Same Toy Конструктор металевий - Скрепер (124 ел.)

код товару: 58034Ut

Захоплюючий розвиваючий конструктор «Скрепер» від Same Toy дозволить побудувати землерийно-транспортну машину циклічної дії з підйомно-поворотним ковшем! Із скрепером дітлахи залюбки гратимуть у сюжетно-рольові ігри про вантажний транспорт і уявлятимуть себе у ролі їх водіїв. Набір складається із металевих і пластикових деталей, поєднуються за допомогою гвинтів та гайок. У комплект входить інструкція зі схемою, а серед 124 деталей є викрутка і гайковий ключ для зручності та надійності кріплення. Такий конструктор розвиватиме у дітей дрібну моторику, логіку та уяву. Рекомендовано дітям від 8-ми років.

252 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Same Toy Конструктор металевий - Скрепер (124 ел.)

Особливості набору і комплектація
Набір постачається у картонній упаковці. Металеві і пластикові деталі конструктора зберігаються у прозорих поліетиленових пакетиках. Коротка інструкція покаже, як зібрати основні конструкційні блоки моделі. Щоб їх поєднати разом, дітлахам необхідно буде проявити кмітливість та логіку. Викрутка і гайковий ключ, що також у комплекті, допоможуть надійно закрутити усі гвинти. Набір сумісний із іншими наборами конструкторів Same Toy – поєднуйте їх разом і вигадуйте нові інженерні шедеври!

Користь металевих конструкторів
Набори металевих конструкторів містять дрібні деталі, такі як гвинти та гайки.

Робота з кріпленнями особливо добре розвиватиме точність, акуратність, дрібну моторику і терпіння. Навчившись працювати з конструктором, діти зможуть вигадувати нові фантастичні моделі, розвиваючі інженерне мислення та креативність.


Колекція металевих конструкторів
Same Toy пропонує дитячі набори металевих конструкторів, які відрізняються кількістю деталей та складністю побудованих конструкцій. Дозвольте малюку створити власну колекцію вантажного транспорту, автомобілей, мотоциклів або роботів за допомогою металевих пластин, гвинтів та гайок.

Металевий конструктор допоможе розвити моторику рук, логічну і творчу активність, пам'ять, а також наполегливість і цілеспрямованість. Дитина буде модулювати і створювати вже відомі механізми, а також винаходити технічні новинки.

Технічні характеристики Same Toy Конструктор металевий - Скрепер (124 ел.)
Основні
Вид конструктор металевий
Тип гри конструювання
Вікова група від 8
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Intelligent DIY Model Car
Тип деталь/деталі
З'єднання деталей гвинти і гайки
Кількість деталей 124 шт
Матеріал Пластик
метал
Колір чорний
червоний
жовтий
металевий

Додатково
Упаковка 28.5 x 24.5 x 4 см
Комплектація викрутка
гайковий ключ

Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина240 мм
Висота40 мм
Довжина290 мм
Вага0.35 кг
Об'єм0.0028 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид конструктор металевий
Тип гри конструювання
Вікова група від 8
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Intelligent DIY Model Car
Тип деталь/деталі
Колір чорний
червоний
жовтий
металевий
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

All-service

Конструктор металлический Same Toy Скрепер, 124 элемента (58034Ut)

F.ua — Тот самый магазин

Intelligent DIY Model Car. Скрепер (58034Ut)

pampik.com

Конструктор Same Toy Inteligent DIY Model Car Скрепер, 124 детали (58034Ut)

Toys.com.ua

Конструктор металлический «Скрепер»

anklav.ua

Конструктор Same Toy Inteligent DIY Model Car Скрепер 124 эл. (58034Ut)


Фото Same Toy Конструктор металевий - Скрепер (124 ел.)
Огляд Same Toy Конструктор металевий - Скрепер (124 ел.)
Конструктор для маленьких винахідників Same Toy

Гра має не лише дарувати радість, але й бути корисною. Саме тому дитячі конструктори не втрачають своєї популярності. Власне, металеві конструктори — можливість отримання першого досвіду самостійного конструювання та збирання різних моделей, які влаштують як хлопчиків, так і дівчаток.

