Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Конструктори- Same Toy - Конструктор металевий - Літак (191 ел.)

Same Toy Конструктор металевий - Літак (191 ел.)

код товару: WC38FUt
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Конструктор металевий - Літак (191 ел.):
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор металевий
Тип гри повітряний транспорт
конструювання
Вікова група від 8
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Intelligent DIY Model
Тип деталь/деталі
транспорт
Колір чорний
червоний
жовтий
металевий
Основні
Вид конструктор металевий
Тип гри повітряний транспорт
конструювання
Вікова група від 8
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Intelligent DIY Model
Тип деталь/деталі
транспорт
З'єднання деталей гвинти і гайки
Кількість деталей 191 шт
Матеріал Пластик
метал
Колір чорний
червоний
жовтий
металевий
Додатково
Упаковка 30.5 x 25.5 x 3 см
Комплектація викрутка
гайковий ключ
Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина260 мм
Висота30 мм
Довжина310 мм
Вага0.40 кг
Об'єм0.0024 м3
Same Toy відкриває перед дітлахами світ чудових розвиваючих конструкторів! Набір із 191 деталі пропонує дітям зібрати модель великого літака з колесами та гвинтом, що обертається. Із таким набором дітлахи залюбки гратимуть у сюжетно-рольові ігри з використанням літальних апаратів. Набір складається із металевих і пластикових деталей, поєднуються за допомогою гвинтів та гайок. У комплект входить інструкція зі схемою поєднання основних груп елементів, а серед деталей є викрутка і гайковий ключ для зручності та надійності кріплення. Такий конструктор розвиватиме у дітей дрібну моторику, логіку та уяву. Рекомендовано дітям від 8-ми років.
198 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Same Toy Конструктор металевий - Літак (191 ел.):
It-tochka.com.ua
детский металлический конструктор same toy wc38fut inteligent diy model Самолет на 191 элементов
Papuas.ua
Конструктор металлический Inteligent DIY Model Самолет, 191 эл., Same Toy (WC38FUt)
medvegonok.com.ua
Конструктор металлический Same Toy Inteligent DIY Model Самолет 191 эл. WC38FUt
expert24.com.ua
Конструктор металлический Same Toy - Самолет (191 эл.)
CDMarket
Конструктор металлический Same Toy Inteligent DIY Model Самолет 191 эл. WC38FUt
Особливості набору і комплектація
Набір постачається у картонній упаковці. Металеві і пластикові деталі конструктора зберігаються у прозорих поліетиленових пакетиках. Коротка інструкція покаже, як зібрати основні конструкційні блоки моделі. Щоб їх поєднати разом, дітлахам необхідно буде проявити кмітливість та логіку. Викрутка і гайковий ключ, що також у комплекті, допоможуть надійно закрутити усі гвинти. Набір сумісний із іншими наборами конструкторів Same Toy – поєднуйте їх разом і вигадуйте нові інженерні шедеври!

Конструктор для маленьких винахідників Same Toy

Гра має не лише дарувати радість, але й бути корисною. Саме тому дитячі конструктори не втрачають своєї популярності. Власне, металеві конструктори — можливість отримання першого досвіду самостійного конструювання та збирання різних моделей, які влаштують як хлопчиків, так і дівчаток.

Металеві конструктори містять високоякісні перфоровані пластини різного виду, набори ключів, викруток, болти та гайки, а також безліч додаткових елементів кріплення. Вони допомагають дитині відчути себе винахідником, створюючи спочатку за схемами-кресленнями, а потім збираючи власні дивовижні та неповторні моделі. Це розвиває не лише моторику рук, логічне мислення, творчі здібності та пам’ять, а також наполегливість і цілеспрямованість. Same Toy пропонує дитячі набори металевих конструкторів, які вирізняються кількістю деталей і складністю побудованих конструкцій. З ними дитина зможе модулювати та створювати вже відомі механізми, а також винаходитиме технічні новинки та збере власну колекцію вантажного транспорту, автомобілів, мотоциклів або роботів.

Обираючи іграшку, важливо дотримуватися рекомендацій виробника щодо віку дитини, з якого з нею можна грати. Цю інформацію зазначають на упаковці. Якщо не звертати на це уваги, дитина не зможе проявити себе і не зацікавиться іграшкою.

Конструктор металевий (281 ел.) WC88CUt

Збирання цього конструктора викличе неабиякий інтерес, адже можна самостійно зробити незвичайний різнокольоровий автомобіль з великими рухомими елементами. Ігровий набір складається з металевих, а також пластикових деталей (281 ел.). До набору входить докладна інструкція зі схемою збирання усіх можливих моделей. Діти можуть побудувати гоночний автомобіль, суперкар майбутнього або вигадати унікальну модель.

 • Розміри упаковки 42 × 26 × 5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Підйомний кран» (629 ел.) WC182AUt

Це величезний набір, що складається з 629 елементів. Вразить та зацікавить будь-яку дитину. Грати можна як одному, так і з друзями — деталей вистачить усім. Конструкція стійка завдяки надійним ніжкам. Усередину крана можна садити різноманітні фігурки, фантазуючи при цьому щодо сюжетів гри.

 • Розміри упаковки 32,5 × 44 × 5,5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Автомобіль» (229 ел.) WC98BUt

Якщо дотримуватися докладної інструкції, що входить до цього набору, можна зібрати машинку з великими колесами оригінального дизайну. Однак не обов’язково покладатися на схему, адже з деталей цього конструктора можна створювати безліч моделей, і тоді забавки з друзями будуть ще веселішими.

 • Розміри упаковки 31 × 26 × 5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Скрепер» (124 ел.) 58034Ut

Скрепер буде гарним доповненням до машинок, які вже є у автопарку дитини. Найголовніше, що зібрати його дитина зможе з легкістю власноруч, розвиваючи при цьому логічне мислення та увагу. Цей металевий конструктор захопить навіть батьків, що зробить спільне дозвілля ще цікавішим.

 • Розміри упаковки 28,5 × 24,5 × 4 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Літак» (191 ел.) WC38FUt

Набір складається зі 191 деталі. З ним дітлахи зможуть зібрати модель великого літака з колесами та гвинтом, що обертається. Щоб поєднати основні конструкційні блоки разом, необхідно проявити кмітливість і логіку. За допомогою викрутки та гайкового ключа, що також входять до комплекту, усі гвинти буде надійно закручено. З цим металевим конструктором можна сконструювати літак або гелікоптер, Ейфелеву вежу або підйомний кран, і навіть вантажівку, а потім грати. Набір сумісний із іншими конструкторами Same Toy.

 • Розміри упаковки 30,5 × 25,5 × 3 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років

Конструктор металевий «Підйомний кран» (413 ел.) WC58AUt

Із цим великим набором перед дитиною відкривається безмежний світ конструкцій. З ним можна побудувати великий підйомний кран або будь-що, на що спроможна дитяча фантазія. Залежно від кількості й асортименту деталей можна зібрати одну і більше моделей. До набору входять не тільки металеві, а також пластикові елементи.

 • Розміри упаковки 31 × 27 × 5,5 см
 • Матеріал пластик, метал
 • Рекомендований вік від 8 років
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів