумна Ручка» озвучує всі слова. Також можна послухати, що говорять герої книги. Якщо на якомусь етапі потрібен переклад українською або російською мовою, обираємо відповідний прапор.

Наступний рівень — інтерактивні ігри. Наявні дві кнопки: розпочати та припинити гру. Є активними два поля: поле слів для пошуку слів англійською мовою та поле малюнку для пошуку відповідного зображення. Натиснувши на кнопку «Розпочати гру», отримаємо завдання. Наприклад, на вкладці «Візит до зоопарку», «Розумна Ручка» може попросити знайти слово «лев» англійською мовою. Якщо гравець впорається із завданням, то «Ручка» похвалить його. Якщо ж не вдасться одразу знайти потрібне слово, то «вчитель» підбадьорить і змотивує продовжити пошук. Усього можна опанувати 90 ігор на пам’ять та логіку. Картинки дуже яскраві, сюжет захопливий, і всі персонажі «розмовляють».

У кінці «Розумної книги» ви знайдете словник у перекладі українською і російською мовами, та сторінками, на яких можна знайти обране вами слово.

«Розумна Ручка» Каспер

  • Усміхається, вміє говорити, коли нею наводиш на картинку в книжці, вона або вимовляє слово або видає відповідний звук
  • Рознім для навушників
  • Пам’ять 4 ГБ, можливість вставити SD-карту
  • Три режими: увімкнути, вимкнути, повтор
  • Живлення: вбудована літійна батарея
  • Заряджається шнурком MicroUSB

«Розумна Ручка» Робот (нова модель)

  • Покращена робота процесора
  • Динамік з потужним магнітним ядром розподільної здатності рівня Al, Fe та B
  • 8 ГБ пам’яті
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів