Sequin Art Набір для творчості Gorjuss Hush Little Bunny New

код товару: SA1615

Надзвичайно гарна картина із паєток із серії Gorjuss із зображенням тендітної дівчинки з її іграшкою кроликом. Цей набір для творчості – ідеальний подарунок для дівчат на День народження. У набір входить усе необхідне, не потрібно нічого купляти додатково. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі: пінопластова основа 25х34 см, кольорова база із візерунком, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: 8+

Немає в наявності

Опис Sequin Art Набір для творчості Gorjuss Hush Little Bunny New

Колекція Gorjuss

Колекція наборів для творчості Gorjuss відрізняється тим, що головна героїня картин з паєтками – відома лялька Lady Bird, створена британськими фахівцями з дизайнерського дому Gorjuss Santoro, а також - психологами. Особливість персонажа в тому, що у ляльки відсутні емоції – радість або печаль – їх має вигадати дитина.

Про набір

В наборі: інструкція, блискітки-паєтки різних кольорів, металеві шпильки, основа з пінополістиролу, трафарет із малюнками.

Розмір кожної картини 25х34 см.

Створити дивовижне зображення дуже легко. За допомогою шпильок прикріпіть паєтки до пінопластової форми через зображення-трафарет.

Процес творчості дуже захопливий і корисний водночас: він заспокоює, покращує дрібну моторику, розвиває образне мислення.

Набори Sequin Art - безмежні можливості для творчості

Sequin Art пропонує набори на найрізноманітнішу тематику: з яскравими паєтками-блискітками, камінцями-діамантами, набори для малювання, сети з кнопками-ґудзиками, набори для створення гравюри і навіть набори для виготовлення свічок. Завдяки наборам для творчості ігровий процес перетворюється на справжнє мистецтво. З допомогою наборів Sequin Art діти зможуть власноруч створити справжній шедевр: аплікацію з блискіток, алмазну вишивку і навіть гравюру. Набори особливі тим, що містять усе необхідне для створення неповторного шедевру і не потребують додаткових матеріалів чи інструментів. А правильність виконання дій забезпечить детальна інструкція із вказівками.

Технічні характеристики Sequin Art Набір для творчості Gorjuss Hush Little Bunny New
Основні
Вид Набір для творчості
Тип Картинка з блискітками
Категорія розвитку дрібна моторика
творчий розвиток
посидючість
уважність
Вік 8+
Стать дитини дівчинка
Комплектація інструкція
шпильки
блискітки
основа /в рамке
Упаковка картонна

Фізичні
Габарити 25x34 см
Колір різнокольоровий/мікс

Параметри упаковки
Ширина40 мм
Висота280 мм
Довжина380 мм
Вага0.40 кг
Об'єм0.0043 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Набір для творчості
Категорія розвитку дрібна моторика
творчий розвиток
посидючість
уважність
Вік 8+
Стать дитини дівчинка
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Sequin Art Набір для творчості Gorjuss Hush Little Bunny New
Схожі моделі на Sequin Art Набір для творчості Gorjuss Hush Little Bunny New