Металеві конструктори містять високоякісні перфоровані пластини різного виду, набори ключів, викруток, болти та гайки, а також безліч додаткових елементів кріплення. Вони допомагають дитині відчути себе винахідником, створюючи спочатку за схемами-кресленнями, а потім збираючи власні дивовижні та неповторні моделі. Це розвиває не лише моторику рук, логічне мислення, творчі здібності та пам’ять, а також наполегливість і цілеспрямованість. Same Toy пропонує дитячі набори металевих конструкторів, які вирізняються кількістю деталей і складністю побудованих конструкцій. З ними дитина зможе модулювати та створювати вже відомі механізми, а також винаходитиме технічні новинки та збере власну колекцію вантажного транспорту, автомобілів, мотоциклів або роботів.

Обираючи іграшку, важливо дотримуватися рекомендацій виробника щодо віку дитини, з якого з нею можна грати. Цю інформацію зазначають на упаковці. Якщо не звертати на це уваги, дитина не зможе проявити себе і не зацікавиться іграшкою.

Конструктор металевий (281 ел.) WC88CUt

Збирання цього конструктора викличе неабиякий інтерес, адже можна самостійно зробити незвичайний різнокольоровий автомобіль з великими рухомими елементами. Ігровий набір складається з металевих, а також пластикових деталей (281 ел.). До набору входить докладна інструкція зі схемою збирання усіх можливих моделей. Діти можуть побудувати гоночний автомобіль, суперкар майбутнього або вигадати унікальну модель.

 • Розміри упаковки 42 × 26 × 5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Підйомний кран» (629 ел.) WC182AUt

Це величезний набір, що складається з 629 елементів. Вразить та зацікавить будь-яку дитину. Грати можна як одному, так і з друзями — деталей вистачить усім. Конструкція стійка завдяки надійним ніжкам. Усередину крана можна садити різноманітні фігурки, фантазуючи при цьому щодо сюжетів гри.

 • Розміри упаковки 32,5 × 44 × 5,5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Автомобіль» (229 ел.) WC98BUt

Якщо дотримуватися докладної інструкції, що входить до цього набору, можна зібрати машинку з великими колесами оригінального дизайну. Однак не обов’язково покладатися на схему, адже з деталей цього конструктора можна створювати безліч моделей, і тоді забавки з друзями будуть ще веселішими.

 • Розміри упаковки 31 × 26 × 5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Скрепер» (124 ел.) 58034Ut

Скрепер буде гарним доповненням до машинок, які вже є у автопарку дитини. Найголовніше, що зібрати його дитина зможе з легкістю власноруч, розвиваючи при цьому логічне мислення та увагу. Цей металевий конструктор захопить навіть батьків, що зробить спільне дозвілля ще цікавішим.

 • Розміри упаковки 28,5 × 24,5 × 4 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Літак» (191 ел.) WC38FUt

Набір складається зі 191 деталі. З ним дітлахи зможуть зібрати модель великого літака з колесами та гвинтом, що обертається. Щоб поєднати основні конструкційні блоки разом, необхідно проявити кмітливість і логіку. За допомогою викрутки та гайкового ключа, що також входять до комплекту, усі гвинти буде надійно закручено. З цим металевим конструктором можна сконструювати літак або гелікоптер, Ейфелеву вежу або підйомний кран, і навіть вантажівку, а потім грати. Набір сумісний із іншими конструкторами Same Toy.

 • Розміри упаковки 30,5 × 25,5 × 3 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Підйомний кран» (413 ел.) WC58AUt

Із цим великим набором перед дитиною відкривається безмежний світ конструкцій. З ним можна побудувати великий підйомний кран або будь-що, на що спроможна дитяча фантазія. Залежно від кількості й асортименту деталей можна зібрати одну і більше моделей. До набору входять не тільки металеві, а також пластикові елементи.

 • Розміри упаковки 31 × 27 × 5,5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років
Схожі моделі на Same Toy Конструктор металевий - Скрепер (124 ел.)