Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Творчість- Same Toy - Чарівний пісок Omnipotent Sand Підводний світ (бузковий) 9 од.

Same Toy Чарівний пісок Omnipotent Sand Підводний світ (бузковий) 9 од.

код товару: HT720-3Ut
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Чарівний пісок Omnipotent Sand Підводний світ (бузковий) 9 од.:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид "Чарівний" пісок
Категорія розвитку дрібна моторика
сенсорика
уява
Вік 3+
Стать дитини хлопчик
дівчинка
Основні
Вид "Чарівний" пісок
Тип "Чарівний" пісок
Всего в наборе 9 од. (+пісок і кейс)
Категорія розвитку дрібна моторика
сенсорика
уява
Кількість формочок 4 шт
Вік 3+
Стать дитини хлопчик
дівчинка
Особливості ручка для перенесення
безпечний, нетоксичний та не заподіє шкоди здоров'ю
не липне до рук
не растворяется в воде
Комплектація відерце
форми для ліпнення
кейс
"чарівний" пісок /рожевого кольору
лопатка /2 шт.
граблі /2 шт.
Упаковка пластиковий кейс
Фізичні
Розміри упаковки 17,5х12х13 см
Колір бузковий
Вага 500 г упаковка
Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина190 мм
Висота130 мм
Довжина150 мм
Вага0.70 кг
Об'єм0.0037 м3
Набір чарівного піску з формочками у вигляді мешканців підводного світу. Набір кольорового кінетичного піску допоможе втілити фантазії і проявити талант скульптора. Кінетичний пісок – сучасний матеріал для творчості, він еластичний, в’язкий, з нього можна зліпити неймовірні витвори. Пісок приємний на дотик, довго зберігає первинні властивості завдяки в’язкому, абсолютно безпечному, нетоксичному агенту, що входить до складу. У наборі пісок бузкового кольору. Очистити формочки від піску можна чистою водою або вологою тканиною. Для дітей від трьох років.
150 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Same Toy Чарівний пісок Omnipotent Sand Підводний світ (бузковий) 9 од.:
Deshevshe
Same Toy Omnipotent Sand 9 ед. HT720-3Ut
Moyo.ua
Волшебный песок Same Toy Omnipotent Sand 9 ед. (HT720-3Ut)
All-service
Волшебный песок Same Toy Omnipotent Sand (HT720-3Ut)
F.ua — Тот самый магазин
Omnipotent Sand 9пр. (HT720-3Ut)
pampik.com
Набор для лепки Same Toy Omnipotent Sand Подводный мир, 9 предметов, сиреневый (HT720-3Ut)
Про набір

Постачається у пластиковому контейнері, який зручно потім використовувати для зберігання різних матеріалів, в тому числі піску. В контейнері 500 г кінетичного піску бузкового кольору. Окрім піску, у наборі допоміжні пластикові інструменти: відерце, грабельки (2 шт.), лопатки (2 шт.), і яскраво-рожеві формочки у вигляді рибки, черепахи, восьминога, мушлі. 

Саме та іграшка Same Toy. Для дівчаток. Частина III

Особливість бренду Same Toy — безліч серій та лінійок дитячих іграшок для різних вікових категорій і типів гри. Іграшки Same Toy навчають, розвивають, веселять, організовують дозвілля та об’єднують родину через гру.

Творчі та спокійні ігри більше полюб­ляють дівчатка, тому з-поміж сили-силенної іграшок Same Toy їм особливо сподобаються музичні інструменти та чарівний пісок.

Електронне піаніно

Ця інтерактивна іграшка спрямована на розвиток моторики рук та пальців, сенсорики, слуху, творчих здібностей та фантазії. Електронні піаніно працюють у двох режимах: відтворення вбудованих мелодій з бібліотеки музичного інструменту і гра у довільному режимі. Піаніно компактні та не тяжкі, тому їх можна брати із собою на прогулянку чи в садочок.

Чарівний пісок

Це унікальна іграшка, на відчуття схожа на справжній мокрий морський пісок. Відмінність полягає в тому, що цей у рази краще ліпиться, не засихає та взагалі не розпадається.

Такі властивості дозволяють збудувати справжні архітектурні шедеври просто вдома! «Чарівний пісок» є популярною іграшкою для дитячої терапії, адже він заспокоює, розвиває сенсорику та моторику пальчиків і рук. Це саме та іграшка, яка захоплює дітей на довгі години.

Пупсики-ляльки

Дівчатка люблять бавитися ляльками: доглядати та піклуватися про них. Тому ляльки і пупсики — це № 1 серед іграшок для дівчаток. Пупсик-немовля бренда Same Toy невеликого розміру — довжиною 35 см. У комплект входять комбінезон, пляшечка, підгузок та горщик. Пупсик компактний, його можна брати всюди з собою.

Особливість цієї моделі — в інтерактиві: пупсика можна годувати, садити на горщик та переодягати, а ще купати, оскільки він виконаний з високоякісних полікарбонату та гуми і не зіпсується від води. Користь таких іграшок в тому, що вони вчать відповідальності.

 

Саме та іграшка Same Toy. Для всієї родини. Частина IV

Саме та іграшка Same Toy. Для хлопчиків. Частина II

Саме та іграшка Same Toy. Для найменших. Частина I

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів