Infinity Nado Дзиґа серія Спліт Night Owl Нічна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона

код товару: YW624604

Потужна дзиґа легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з пристроєм запуску у комплекті, інноваційний дизайн та комплектація 2 в 1. Одна дзиґа Nado може бути розділена на дві та отримати дві різні тактики у боях. Має два металевих кільця для їх зміни. Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, аби перетворитись на інший тип. Здатна перемагати бійців відмінної від Nado армії дзиґ.

689 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Infinity Nado Дзиґа серія Спліт Night Owl Нічна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона

Дзиґи у виконанні СПЛІТ Night Owl Нічна Сова (бонус атаки) і Razer Orochi Разюча Горгона (бонус витривалості) легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з біло-блакитним пристроєм запуску в комплекті, інноваційний дизайн і комплектація 2 в 1. Лівосторонній обертання. Але можна запустити і в іншому напрямку, як і всі інші дзиґи Infinity Nado.

Дзиґа Nado в об'єднаній комбінації спліт після серії зіткнень на арені може розділитися на дві і отримати дві різні тактики в боях.
Можна запустити обидві дзиги і самостійно, не об'єднуючи в спліт (для одночасного запуску двох частин знадобиться додатковий пристрій старту).

Запуск в комбінації спліт і запуск дзиґи Night Owl/Razer Orochi здійснюється штатним біло-блакитним пристроєм старту. Унікальна можливість цього набору - в комплекті дзиґа Night Owl для самостійного запуску якої потрібен тільки біло-блакитний стартовий пристрій і не підходить біло-зеленй з іншого комплекту. А для Razer Orochi підійдуть обидва, він універсальний. Це один з рідкісних наборів з такою можливістю.

Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, щоб перетворитися в інший тип.

Технічні характеристики Infinity Nado Дзиґа серія Спліт Night Owl Нічна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона
Основні
Тип Ігровий набір
Вид Дзига Nado
Стать хлопчик
дівчинка
Вікова група 5+
Упаковка картонна коробка
В комплекті пристрій запуску /2 шт.
Особливості Може бути переобладнана додатковими аксесуарами
Має два металевих кільця
2-в-1: дзиґа може бути розділена на дві

Фізичні
Колір Різнобарвний

Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина290 мм
Висота70 мм
Довжина200 мм
Вага0.35 кг
Об'єм0.0041 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Дзига Nado
Стать хлопчик
дівчинка
Вікова група 5+
Колір Різнобарвний
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

Moyo.ua

Волчок с пусковым устройством Auldey Infinity Nado Серия Сплит Night Owl та Razer Orochi (YW624604 )

Koba

Волчок Infinity Nado Серия Сплит Night Owl та Razer Orochi с устройством запуска P/N: YW624604

pampik.com

Волчок Auldey Infinity Nado Сплит Night Owl та Razer Orochi с устройством запуска (YW624604)

Deshevshe

Infinity Nado Night Owl и Razer Orochi с устройством запуска

Itbox

Волчок AULDEY Infinity Nado Сплит Night Owl и Razer Orochi с устр. запуска (YW624604)

pcsmart.ua

Волчок AULDEY Infinity Nado Сплит Night Owl и Razer Orochi с устр. запуска (YW624604)

Переглянути всі пропозиції (15) ›


Фото Infinity Nado Дзиґа серія Спліт Night Owl Нічна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона
Огляд Infinity Nado Дзиґа серія Спліт Night Owl Нічна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона
Перша в Україні генерація блейдів Infinity Nado  - руху блейдерів!

Блейди або дзиґи – це легендарні іграшки, які сколихнули деякі частини світу ще у 90-х. Блейди стали культовими: герої коміксів крутили їх, персонажі мультфільмів теж били блейди – іграшка поширилась Азією, де навіть почали проводити турніри блейдерів!

