sigikid Ведмідь (18 см)

код товару: 38354SK

Німецький бренд sigikid представляє дизайнерську іграшку з унікальної колекції «Beasts Town» із власною історією. М’якенький медвідь на прізвисько «Не досить хороший» має дещо незграбний вигляд. Його сестра закінчила школу у 12, його брат заробив перший мільйон на своєму програмному забезпеченні у 17. Думаєш його це хвилює? Він і досі живе моментом – тут він з’їсть горщик меду, там – зловить рибку. Він відчуває гармонію зі світом, просто сидячі на скелі і не працюючи. От тільки б не це дурне прізвисько! Кудлатий та доброзичливий ведмідь оберігатиме сон малюків і супроводжуватиме їх по життю. Матеріал напрочуд приємний на дотик. Їх безпечність затверджена німецькими стандартами якості, тому іграшка підходить дітлахам із народження.

1299 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис sigikid Ведмідь (18 см)

Колекція Beasts Town
Унікальна колекція іграшок із власним характером вражають своїм неповторним дизайном та викликають посмішку у всіх - і дітей і дорослих. Кожна іграшка має власну неповторну історію. Кумедні тваринки живуть разом у місті Beasts Town, у якому є безліч установ: банк, кафе, турагенція, бюро розслідувань, 5-зірковий ресторан, притулок, онлайн-магазин та багато іншого. У кожні установі проживає одна або декілька звірів.
 
Характеристики іграшки
Розмір іграшки 38 x 11 x 18 см. Матеріал, з якого виготовлений мамонт – плюш, наповнювач – поліестер. Всередині - металевий гранулят для стійкості іграшки. В іграшці відсутні гострі деталі. Усі складові абсолютно безпечні для здоров’я дітей.
 
Особливості догляду
За іграшками легко доглядати. Їх можна прати за температури від 30 до 40°, а також сушити в сушарці. Іграшки зберігатимуть форму, колір та унікальні властивості навіть після частого миття.
 
Система цінностей sigikid
Sigikid створюють іграшки з любов’ю та серцем «від сімей для сімей». Для sigikid діти – на першому місці. З раннього віку іграшки німецького бренду спонукають слідувати системі цінностей:
бути собою
розвивати уяву
багато обійматись
шукати натхнення у всьому
цікавитись новим
бути активним
 
Дизайн іграшок створюється із врахуванням інтересів малюків. У їх створення вкладається турбота та любов. Усі іграшки – кумедні та щоразу викликатимуть посмішку на вашому обличчі.

Технічні характеристики sigikid Ведмідь (18 см)
Основне
Тип м'яка іграшка
Вік дитини з народження

Додатково
Особливості прання при 30°C

Фізичні характеристики
Колір коричневий
сірий
Розмір 18 см
Матеріал поліестер
плюш

Параметри упаковки
Ширина90 мм
Висота200 мм
Довжина70 мм
Вага0.10 кг
Об'єм0.0013 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип м'яка іграшка
Колір коричневий
сірий
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

F.ua — Тот самый магазин

Медведь 18см (38354SK)

Patisson-toys

Мягкая игрушка серии Beasts Town "Медведь" (18 см) от Sigikid (38354SK) Мягкая игрушка серии Beasts Town "Медведь" (18 см) от Sigikid (38354SK)

vishop.in.ua

Мягкая игрушка sigikid Beasts Медведь 18 см 38354SK

ckapbu.com

sigikid 38354SK

anklav.ua

Мягкая игрушка sigikid Beasts Медведь 18 см (38354SK)

taratoy.com.ua

Мяка іграшка sigikid Ведмідь 18см 38354SK

Переглянути всі пропозиції (7) ›


Фото sigikid Ведмідь (18 см)
Схожі моделі на sigikid Ведмідь (18 см)