Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Philips BTB8000:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип мікросистема
Потужність 150 Вт
Формула акустики 2.0
Tипи дисків CD-R
CD-RW
MP3-CD
Флеш-накопичувач USB
CD
USB-порт для відтворення / зарядки
Габарити ( ВxШxГ ) 145х230х240 мм см основний блок, 261х173х241 мм динаміки
Основні
Тип мікросистема
Потужність 150 Вт
Формула акустики 2.0
Носії
Завантаження дисків горизонтальна
Tипи дисків CD-R
CD-RW
MP3-CD
Флеш-накопичувач USB
CD
Мультимедіа
Еквалайзер
Особливості Пульт ДК
Годинники
Таймер
ЖК дисплей /VFD
Радіо тюнер
Діапазони тюнера FM
RDS
Пам'ять, кількість станцій 20 /20 FM; 20 DAB+
Інтерфейси
USB-порт для відтворення / зарядки
Вихід на навушники 3.5
Бездротові інтерфейси
Bluetooth
Фізичні
Вага 8.7 кг
Колір Чорний
сріблястий
Габарити ( ВxШxГ ) 145х230х240 мм см основний блок, 261х173х241 мм динаміки
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина330 мм
Висота300 мм
Довжина590 мм
Вага10.00 кг
Об'єм0.0584 м3
Чудовий звук із будь-яких джерел завдяки цій мікросистемі Philips. Купольний динамік HiFi забезпечує відтворення детального та природного звуку. Вбудовані вимірювачі середнього рівня гучності дозволяють Вам здійснювати моніторинг рівня вхідного музичного сигналу, як це роблять професіонали.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Вбудований вимірювач рівня гучності показує рівень вхідного сигналу

Вбудований вимірювач VU вказує рівень сигналу вашої музики в кожному джерелі.

Це дозволяє перевірити, чи є вхідний сигнал дуже високим або дуже низьким.

Шаленiй вiд звуку: Philips BTB8000

Мобільні пристрої — найпопулярніше джерело передачі звуку. А для його прослуховування потрібна акустична система, бажано компактна, потужна і бездротова. Така, як Philips BTB8000 — музична мікросистема з потоковою трансляцією через Bluetooth, новою технологією DAB і вбудованим волюметром.

Bluetooth

Після першого підключення smart-пристрою музична система Philips активується за допомогою Bluetooth-підключення девайса. Це також активує джерело Bluetooth, що дозволяє швидко і зручно передавати музику в будь-який час.

Вбудований волюметр

Вбудований вимірювач VU демонструє рівень сигналу музики у кожному джерелі. Завдяки ньому можна перевірити, чи є вхідний сигнал дуже високим або навпаки – дуже низьким. Для моделей, що підтримують зовнішні джерела, такі як аудіовхід або Bluetooth, можна відрегулювати вихідну гучність з мобільних пристроїв, щоб встановити бажаний рівень музики, оптимізуючи якість звуку з джерела.

Швидка зарядка за допомогою USB

Порт USB можна використовувати не тільки для прослуховування музики. Інтелектуальне управління живленням по USB забезпечує прискорену зарядку (2 А) smart-пристроїв, коли музична система перебуває в режимі очікування.

Режими для USB-Direct: «швидко назад/швидко вперед», «відтворення/пауза», «попередня/наступна», «запрограмоване відтворення», «повтор», «упереміж», «стоп».

Відтворення MP3-CD, CD і CD-R / RW

MP3 — революційна технологія стиснення, завдяки якій великі цифрові музичні файли можуть бути зроблені в 10 разів менше, без істотного погіршення якості звуку. MP3 став стандартним форматом стиснення звуку, використовуваним у всесвітній павутині, що дозволяє швидко і легко передавати аудіофайли.

Режими відтворення дисків: «повторити/одна/все/програма», «відтворення в довільному порядку», «програмування 20 доріжок», «швидко вперед/ назад», «пошук наступної/попередньої доріжки».

Bass Reflex Speaker System

Bass Reflex Speaker System забезпечує глибоке звучання басів з компактною системою гучномовців. Він відрізняється від звичайної системи гучномовців коробкою на додаток до бас-трубки, яка акустично вирівняна з низькочастотним динаміком для оптимізації низькочастотного спуску системи. Результатом є більш глибокий контрольований бас і більш низьке спотворення. Система працює, резонуючи повітряну масу в бас-трубці, щоб вібрувати як звичайний вуфер. У поєднанні з відповіддю сабвуфера система розширює загальні низькочастотні звуки, щоб створити абсолютно новий вимір глибоких басів.

Сумісний із форматами DAB і FM

DAB (Digital Audio Broadcasting) — цифрове радіомовлення, що перевершує за якістю аналогове FM-передавання звуку, а також нова технологія передачі сигналу через наземні станції. Це забезпечує слухачеві ширший вибір і чистий звук без перешкод. Технологія дозволяє ресиверу захоплювати найпотужніший з виявлених сигналів. В Україні заплановане впровадження формату DAB на 2018-2020 рр.

Підтримується традиційний формат FM-радіомовлення за допомогою тюнера. У пам’яті швидкого пошуку зберігається 20 станцій.

Регулювання високих і низьких частот

Регулювання ВЧ і НЧ — це функції еквалайзера, завдяки яким можна слухати музику на свій смак. Treble спеціально регулює посилення високих тонів в музиці, в той час як бас контролює рівень посилення низьких тонів. Використовуючи клавіші «вгору» і «вниз», слухач може зручно розміщувати більш-менш акцент на низьких і високих тонах або залишати високі і низькі частоти для відтворення музики відповідно до своїх вподобань.

СПЕЦИФІКАЦІЇ Philips BTB8000:

  • Підтримувані медіа-носії CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, USB
  • Максимальна потужність 150 Вт
  • Bluetooth V 2.1
  • Будильники сигнал CD, звуковий сигнал з радіо, сигнал USB
  • Годинники на головному екрані, таймер відключення
  • Дисплей VFD
  • Габарити основного пристрою (Ш×В×Г) 230×145×240 мм
  • Вага 8,7 кг
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів