sigikid Кіт (28 см)

код товару: 37517SK

Плюшева особистість від бренду sigikid – милий пухкенький кіт Піло Плем-Плем. Але він тільки з першого погляду здається таким добрим та усміхненим. У Піло є підступний план. Як тільки ти дозволиш йому сісти за комп’ютер – він одразу ж почне завантажувати фільми, читати твою пошту і відповідати на листи. Дійсно “plem-plem”, подумаєш ти, адже у перекладі з німецької його ім’я означає -«божевільний». М’яка плюшева іграшка із індивідуальним характером неодмінно полонить серце кожного. Сучасний дизайн, якісні та безпечні матеріали та система цінностей виробника – відмінні особливості sigikid.

2299 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис sigikid Кіт (28 см)

Колекція Beasts Town
Унікальна колекція іграшок із власним характером вражають своїм неповторним дизайном та викликають посмішку у всіх - і дітей і дорослих. Кожна іграшка має власну неповторну історію. Кумедні тваринки живуть разом у місті Beasts Town, у якому є безліч установ: банк, кафе, турагенція, бюро розслідувань, 5-зірковий ресторан, притулок, онлайн-магазин та багато іншого. У кожні установі проживає одна або декілька звірів.
 
Характеристики іграшки
Розміри іграшки (ВхГхШ): 28 x 12 x 16 см. Матеріал, з якого виготовлений кіт – плюш, наповнювач – поліестер. Всередині - металевий гранулят для стійкості іграшки. В іграшці відсутні гострі деталі. Усі складові абсолютно безпечні для здоров’я дітей.
 
Особливості догляду
За іграшками легко доглядати. Їх можна прати за температури від 30 до 40°, а також сушити в сушарці. Іграшки зберігатимуть форму, колір та унікальні властивості навіть після частого миття.
 
Система цінностей sigikid
Sigikid створюють іграшки з любов’ю та серцем «від сімей для сімей». Для sigikid діти – на першому місці. З раннього віку іграшки німецького бренду спонукають слідувати системі цінностей:
бути собою
розвивати уяву
багато обійматись
шукати натхнення у всьому
цікавитись новим
бути активним
 
Дизайн іграшок створюється із врахуванням інтересів малюків. У їх створення вкладається турбота та любов. Усі іграшки – кумедні та щоразу викликатимуть посмішку на вашому обличчі.

Технічні характеристики sigikid Кіт (28 см)
Основне
Тип м'яка іграшка
Вік дитини 1+

Додатково
Особливості прання при 30°C

Фізичні характеристики
Колір білий
сірий
Розмір 28 см
Матеріал поліестер
плюш

Параметри упаковки
Ширина150 мм
Висота130 мм
Довжина250 мм
Вага0.30 кг
Об'єм0.0049 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип м'яка іграшка
Колір білий
сірий
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

Moyo.ua

Мягкая игрушка sigikid Кот 28 сантиметров (37517SK)

vishop.in.ua

Мягкая игрушка sigikid Beasts Кот Пило Плем 28 см 37517SK

Itbox

Мягкая игрушка sigikid Beasts Кот Пило Плем 28 см (37517SK)

pcsmart.ua

Мягкая игрушка sigikid Beasts Кот Пило Плем 28 см (37517SK)


Фото sigikid Кіт (28 см)
Схожі моделі на sigikid Кіт (28 см)