sigikid Мышка (32 см)

код товара: 37704SK
Технические характеристики sigikid Мышка (32 см):
Основные параметры
Полный список параметров
Тип мягкая игрушка
Цвет розовый
белый
Основное
Тип мягкая игрушка
Возраст ребенка 1+
Дополнительно
Особенности стирка при 30°C
Физические характеристики
Цвет розовый
белый
Размер 32 см
Материал полиэстер
плюш
Параметри упаковки
Ширина100 мм
Высота80 мм
Длина300 мм
Вес0.15 кг
Объем0.0024 м3
Пухнаста і білосніжна плюшева мишка “I mog Di” від німецького бренду sigikid. Унікальна м’яка іграшка із дизайнерської колекції має власну історію. Вочевидь, такий різновид миші проживає у південній Німеччині. Її кудлате біле хутро напевно пов’язане з її улюбленою стравою – вайсвурст – білими баварськими ковбасками! Ти неодмінно захочеш обійняти її, а вона тобі у відповідь: “I mog Di”, що в перекладі означає «Я тебе кохаю». М’якенька та кумедна миша із рожевими лапками та хвостиком може подорожувати з тобою, фотографуватись, а також - оберігати сон малюків. Іграшка вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.
1 459 грн*
нет в наличии
* Рекомендованная розничная цена
Где купить: sigikid Мышка (32 см):
Moyo.ua
Мягкая игрушка Sigikid Мышка 32 см (37704SK)
Patisson-toys
Мягкая игрушка серии Beasts Town "Мышка" (32 см) от Sigikid (37704SK) Мягкая игрушка серии Beasts Town "Мышка" (32 см) от Sigikid (37704SK)
vishop.in.ua
Мягкая игрушка sigikid Beasts Мышка 32 см 37704SK
ckapbu.com
Мягкая игрушка sigikid Мышка 37704SK
medvegonok.com.ua
Мягкая игрушка sigikid Beasts Мышка 32 см 37704SK
Колекція Beasts Town
Унікальна колекція іграшок із власним характером вражають своїм неповторним дизайном та викликають посмішку у всіх - і дітей і дорослих. Кожна іграшка має власну неповторну історію. Кумедні тваринки живуть разом у місті Beasts Town, у якому є безліч установ: банк, кафе, турагенція, бюро розслідувань, 5-зірковий ресторан, притулок, онлайн-магазин та багато іншого. У кожні установі проживає одна або декілька звірів.

Каталог товаров