Проте забагато років до того, коли сучасні батьки були такими ж малими, вони вже бились блейдами-дзигами, тоді їх отримували не в магазинах, а з механізмів годинників. Ці годинникові шестерні й започаткували гру.  Тож тепер ми розуміємо - з чого та як все почалось.
Нарешті культові блейди INFINITY NADO з’явились в Україні! Саме напередодні свят починається продаж ліцензованої колекції іграшок бренду AULDEY – 16 бійців трьох типів INFINITY NADO та арени для бою!  Існує можливість також боротьби над ареною на “канатах”, запуску зі спіральних систем на арену та багато інших аксесуарів, які буде додано згодом. Ці аксесуари та всі серії та типи блейдів планується долучити вже у 2018-му.

Запеклий бій, стрімка швидкість та невпинна енергія NADO
Гра з блейдами INFINITY NADO -  це стрімка, швидка та вражаюча силою і маневрами баталія! Брати участь у грі можуть декілька учасників – і чим більше їх, тим вражаючою стає гра! Учасники бою запускають своїх бійців різної конфігурації спеціальним пусковим пристроєм – і тут починається магія фізики, логіки та вправності блейдера: дзиґи набирають швидкості, обертаються, мов у бойовому танці, та уражають супротивників! Переможений або втрачає енергію, та зупиняється, або виштовхується за межі, а часом розділяється на частини – і так до фінального поєдинку! Поле бою – будь яка поверхня, проте зручніше використовувати оригінальну турнірну арену з бортиками, тут і має відбуватись турнір.  Розпочинається турнір традиційним бойовим закликом : “Один, два, три, НАДО! “.

Стратегічна місія гри з INFINITY NADO
Гра з блейдами INFINITY NADO не схожа ні на жодні інші подібні ігри. Збірка блейдів-бійців розвиває моторику рук та пальців. Блейдери можуть об’єднуватись як в команди, так і виступати в одиночних поєдинках. Процес гри – це не простий ”запуск” дзиґи: гравці продумують стратегію та тактику запуску так, аби якнайшвидше та потужніше уразити противника. Ігри з блейдами пояснюють базові закони фізики.  “Один, два, три, НАДО! “


Блейд-армія INFINITY NADO
Наразі в каталозі ERC представлено 16 різних бійців INFINITY NADO. Вони відрізняються дизайном та серією. Тому блейдери можуть збирати власні армії, комбінувати, виступати за різні команди та мати бійців-лідерів! Все як у справжніх турнірних поєдинках!

Також блейди поділяються на типи:
-Attack (Атакуючий)
-Endurance (Витривалий)
-Defense ( Обороняючий)
-Balance (Балансуючий)


Тому блейдер може створити свою ідеальну армію,  де кожен солдат буде нести персональну місію.
Зауважте – не існує найсильнішого блейду (кожен блейд має свої переваги та вади), проте може існувати найсильніший гравець, який вдало користуватиметься ситуацією, миттєво логічно використає той блейд, чси комбінацію, яка буде найпотужною в комбінації з іншими гравцями ! “Один, два, три, НАДО! “


 
Серії INFINITY NADO
Наразі у каталозі ERC представлено 16 блейдів, що належать до трьох серій: “Спліт”, “Атлетік” та “Стандарт”.

Серія “Спліт” відрізняється від інших кількістю блейдів в комплекті – тут їх два. В комплект блейдів входить пристрій для запуску та, залежно від типу, металеве кільце, що атакує супротивника, викрутка. Блейди можна кастомізувати, доповнюючи додатковими аксесуарами, і створювати ідеальних бійців – швидких та маневрених.

 

Серія “Атлетік” – спортивна, ці блейди якнайкраще підходять для турнірів на швидкість та тривалість руху.  Інші серії та численні аксесуари надійдуть теж, але це буде вже наступного року.

 

 


 
Блейди INFINITY NADO – це іграшка для всіх, без вибірки за гендером чи віком. Діти можуть грати між собою або поодинці, старші  з молодшими чи навпаки, батьки з дітьми і всі-всі!   Блейди INFINITY NADO здатні змагатись на арені з блейдами інших виробників, такі битви не менш запальні. В них блейди INFINITY NADO мають додаткову місію – довести, що саме іх є сенс використовувати переможцям. “Один, два, три, НАДО! “


Долучайтесь до руху блейдерів в Україні!  Вже цього тижня!

Схожі моделі на Infinity Nado Дзиґа серія Спліт Night Owl Нічна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона