Hideez Єдиний цифровий ключ ST101 (бірюзовий)

код товару: ST101-02-EU-CN
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Hideez Єдиний цифровий ключ ST101 (бірюзовий):
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип цифровий ключ
Живлення батарея /CR2032
Основні
Тип цифровий ключ
Живлення батарея /CR2032
Процесор Nordic nRF51822
Мінімальні системні вимоги Bluetooth 4.0
Windows 8.1
Android 4.4
iOS 9.3+
MacOS 10.11+
Зв'язок Bluetooth 4.0 /и выше
Пам'ять 72 кб
Додатково
Додатково RFID модуль ATMEL T5577
Smart Lock
Сховище паролів
Одноразові паролі
RFID ключі
Цифровий підпис
Комплектація інструкція
батарея
Фізичні
Колір бірюзовий
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина100 мм
Висота10 мм
Довжина100 мм
Вага0.05 кг
Об'єм0.0001 м3
Забудьте про головні болі з введенням паролів для будь-яких програм, сайтів і сервісів. Брелок Hideez Key у вашій кишені зробить це за Вас. Тепер не потрібно придумувати і запам'ятовувати паролі для комп'ютерів, програм і WEB сайтів - поклав Hideez Key в кишеню, сів за стіл і все розблокувалося. Відійшов від столу і все заблоковано. Всі ваші паролі тепер у Вашій кишені в зашифрованому вигляді AES-128/256.
749 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Hideez Єдиний цифровий ключ ST101 (бірюзовий):
ckapbu.com
Цифровой ключ Hideez ST101 ST101-02-EU-CN
Hideez Key для підприємств:
Дозволяє зменшити вплив людського фактора на інформаційну безпеку:

 • Вирішити проблему слабких паролів до додатків;
 • Зняти необхідність співробітникам запам'ятовувати паролі;
 • Автоматично блокувати комп'ютер (або додатки), якщо користувача немає поруч;
 • Включити двофакторну аутентифікацію на використовуваних публічних (Google, Microsoft і ін.) і корпоративних ресурсах без ускладнення роботи користувачів.
 • Інтегруватися з існуючою системою LDAP (Active Directory);
 • Вирішити проблему безпечної передачі пароля користувача. Пароль передається по зашифрованому каналу між сервером і Hideez Key і не може бути перехоплений;
 • Дистанційно керувати (додавати, змінювати або видаляти) паролі на ключах користувачів.
Брелок-чарівник Hideez Safe або ключ для всього

Набридло вигадувати нові паролі? Не можете запам’ятати паролі до сайтів та соцмереж? Постійно губите смартфон, планшет, ключі від авто чи будинку, пульти? Рішення знайдено — Hideez Key — єдиний цифровий ключ — незамінний рятувальник для запам’ятовування паролів, ключів доступу, цифрових підписів, доступу в приміщення, розблокування пристроїв, пошуку цінних речей тощо.

Сховище і менеджер паролів

Зберігайте паролі у безпеці, фізично відокремлюючи їх від основного пристрою. Hideez Safe автоматично вводить паролі для більшості сайтів і додатків, не потребуючи для цього встановлення додаткових плагінів або спеціального налаштування. Не потрібно використовувати автозаповнення, зберігати паролі та логіни на комп’ютері чи у смартфоні.

Smart Lock

Блокуйте та розблоковуйте пристрої завдяки присутності поблизу, яка буде вимірюватися силою сигналу Bluetooth від Hideez Key.

Датчик дотику

Потрібно дізнатись, хто копирсається у смартфоні, поки власника немає поруч? Встановіть Hideez Safe, і смартфон зробить фото негідника, щойно той візьме пристрій до рук.

Одноразові паролі

Генеруйте одноразові паролі для двофакторної автентифікації, онлайн-банкінгу, BitCoin гаманця тощо.

Пошук і охорона речей

Скільки разів доводилося шукати зранку ключ від авто чи квартири? Тепер це вирішується просто. Hideez Key відстежує та шукає речі.

Як працює брелок

Увімкніть Hideez Key. Брелок постачається готовим до використання, зі встановленою батареєю CR2032; використовує профіль RXP proximity протоколу зв’язку Bluetooth 4.0 Low Energy. Встановіть додаток Hideez Safe на пристрій. Створіть обліковий запис у системі My Hideez та підключіть Hideez Key до пристрою.

Переваги Hideez Key

 • Зручний. Поєднання протоколу Bluetooth 4.0 Low Energy з вбудованим профілем близькості та 72 кБ (приблизно 7-10 тис. паролів) внутрішньої захищеної пам’яті інтегрованого чипу Nordic з автоматичним вводом паролів робить присутність користувача єдиною вимогою для автентифікації.
 • Бездротовий. Зашифроване з’єднання Bluetooth і повний програмний комплекс для автентифікації захищає обмін даними між Hideez Key та пристроями без будь-яких дротів.
 • Готовий до RFID. Hideez Key обладнаний RFID модулем ATMEL T5577, що є сумісним зі стандартом EM Microelectronic-Marin та HID (125 kHz). Можна відчиняти двері парадного, вхідні двері в офіс тощо.
 • Помітний. Вбудований мініатюрний динамік 8-bit 90 dB з 10 мелодіями, а також два LED індикатори (червоний і зелений) роблять Hideez Key гучним та помітним, коли це потрібно.
 • Не потребує зарядки. Батарея CR2032 працює до 6 місяців без жодної підзарядки.
 • Гнучкий до налаштувань. Для великих замовлень виробник пропонує виробити Hideez Key будь-якого кольору Pantone та додати корпоративний логотип або текст на корпус.
 • Компактний і стильний. Невеликий (32,5 × 32,5 × 9,5 мм) та легкий (9 г), зручно вміщується у будь-яку кишеню. На вибір є два кольори: чорний і м’ятний (схожий на фірмовий колір Tiffany).
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів