sigikid Вовк супергерой (35 см)

код товару: 38697SK
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики sigikid Вовк супергерой (35 см):
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип м'яка іграшка
Колір Різнобарвний
Основне
Тип м'яка іграшка
Серія Papa and me
Вік дитини 1+
Додатково
Особливості прання при 30°C
Фізичні характеристики
Колір Різнобарвний
Розмір 35 см
Матеріал поліестер
бавовна
Параметри упаковки
Ширина300 мм
Висота180 мм
Довжина110 мм
Вага0.40 кг
Об'єм0.0059 м3
Для всіх великих і маленьких шанувальників пригодницьких сюжетів: супергерой-вовк. Яскравий вовк із вражаючим плащем і пов’язкою на очах – неодмінними елементами загадкового героя. М’який вовк стане для дитини справжнім другом: незамінним супутником у подорожах, прогулянках, іграх. Він завжди захистить і розрадить маля. Іграшка бренду sigikid безпечна, виготовлена з поліестеру та бавовни. Вона дуже приємна на дотик. Розмір: 35х14х14 см.
1 499 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: sigikid Вовк супергерой (35 см):
Moyo.ua
Мягкая игрушка sigikid Волк супергерой 35 см (38697SK)
F.ua — Тот самый магазин
Волк супергерой 35см (38697SK)
All-service
Мягкая игрушка sigikid Волк супергерой 35см (38697SK)
ckapbu.com
Мягкая игрушка sigikid Papa & Me Волк-супергерой 38697SK
taratoy.com.ua
Мяка іграшка sigikid Вовк-супергерой 38697SK
Про іграшку
Оригінальний дизайн; неповторна іграшка не схожа на жодну іншу. Приємні кольори привертають увагу, стильно виглядають і стимулюють образне мислення;
Ігри з м’якими іграшками сприяють розвитку дрібної моторики, хапального рефлексу, покращенню сприйняття форм і відчуття простору;   

Найкраще sigikid для найменших

Неможливо пройти повз німецький бренд sigikid, який вже понад 50 років створює м’які розвивальні іграшки та товари для дітей. Завдяки високоякісним матеріалам, унікальному дизайну, безпечності, відмінним споживчим та експлуатаційним характеристикам продукція бренду набула неабиякої популярності у всьому світу. Усі іграшки sigikid проходять тестування у незалежних лабораторіях та відповідають усім європейським стандартам якості й безпечності дитячих товарів.

Асортимент бренду sigikid поділяється на колекції, тому є можливість підібрати подарунок з урахуванням віку та захоплень дитини.

Red Stars — для найменших

Вже у три місяці малюки починають робити перші спроби схопити предмети, щоб потім із цікавістю зосереджено їх роздивлятися, вивчати, пробувати на смак. Якнайкраще для цього ніжного періоду раннього пізнання підходять милі іграшки серії Red Stars, виготовлені в яскравих кольорах, з цікавими візерунками, з поєднанням різних фактур і матеріалів та надійно вшитими наповнювачами, що створюють скрипіння, грюкотіння чи шурхотіння. Завдяки своїм розмірам — від 6 см до 15 см — вони зручні для маленьких долонь.

Papa&Me

З новими іграшками серії Papa&Me дуже легко грати у супергероїв чи айтішників або навіть влаштувати вдома справжню майстерню. Щоб малюки мали змогу розділити з батьками їхні захоплення науковою фантастикою та цифровими технологіями, sigikid створили серію смішних роботів, яка представлена у вигляді комфортерів, розвивальних іграшок і брязкалець. Адже разом набагато цікавіше досліджувати та пізнавати навколишній світ.

Інструменти для малечі

Для маленьких помічників, які завжди поруч, коли тато бере у руки дриль чи молоток, щоб відремонтувати чи змайструвати щось власноруч, є серія розвивальних іграшок — набір чудових м’яких інструментів: тематичні мобіль та ланцюжок з іграшковими інструментами для кріплення на коляску, а також музичний дриль, пилка, яка вібрує, і набір брязкалець у вигляді молотка, гайкового ключа та маленької пилки. Відтепер реалізовувати DIY-проекти стане значно веселіше і безпечніше, адже на відміну від таткового дитячий інструмент не може завдати болю.

Посуд Wild&Berry Bears та Forest Grizzly

У серії посуду sigikid з’явились нові герої — ведмедики Wild&Berry Bears та Forest Grizzly. Ці тарілки та чашки з двома ручками, які зручно тримати обома руками, ланч­бокси та пляшки для води чудово підійдуть як дівчаткам, так і хлопчикам, які прагнуть мати власний справжній посуд.

Для подорожі

Завдяки міні-мобілям дитина ніколи не нудьгуватиме в дорозі в автомобілі або візочку. Мобіль не тільки розважить дитину, а й сприятиме розвитку низки корисних навичок і умінь. Під час дотиків до приємного матеріалу виробу у малюків розвиватиметься тактильне сприйняття, а також хапальний рефлекс, адже нема сумнівів, що дитина намагатиметься вхопити підвіски мобіля. Як наслідок, розвиватиметься координація рухів і дрібна моторика. Крім того, підвіски виконують функцію брязкальця: всередині кожного є невеликі кульки, що видають негучний стукіт, а інші елементи приємно шурхотять.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів