Makeblock Модульный дрон Airblock

код товару: 09.98.08
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Makeblock Модульный дрон Airblock:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Робот-конструктор /модульний дрон
Бездротове управління Bluetooth
Набір дозволяє зібрати літаючий дрон
Ховеркрафт
Міні ракето-мобіль
Вітроцикл
Програмування за допомогою мобільного додатка /Makeblock APP
Основні
Тип Робот-конструктор /модульний дрон
Бездротове управління Bluetooth
Колір чорний
Особливості
Набір дозволяє зібрати літаючий дрон
Ховеркрафт
Міні ракето-мобіль
Вітроцикл
Програмування за допомогою мобільного додатка /Makeblock APP
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина190 мм
Висота360 мм
Довжина420 мм
Вага2.35 кг
Об'єм0.0287 м3
Airblock - це унікальний модульний програмований дрон. Його можна зібрати в літаючий дрон, ховеркрафтах або інші пристрої. Завдяки графічному програмуванню, можна кастомизирувати свій дрон, як Вам тільки заманеться та винаходити нові способи гри. Блоки тримаються на магнітному з'єднанні, прикріплювати їх можна легко та швидко.
немає в наявності
Де купити
* Рекомендована роздрібна ціна
Насолоджуйтесь грою з Airblock! 1 головний модуль і 6 двигунів. Підключіть модулі один до одного, трансформуйте дрон відповідно до своїх вимог. Головний модуль Airblock оснащений 3-ма програмованими свотодіодами, барометром для визначення висоти, 2 ультразвуковими датчиками відстані, гіроскопом для стабілізації і Bluetooth модулем для зв'язку з мобільним пристроєм. Пропелерні модулі зроблені з спресованного пінопласту, що гарантує високу ударостійкість і зносостійкість дрона. Керувати складанням дрона можна за допомогою програми Makeblock APP, де можна знайти предзадані контролери і кнопку з цікавими функціями. М'які матеріали гарантують безпеку використання. Переставте 4 пропелерні модулі і Ваш дрон перетвориться в ховеркрафтах, здатний їздити і плавати. На землі це високошвидкісна гоночна машина, що рухається на повітряній подушці, а на воді це катер, що плаває при спокійних умовах. Досвід програмування не потрібен! Задайте команди дрону за допомогою програми Makeblock APP. Тут використовується графічне середовище, веселе та інтуїтивно зрозуміле у використанні. Перетворіть Airblock в автомобіль за допомогою блоків LEGO blocks або інших підручних конструкторів. Пристрій буде рухатися, направляючи потік повітря назад двома потужними пропелерами. Використовувати пропелери можна не тільки для польоту, а ще й для управління повсякденними об'єктами, наприклад пластиковими стаканами, перетворивши їх в рухомі ляльки. Вертикально встановлені пропелери керують поворотами і переміщенням ветроцикла, а горизонтальні допомагають повертати.
Makeblock Airblock. Модульний дрон 3 в 1

Найбільш очікувана новинка сезону — дрон Airblock від стартапу Makeblock із Шеньчженя, китайської Кремнієвої долини. Унікальність моделі — в її модульній конструкції, багатогранності та особливому дизайні. Прийшов час опанувати стихії!

Дрон збирається із модулей у різні поєднання, з ним можна підкорювати землю, повітря і воду, а також програмувати власні фігури вищого пілотажу. Відкривати нові горизонти ще ніколи не було так цікаво! Дві основні конфігурації монтажу моделі: «Дрон» (для польотів) і «Ховеркрафт» (для їзди та плавання).

Витривалість та універсальність

Однією з головних відзнак дрона є його модульна конструкція. Кожен блок може кріпитися до головного модуля під різними кутами за допомогою магнітів — так можна швидко змінювати форму Airblock з урахуванням різних потреб. Сьогодні є бажання підкорювати небо та виконувати сальто в повітрі — форма «Дрон» як раз для цього і розрахована, завтра закортіло влаштувати гонки на повітряних подушках — 10 секунд і форма «Ховеркрафт» готова. Хтось сильно захопився, та гонки завершилися у ставку по сусідству — не варто хвилюватися, Airblock вільно переміщується і по воді. Унікальна конструкція зменшує ризик пошкодження окремих деталей, оскільки під час сильного удару дрон розсипається на окремі модулі, а м’яка пінопластова оббивка поглинає енергію зіткнення. Дрон безпечний для дітей від 8 років та для використання у приміщеннях. Завдяки модульній конструкції можна створювати власні унікальні моделі апаратів. Airblock сумісний з іншими наборами Makeblock, а також із LEGO, що відкриває безліч можливостей для творчості.

Навчайтеся, розважаючись

Окрім розваг, Airblock здатний навчити основам програмування у сере­довищі Scratch 2.0. За допомогою графічних блоків можна будувати власні програми та створювати унікальні рухи. Такі заняття допомагають опанувати механізм дії основних інструментів програмування, навчають формуванню причинно-наслідкових зв’язків та розвивають критичне мислення у дітей та дорослих.

Керування дроном здійснюється через інтерфейс Bluetooth і застосунок Makeblock (доступний для iOS та Android).

Управляти Airblock завжди весело: чи літаючи вдома, ганяючи вулицями міста або пливучи у ставку по сусідству.

 

Окрім власне дрону, у комплекті також є чимало крутих та корисних речей: захисні сітки на пропелери, запасний комплект гвинтів та набір крутих наліпок для всіх форм дрону.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів