Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)

код товару: 8015D4Ut

Лялька з світлим довгим волоссям сподобається всім дівчаткам. Її можна розчісувати, робити зачіски та прикрашати. Лялька бренду Same Toy невеликого розміру, виконана з легкого і міцного полікарбнату та гуми. Тому дитина може брати ляльку з собою в садочок, школу чи в парк. В комплект входять пляшечка, пустушка та підгузок. Ляльку можна годувати, переодягати та купати і робити зачіски. Довжина ляльки: 38 см. Лялька адаптована для дітей від 3-х років.

354 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)

Користь гри з ляльками
Ляльки, що виготовлені реалістично і якісно -  неабияк корисні для загального розвитку дитини як особистості. Такі друзі сприяють соціалізації, покращенню комунікативних навичок.

Відтворюючи з ляльковими персонажами сюжетні ігри, вигадані історії, діти розвиватимуть образне, аналітичне мислення, засвоюватимуть причинно-наслідковий зв'язок. Особливість іграшки в тому, що вона приємна на дотик. А вбрання виготовлене з натуральної тканини. Граючись лялькою, діти покращуватимуть дрібну моторику і координацію рухів. 


Колекція ляльок Same Toy
Ляльки завжди були і досі є одними з найбільш улюблених іграшок дівчаток. Тому набори симпатичних ляльок і пупсів Same Toy – актуальні. Виробник пропонує найрізноманітніші варіанти ляльок-дівчаток і ляльок-немовлят. Всі вони виготовлені реалістично, мають дуже симпатичний вигляд, що неабияк подобається дітям. Особливість ляльок – вбрання, яке можна знімати і прати, біляве волосся, яке можна розчісувати і заплітати. Окремі набори містять додаткові аксесуари: змінний одяг, пляшечку, підгузник. Деталі одного набору, наприклад, пляшечку, можна використовувати під час ігор із лялькою з іншого набору. Також можна переодягти одну ляльку в платтячко ляльки з іншого набору і навпаки. Маючи в колекції декілька ляльок, дитина зможе відтворити безліч сюжетів: пограти в «доньки-матері», в «дитячий садок» і т.д.

Технічні характеристики Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)
Основні
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років

Додатково
Особливості п'є з пляшки
Комплектація лялька
пляшечка
памперс
горщик
серветки
Елементи живлення відсутні

Фізичні
Матеріал пластик
текстиль
Колір рожевий
білий
Висота 38 см

Гарантія
Гарантія1 місяць
Параметри упаковки
Ширина310 мм
Висота100 мм
Довжина360 мм
Вага0.60 кг
Об'єм0.0112 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Матеріал пластик
текстиль
Колір рожевий
білий
Висота 38 см
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

Deshevshe

Same Toy Ukoka 38 см 8015D4Ut

Moyo.ua

Кукла Same Toy Ukoka с аксессуарами 38 см 8015D4Ut

It-tochka.com.ua

многофункциональная кукла same toy 8015d4ut ukoka с аксессуарами 38 см

F.ua — Тот самый магазин

Ukoka с аксессуарами, 38см (8015D4Ut)

vishop.in.ua

Кукла Same Toy с аксессуарами 38 см 8015D4Ut

Papuas.ua

Кукла с аксессуарами, 38 см, Same Toy (8015D4Ut)

Переглянути всі пропозиції (12) ›


Фото Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)
Огляд Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)
Саме та іграшка Same Toy. Для дівчаток. Частина III

Особливість бренду Same Toy — безліч серій та лінійок дитячих іграшок для різних вікових категорій і типів гри. Іграшки Same Toy навчають, розвивають, веселять, організовують дозвілля та об’єднують родину через гру.

Творчі та спокійні ігри більше полюб­ляють дівчатка, тому з-поміж сили-силенної іграшок Same Toy їм особливо сподобаються музичні інструменти та чарівний пісок.

Електронне піаніно

Ця інтерактивна іграшка спрямована на розвиток моторики рук та пальців, сенсорики, слуху, творчих здібностей та фантазії. Електронні піаніно працюють у двох режимах: відтворення вбудованих мелодій з бібліотеки музичного інструменту і гра у довільному режимі. Піаніно компактні та не тяжкі, тому їх можна брати із собою на прогулянку чи в садочок.

Чарівний пісок

Це унікальна іграшка, на відчуття схожа на справжній мокрий морський пісок. Відмінність полягає в тому, що цей у рази краще ліпиться, не засихає та взагалі не розпадається.

Такі властивості дозволяють збудувати справжні архітектурні шедеври просто вдома! «Чарівний пісок» є популярною іграшкою для дитячої терапії, адже він заспокоює, розвиває сенсорику та моторику пальчиків і рук. Це саме та іграшка, яка захоплює дітей на довгі години.

Пупсики-ляльки

Дівчатка люблять бавитися ляльками: доглядати та піклуватися про них. Тому ляльки і пупсики — це № 1 серед іграшок для дівчаток. Пупсик-немовля бренда Same Toy невеликого розміру — довжиною 35 см. У комплект входять комбінезон, пляшечка, підгузок та горщик. Пупсик компактний, його можна брати всюди з собою.

Особливість цієї моделі — в інтерактиві: пупсика можна годувати, садити на горщик та переодягати, а ще купати, оскільки він виконаний з високоякісних полікарбонату та гуми і не зіпсується від води. Користь таких іграшок в тому, що вони вчать відповідальності.

 

Саме та іграшка Same Toy. Для всієї родини. Частина IV

Саме та іграшка Same Toy. Для хлопчиків. Частина II

Саме та іграшка Same Toy. Для найменших. Частина I

Аксесуари для Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)
Схожі моделі на Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)