sigikid музична іграшка Papa&Me Дриль

код товару: 41763SK

М’яка музична іграшка у вигляді.. дрилі! Незвичайна іграшка серії “Papa&Me” від виробника sigikid має вигляд робочого інструменту і неодмінно зацікавить маленьких хлопчиків, а серце татусів, дорослих хлопчиків, також буде битись частіше. Заводний механізм із приємною колисковою привертатиме увагу та заспокоюватиме водночас. Іграшка вироблена із приємного на дотик поліестеру різних кольорів та бавовни із смугастим візерунком. Довжина дрилі 37 см. Для дітей з народження.

899 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис sigikid музична іграшка Papa&Me Дриль

Музичні іграшки sigikid

Серед музичних іграшок також є: песик, бджілка, лисенятко та кролик.

Розвивальні музичні іграшки оснащені заводним механізмом, який схований всередині. 

Іграшкова дриль "Papa&Me"

Музична іграшка вироблена із поліестеру та бавовни.

Кольори приємні та яскраві, матеріали відрізняються за кольором та фактурою.

Особливості догляду

За іграшками легко доглядати. Перед пранням необхідно видалити механізм. Прати іграшки можна за температури від 30, а також сушити в сушарці. Іграшки зберігатимуть форму, колір та унікальні властивості навіть після частого прання.

Система цінностей sigikid

Sigikid створюють іграшки з любов’ю та серцем «від сімей для сімей». Для sigikid діти – на першому місці. З раннього віку іграшки німецького бренду спонукають слідувати системі цінностей:

  • бути собою
  • розвивати уяву
  • багато обійматись
  • шукати натхнення у всьому
  • цікавитись новим
  • бути активним

Дизайн іграшок створюється із врахуванням інтересів малюків. У їх створення вкладається турбота та любов. Усі іграшки – кумедні та щоразу викликатимуть посмішку на вашому обличчі.

Технічні характеристики sigikid музична іграшка Papa&Me Дриль
Основне
Тип музична іграшка
Серія Papa and me
Вік дитини з народження

Додатково
Особливості прання при 30°C
з мелодіями

Фізичні характеристики
Колір Різнобарвний
синій
сірий
салатовий
Розмір 37 см
Матеріал поліестер
пластик

Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина210 мм
Висота60 мм
Довжина250 мм
Вага0.25 кг
Об'єм0.0032 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип музична іграшка
Колір Різнобарвний
синій
сірий
салатовий
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

F.ua — Тот самый магазин

Papa&Me. Дрель (41763SK)

Patisson-toys

Мягкая музыкальная игрушка "Papa&Me Дрель" от Sigikid (41763SK) Мягкая музыкальная игрушка "Papa&Me Дрель" от Sigikid (41763SK)

vishop.in.ua

Мягкая музыкальная игрушка sigikid Papa&Me Дрель 41763SK

ckapbu.com

sigikid 41763SK

anklav.ua

Мягкая игрушка sigikid музыкальная Papa&Me Дрель (41763SK)

simant.com.ua

Музыкальный инструмент дрель (41763SK)

Переглянути всі пропозиції (8) ›


Фото sigikid музична іграшка Papa&Me Дриль
Огляд sigikid музична іграшка Papa&Me Дриль
Найкраще sigikid для найменших

Неможливо пройти повз німецький бренд sigikid, який вже понад 50 років створює м’які розвивальні іграшки та товари для дітей. Завдяки високоякісним матеріалам, унікальному дизайну, безпечності, відмінним споживчим та експлуатаційним характеристикам продукція бренду набула неабиякої популярності у всьому світу. Усі іграшки sigikid проходять тестування у незалежних лабораторіях та відповідають усім європейським стандартам якості й безпечності дитячих товарів.

Асортимент бренду sigikid поділяється на колекції, тому є можливість підібрати подарунок з урахуванням віку та захоплень дитини.

Red Stars — для найменших

Вже у три місяці малюки починають робити перші спроби схопити предмети, щоб потім із цікавістю зосереджено їх роздивлятися, вивчати, пробувати на смак. Якнайкраще для цього ніжного періоду раннього пізнання підходять милі іграшки серії Red Stars, виготовлені в яскравих кольорах, з цікавими візерунками, з поєднанням різних фактур і матеріалів та надійно вшитими наповнювачами, що створюють скрипіння, грюкотіння чи шурхотіння. Завдяки своїм розмірам — від 6 см до 15 см — вони зручні для маленьких долонь.

Papa&Me

З новими іграшками серії Papa&Me дуже легко грати у супергероїв чи айтішників або навіть влаштувати вдома справжню майстерню. Щоб малюки мали змогу розділити з батьками їхні захоплення науковою фантастикою та цифровими технологіями, sigikid створили серію смішних роботів, яка представлена у вигляді комфортерів, розвивальних іграшок і брязкалець. Адже разом набагато цікавіше досліджувати та пізнавати навколишній світ.

Інструменти для малечі

Для маленьких помічників, які завжди поруч, коли тато бере у руки дриль чи молоток, щоб відремонтувати чи змайструвати щось власноруч, є серія розвивальних іграшок — набір чудових м’яких інструментів: тематичні мобіль та ланцюжок з іграшковими інструментами для кріплення на коляску, а також музичний дриль, пилка, яка вібрує, і набір брязкалець у вигляді молотка, гайкового ключа та маленької пилки. Відтепер реалізовувати DIY-проекти стане значно веселіше і безпечніше, адже на відміну від таткового дитячий інструмент не може завдати болю.

Посуд Wild&Berry Bears та Forest Grizzly

У серії посуду sigikid з’явились нові герої — ведмедики Wild&Berry Bears та Forest Grizzly. Ці тарілки та чашки з двома ручками, які зручно тримати обома руками, ланч­бокси та пляшки для води чудово підійдуть як дівчаткам, так і хлопчикам, які прагнуть мати власний справжній посуд.

Для подорожі

Завдяки міні-мобілям дитина ніколи не нудьгуватиме в дорозі в автомобілі або візочку. Мобіль не тільки розважить дитину, а й сприятиме розвитку низки корисних навичок і умінь. Під час дотиків до приємного матеріалу виробу у малюків розвиватиметься тактильне сприйняття, а також хапальний рефлекс, адже нема сумнівів, що дитина намагатиметься вхопити підвіски мобіля. Як наслідок, розвиватиметься координація рухів і дрібна моторика. Крім того, підвіски виконують функцію брязкальця: всередині кожного є невеликі кульки, що видають негучний стукіт, а інші елементи приємно шурхотять.

Схожі моделі на sigikid музична іграшка Papa&Me Дриль