Wonderworld Конструктор Trix Track Спіральна доріжка

код товару: WW-7015

Дерев’яний конструктор у вигляді спіральної доріжки. Іграшка таїландського бренду Wonderworld, що відомий у світі запатентованими екологічними безпечними іграшками, які позитивно впливають на розвиток дітей. За допомогою елементів із набору можна сконструювати кулькову дорогу. Набір призначений для дітей від трьох років. Дитина розвиватиме безліч корисних навичок, приміривши на себе роль інженера і проектувальника. Розміри зібраної конструкції 45 x 75 x 46 см. Елементи просто та швидко поєднуються між собою: будуйте дорогу за інструкцією або вигадуйте моделі!

Немає в наявності

Опис Wonderworld Конструктор Trix Track Спіральна доріжка

Особливості набору

Набір конструктора «Спіральна дорога» складається з різноманітних за формою деталей, з яких можна побудувати стійку конструкцію («мостики», «цеглини», жолоби, та інші функціональні елементи). Деякі з них - дерев’яні, інші – з пластику і переробленої деревини.

Усі деталі при цьому безпечні, нетоксичні, якісно оброблені. Вони чудово оброблені і добре стикуються між собою. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей.

Серія конструкторів Trix Track

Wonderworld подбав про те, щоб дитині ніколи не набрид конструктор. У виробника є ціла серія Trix Track. Конструктори цієї серії можна комбінувати, а відтак розширювати можливості, створювати більшу кількість конструкцій. 

Розвиток під час гри

Ігри з конструктором корисні тим, що сприяють розвитку безлічі важливих умінь. Завдяки будуванню моделей за допомогою конструктора в дитини розвивається структурно-логічне мислення. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей.

Крім того, під час збирання моделей стимулюється логічне та образне мислення, працює фантазія. За допомогою такої іграшки можна з’ясувати, чи є в дитини здібності до моделювання, архітектурного проектування. А дитина зможе примірити на себе безліч професій і дізнатися, яка сфера їй до душі. Важливо, що під час роботи з конструктором у дітей розвиватиметься дрібна моторика та координація рухів.

Технічні характеристики Wonderworld Конструктор Trix Track Спіральна доріжка
Основні
Вид конструктор
Тип гри головоломка
будівництво
Вікова група від 3
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Trix Track
Тип шариковая дорога
З'єднання деталей блочне
Колір Різнобарвний
натуральний

Додатково
Упаковка 45x75x46 см

Гарантія
Гарантія3 місяця
Параметри упаковки
Ширина450 мм
Висота410 мм
Довжина110 мм
Вага2.80 кг
Об'єм0.0203 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид конструктор
Тип гри головоломка
будівництво
Вікова група від 3
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Trix Track
Тип шариковая дорога
Колір Різнобарвний
натуральний
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Wonderworld Конструктор Trix Track Спіральна доріжка
Схожі моделі на Wonderworld Конструктор Trix Track Спіральна доріжка