Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Радіокеровані машинки - Same Toy - Машинка на р/у CITY Поліцейський евакуатор

Same Toy Машинка на р/у CITY Поліцейський евакуатор

код товару: F1631Ut
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Машинка на р/у CITY Поліцейський евакуатор:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип спецтехніка
Вид евакуатор
Тип управління дистанційне керування
Напрямок руху вперед, назад, вліво, вправо
Вік від 3-х років
Живлення моделі 3xAAA
Основні
Тип спецтехніка
Вид евакуатор
Тип управління дистанційне керування
Напрямок руху вперед, назад, вліво, вправо
Вік від 3-х років
Особливості підйомний механізм
звукові ефекти
світлові ефекти
Додатково
Живлення моделі 3xAAA
Живлення пульта 2xAA
Комплектація батарейки
Фізичні
Матеріал корпуса пластик
Колір білий
синій
Гарантія
Гарантія 1 місяць
Параметри упаковки
Ширина 350 мм
Висота 290 мм
Довжина 110 мм
Вага 0.70 кг
Об'єм 0.0112 м3
Тип: спецтехніка; Тип управління: дистанційне керування; Напрям руху: вперед, назад, вліво, вправо; Вік: від 3-х років; Матеріал корпусу: пластик; Колір: білий, синій.
396 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Same Toy Машинка на р/у CITY Поліцейський евакуатор:
Boyz.com.ua
Same Toy Машинка на р/у CITY Полицейский эвакуатор
Coolbaba.toys
Машинка на р/к Same Toy CITY Поліцейський евакуатор F1631Ut
Funduk
Same Toy CITY Полицейский эвакуатор (F1631Ut)
Printerok.ua
Машинка на р/к Same Toy CITY Поліцейський евакуатор F1631Ut
Severinovka.club
Машинка на р/к Same Toy CITY Поліцейський евакуатор F1631Ut
ТОП-8 технологічних та розвиваючих іграшок під ялинку

Був час, коли діти раділи звичайним лялькам або машинкам-трансформерам, які вони знаходили під ялинкою. Але сучасні діти ростуть у світі високих технологій, активно цікавляться новинками, тому вони очікують вражаючих подарунків. Пропонуємо варіанти технологічних іграшок, які не тільки розважають, а навчають одночасно.

Іграшки на пульті управління

Новинка на складі ERC – ігрові дрони Drone Force – справжнє технологічне диво від AUDLEY. Безпілотники із приголомшливим дизайном оснащені простим радіоуправлінням та унікальним набором бойових особливостей. І діти, і дорослі будуть у захваті!

Інтерактивні динозаври від Same Toy перенесуть дітлахів у казковий світ Юрського періоду. Тут і тиранозаври, і трицератопси, і велоципатори і навіть дракони із величезними крилами! Іграшки на ІЧ управлінні виглядають і звучать наче справжні: повільно і гучно пересуваються, голосно гарчать і обертають шиєю.

У каталозі Same Toy також представлено безліч спецтехніки на пульті управління. Тут ви знайдете: будівельну спецтехніку (кран, екскаватор, навантажувач, самоскид, бетонозмішувач), пожежні машини, евакуатор, сміттєвоз та багато інших моделей. Дітлахи дізнаються про особливості спецтехніки, а сюжетно-рольові ігри із такими машинами відкриють усі межі для дитячої фантазії.

Інтерактивна книга

Унікальний набір для дітей Smart Koala – розумні ручка та книга для вивчення англійської мови. Інтерактивна методика спрямована на повне захоплююче занурення дитини у навчальний процес.

Чарівна ручка може «читати» книгу, «розмовляти» і навіть «співати» пісні! Достатньо лише піднести ручку до будь-якої картинки – і вона озвучуватиме їх.

Це може бути абетка, назви предметів, цілі фрази від героїв книги. З чарівним набором можна грати і у розвиваючі ігри на засвоєння матеріалу. Інноваційна методика Smart Koala весело та доступно навчить дітлахів англійській мові.

Навчальні роботи

Роботи Makeblock – не просто іграшки, вони навчать дітей основам програмування, дадуть початкові знання в електроніці та інженерії. Перед початком роботи, їх потрібно спершу зібрати за інструкцією як конструктор, під’єднати усі дроти. Щоб оживити робота, необхідно встановити ПЗ. Програма та мобільні додатки із графічним інтерфейсом доступно навчать програмувати на платформі Arduino.

Роботи-друзі Dash та Dot від компанії Wonder Workshop також прив’ють любов до IT та програмування. Dash та Dot пов’язані між собою, кожен з них оснащений мікрофоном, динаміком, датчиками відстані, акселерометром та світлодіодами.

Вони спілкуються між собою, співають, шукають один одного, можуть грати на ксилофоні та стріляти з катапульти. Їх привабливий футуристичний дизайн неодмінно сподобається дітлахам.

Кумедні роботи навчать будувати програмний алгоритм у вигляді яскравих графічних блоків через мобільні додатки від виробника.

Вражаючі конструктори

Високоякісні набори конструкторів із лаконічною інструкцією від fischertechnik перетворять збірку у захопливий процес, до того ж – дадуть перші знання про фізику, механіку, технічну інженерію та джерела альтернативної енергії. Деякі набори містять справжні сонячні панелі, електропневматичні механізми і навіть водні паливні елементи, які живлять моделі і дають уявлення про роботу великих пристроїв.

Із вражаючими наборами LIGHT STAX дітлахи побудують сяючі конструкції або ж додадуть світла у вже існуючі. Напівпрозорі сяючі цеглинки сумісні з конструкторами LEGO® та живляться від акумуляторного блоку. Кожен оснащений світлодіодом і має 3 режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та запалення-затухання.

Такий набір буде особливо актуальним подарунком у новорічну ніч, адже фантастичні конструкції подарують приємне і святкове сяйво, даруючи посмішки та радість усім оточуючим!

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів