nic Лялька Дівчинка

код товару: NIC31523
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики nic Лялька Дівчинка:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Висота 11 см
Основні
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Додатково
Елементи живлення відсутні
Особливості ручна робота
Фізичні
Висота 11 см
Параметри упаковки
Ширина50 мм
Висота40 мм
Довжина130 мм
Вага0.03 кг
Об'єм0.0003 м3
Лялька ручної роботи від німецького бренду nic. Дизайнерська лялька вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Її персонаж – мила дівчинка Дора із гарним вбранням у стилі 19 ст. – фіолетова сукня із рожевими квіточками. У її коси вплетені фіолетові стрічки. Висота ляльки 10,5 см. , вона дуже гнучка, тому їй легко можна змінювати положення. Іграшка чудово підходить для дерев’яних лялькових будиночків nic. Дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльковими будиночками та їх жителями розвиватимуть уяву, дрібну моторику та емоційне сприйняття. Лялька також може доповнити колекцію ляльок від Bodo Hennig, якою цікавляться і дорослі.
939 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: nic Лялька Дівчинка:
Інтернет магазини
ckapbu.com
Кукла nic Девочка NIC31523
x-market.com.ua
Лялька nic Дівчинка (NIC31523)
Національні мережі
Moyo.ua
Кукла nic Девочка (NIC31523)
Про ляльку

Висота іграшки 10,5 см. Одяг дівчинки вироблений із натуральної бавовни. Волосся м’яке, делікатно заплетене у коси. Якість шиття усіх елементів - відмінна. Образ милої дівчинки у гарній сукні повністю відповідає образу дівчинки із звичайної родини 19 століття.

Колекція персонажів XIX ст. від Bodo Hennig

В серію дизайнерських ляльок ручної роботи від nic входять: няня, покоївка, кухар, хлопчики та дівчата (маленькі і підлітки), леді та лорд. Усі ляльки висотою до 15 см, та деталізація – чудова. Одяг, аксесуари, зачіски, риси обличчя – все вироблено вручну і на найвищому рівні. Такі ляльки можуть стати не тільки жителями дерев’яних будиночків nic, а і гідними експонатами колекцій любителів.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів