Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см)

код товару: 8015D4Ut
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см):
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Матеріал пластик
текстиль
Колір рожевий
білий
Висота 38 см
Основні
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Додатково
Особливості п'є з пляшки
Комплектація лялька
пляшечка
памперс
горщик
серветки
Елементи живлення відсутні
Фізичні
Матеріал пластик
текстиль
Колір рожевий
білий
Висота 38 см
Гарантія
Гарантія1 місяць
Параметри упаковки
Ширина310 мм
Висота100 мм
Довжина360 мм
Вага0.60 кг
Об'єм0.0112 м3
Лялька з світлим довгим волоссям сподобається всім дівчаткам. Її можна розчісувати, робити зачіски та прикрашати. Лялька бренду Same Toy невеликого розміру, виконана з легкого і міцного полікарбнату та гуми. Тому дитина може брати ляльку з собою в садочок, школу чи в парк. В комплект входять пляшечка, пустушка та підгузок. Ляльку можна годувати, переодягати та купати і робити зачіски. Довжина ляльки: 38 см. Лялька адаптована для дітей від 3-х років.
300 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Same Toy Лялька з аксесуарами (38 см):
Moyo.ua
Кукла Same Toy Ukoka с аксессуарами 38 см 8015D4Ut
It-tochka.com.ua
многофункциональная кукла same toy 8015d4ut ukoka с аксессуарами 38 см
vishop.in.ua
Кукла Same Toy с аксессуарами 38 см 8015D4Ut
Papuas.ua
Кукла с аксессуарами, 38 см, Same Toy (8015D4Ut)
anuka.com.ua
Куклы Same Toy Кукла с аксессуарами (38 см)
Користь гри з ляльками
Ляльки, що виготовлені реалістично і якісно -  неабияк корисні для загального розвитку дитини як особистості. Такі друзі сприяють соціалізації, покращенню комунікативних навичок.

Саме та іграшка Same Toy. Для дівчаток. Частина III

Особливість бренду Same Toy — безліч серій та лінійок дитячих іграшок для різних вікових категорій і типів гри. Іграшки Same Toy навчають, розвивають, веселять, організовують дозвілля та об’єднують родину через гру.

Творчі та спокійні ігри більше полюб­ляють дівчатка, тому з-поміж сили-силенної іграшок Same Toy їм особливо сподобаються музичні інструменти та чарівний пісок.

Електронне піаніно

Ця інтерактивна іграшка спрямована на розвиток моторики рук та пальців, сенсорики, слуху, творчих здібностей та фантазії. Електронні піаніно працюють у двох режимах: відтворення вбудованих мелодій з бібліотеки музичного інструменту і гра у довільному режимі. Піаніно компактні та не тяжкі, тому їх можна брати із собою на прогулянку чи в садочок.

Чарівний пісок

Це унікальна іграшка, на відчуття схожа на справжній мокрий морський пісок. Відмінність полягає в тому, що цей у рази краще ліпиться, не засихає та взагалі не розпадається.

Такі властивості дозволяють збудувати справжні архітектурні шедеври просто вдома! «Чарівний пісок» є популярною іграшкою для дитячої терапії, адже він заспокоює, розвиває сенсорику та моторику пальчиків і рук. Це саме та іграшка, яка захоплює дітей на довгі години.

Пупсики-ляльки

Дівчатка люблять бавитися ляльками: доглядати та піклуватися про них. Тому ляльки і пупсики — це № 1 серед іграшок для дівчаток. Пупсик-немовля бренда Same Toy невеликого розміру — довжиною 35 см. У комплект входять комбінезон, пляшечка, підгузок та горщик. Пупсик компактний, його можна брати всюди з собою.

Особливість цієї моделі — в інтерактиві: пупсика можна годувати, садити на горщик та переодягати, а ще купати, оскільки він виконаний з високоякісних полікарбонату та гуми і не зіпсується від води. Користь таких іграшок в тому, що вони вчать відповідальності.

 

Саме та іграшка Same Toy. Для всієї родини. Частина IV

Саме та іграшка Same Toy. Для хлопчиків. Частина II

Саме та іграшка Same Toy. Для найменших. Частина I

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів