nic Лялька Дитина

код товару: NIC31541
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики nic Лялька Дитина:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Основні
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Додатково
Елементи живлення відсутні
Особливості ручна робота
Параметри упаковки
Ширина 50 мм
Висота 20 мм
Довжина 100 мм
Вага 0.02 кг
Об'єм 0.0001 м3
Маленька лялечка ручної роботи від німецького бренду nic. Її образ – дитинка у білосніжному традиційному хрестильному наряді. Дитинка стане чудовим доповненням у колекцію Bodo Hennig або – жителем у дитячому ляльковому будиночку. Дизайнерська лялечка вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Вона гнучка, тому їй можна надати будь-яке положення. Вбрання ляльки вироблене із натуральних матеріалів, пошиття високоякісне, деталізація – відмінна.
588 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: nic Лялька Дитина:
ckapbu.com
Кукла nic Ребенок NIC31541
x-market.com.ua
Кукла nic Ребенок NIC31541
Про ляльку

Висота ляльки із платтям - 8 см. Вбрання дитинки вироблене із білосніжної бавовняної тканини, воно прикрашене рожевою стрічкою та мереживом. Класичне вбрання для хрещення у 19 ст.

Колекція персонажів XIX ст. від Bodo Hennig

В серію дизайнерських ляльок ручної роботи від nic входять: няня, покоївка, кухар, хлопчики та дівчата (маленькі і підлітки), леді та лорд. Усі ляльки висотою до 15 см, та деталізація – чудова. Одяг, аксесуари, зачіски, риси обличчя – все вироблено вручну і на найвищому рівні. Такі ляльки можуть стати не тільки жителями дерев’яних будиночків nic, а і гідними експонатами колекцій любителів.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів