sigikid Лев (20 см)

код товару: 38355SK

Лев Метуза, як справжній цар звірів, багато гарчав протягом свого довгого життя. З тих пір, як йому виповнилося 110 років, він став значно спокійніше і розпочав юридичну практику. Лев - мешканець адвокатської контори у містечку Beasts Town. Чи то ворогуюче подружжя, чи то спір між колегами – лев Метуза знає, як саме їх розсудити і його рішення завжди має силу. Але ввечері після тривожного дня, він настільки стомлений, що потребує любові і турботи. В цьому можеш допомогти лиш ти! М’якенький лев солом’яного кольору із пухнастою гривою має впевнений і доброзичливий погляд. Він залюбки оберігатиме сон малюків, або складе веселу компанію на відпочинку. Іграшка вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.

1499 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис sigikid Лев (20 см)

Колекція Beasts Town
Унікальна колекція іграшок із власним характером вражають своїм неповторним дизайном та викликають посмішку у всіх - і дітей і дорослих. Кожна іграшка має власну неповторну історію. Кумедні тваринки живуть разом у місті Beasts Town, у якому є безліч установ: банк, кафе, турагенція, бюро розслідувань, 5-зірковий ресторан, притулок, онлайн-магазин та багато іншого. У кожні установі проживає одна або декілька звірів.
 
Характеристики іграшки
Розміри іграшки (ВхГхШ): 20 x 14 x 18. Матеріал, з якого виготовлений лев – плюш, наповнювач – поліестер. Всередині - металевий гранулят для стійкості іграшки. В іграшці відсутні гострі деталі. Усі складові абсолютно безпечні для здоров’я дітей.
 
Особливості догляду
За іграшками легко доглядати. Їх можна прати за температури від 30 до 40°, а також сушити в сушарці. Іграшки зберігатимуть форму, колір та унікальні властивості навіть після частого миття.
 
Система цінностей sigikid
Sigikid створюють іграшки з любов’ю та серцем «від сімей для сімей». Для sigikid діти – на першому місці. З раннього віку іграшки німецького бренду спонукають слідувати системі цінностей:
бути собою
розвивати уяву
багато обійматись
шукати натхнення у всьому
цікавитись новим
бути активним
 
Дизайн іграшок створюється із врахуванням інтересів малюків. У їх створення вкладається турбота та любов. Усі іграшки – кумедні та щоразу викликатимуть посмішку на вашому обличчі.

Технічні характеристики sigikid Лев (20 см)
Основне
Тип м'яка іграшка
Вік дитини 1+

Додатково
Особливості прання при 30°C

Фізичні характеристики
Колір білий
чорний
коричневий
Розмір 20 см
Матеріал поліестер
плюш

Параметри упаковки
Ширина180 мм
Висота90 мм
Довжина60 мм
Вага0.10 кг
Об'єм0.0010 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип м'яка іграшка
Колір білий
чорний
коричневий
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

Moyo.ua

Мягкая игрушка Sigikid Лев 20 см (38355SK)

All-service

Мягкая игрушка sigikid Лев 20см (38355SK)

kindersvit

Мягкая игрушка Лев (20 см) 38355SK

vishop.in.ua

Мягкая игрушка sigikid Beasts Лео Метуса 20 см 38355SK

Itbox

Мягкая игрушка sigikid Beasts Лео Метуса 20 см (38355SK)

Переглянути всі пропозиції (10) ›


Фото sigikid Лев (20 см)
Схожі моделі на sigikid Лев (20 см)