Verto 05G201 Сокира 880 грам, обух 600 грам, рукоятка зі скловолокна

код товару: 05G201
Технічні характеристики Verto 05G201 Сокира 880 грам, обух 600 грам, рукоятка зі скловолокна:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип сокира
Вид сокири універсальний
Матеріал рукоятки скловолокно
Основні
Тип сокира
Вид сокири універсальний
Матеріал рукоятки скловолокно
Додатково топорище зі скловолокна
ергономічна форма держака сокири
Загальна вага 860 г , вес обуха 600 г
Параметри упаковки
Ширина150 мм
Висота20 мм
Довжина350 мм
Вага0.90 кг
Об'єм0.0011 м3
Вид сокири: універсальний; Матеріал рукоятки: скловолокно; Загальна вага: 860 г.
355 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Verto 05G201 Сокира 880 грам, обух 600 грам, рукоятка зі скловолокна:
Moyo.ua
Топор Verto 880г (05G201)
Itbox
Топор Verto 880 грамм, обух 600 грамм, рукоятка из стекловолокна (05G201)
brain.com.ua
Топор Verto 880 грамм, обух 600 грамм, рукоятка из стекловолокна (05G201)
CDMarket
Топор VERTO 880 грамм, обух 600 грамм, рукоятка из стекловолокна (05G201)
comfy.ua
Топор VERTO 05G201
Правила підбору сокири

Заготівля дров може здаватися легкою роботою, однак багато залежить від того, наскільки влучно підібрано належний для цієї роботи інструмент.

Існує принаймні більше десяти типів сокир. Завдяки безперервному вдосконаленню знарядь праці з’являються нові типи, що відрізняються розміром, формою, вагою, матеріалом і точністю виконання. Цим, на перший погляд, примітивним інструментом щодня користуються теслі, пожежники та лісоруби.

Загалом, якщо потрібно розібратися в сокирах, слід навчитися відрізняти їх залежно від сфери застосування.

Основне правило підбору сокири полягає в необхідності ідентифікувати матеріал, призначений для обробки. Таким чином, потрібно врахувати властивості деревини, з якою будемо працювати (тверда, м’яка, суха, волога, тендітна тощо) і залежно від цього підібрати сокиру з відповідною робочою частиною. Якщо сорт деревини відомий, визначено твердість (наприклад, за допомогою інтернету) й інші властивості, то цей процес не повинен зумовлювати труднощі. Чим твердіша деревина, тим коротше і товще має бути лезо сокири. І навпаки м’яку деревину зручніше обробляти сокирою з довшим і тоншим лезом.

Універсальні сокири

Код товару: 05G202

За розміром цей інструмент трохи більший від попередніх, вага коливається в діапазоні від 1,5 кг до 2,5 кг. Безперечно, це найпопулярніші сокири серед усіх загальнодоступних. Ще їх називають багатофункціональними або сокирами для бушкрафту. Довжина топорища становить від 60 см до 100 см. Так званий бушкрафтовий тип трохи менший за розміром і легший, завдяки чому зручний для роботи в лісі. Сокири універсального типу призначено для різних видів робіт: валки невеликих дерев, обрізання та підрізання гілок, розколювання пнів і полін до трісок тощо.

Сокирки

Код товару: 05G100

Трохи більші за розміром (довжина топорища 40-50 см), проте їхня вага зрідка перевищує 1 кг. Ці зручні топірці підходять для виконання будь-яких робіт у саду і на присадибній ділянці. Обтісування, підрізання гілок, стругальне виробництво для заготівлі дрібних трісок для розпалювання багаття або каміна, розщеплювання гілок, заготівля дров або деревини для будування куреня — завдяки сокирі під час таких робіт не виникне жодних труднощів. Крім того, сокири цього типу використовуються також і для прецизійної обробки деревини, призначеної, наприклад, на будівельний і оздоблювальний матеріал, для меблів або на декоративний матеріал. Довжина топорища коливається в діапазоні від 15 см до понад 1 м. Особливістю сокир є їхня заточка під спеціальним кутом (так званий стамесковий профіль), крім того, багато які з них з плоским обухом.

Колуни/сокири-молоти

Код товару: 05G203

Сокири цього типу відрізняються довгим сокирищем і масивною, короткою і важкою головкою. Усі колуни мають характерну заточку леза (великий кут заточки, клинкувате лезо), яке під час розщеплювання врізається і розколює заготовку на дві частини, які створюють в деревині напругу і лопаються остаточно. Серед сокир цього типу зустрічається легший варіант, призначений для наколювання розпалювальної тріски для каміна (kindling axe). Їхня довжина в основному — від 40 см до 50 см. Серед колунів особливе місце займають сокири-молоти (monster maul), довжина яких — понад 1 м, а вага кілька кілограмів. Колуни, перш за все, використовуються для розщеплювання. Особливістю таких сокир є вага — це одні з найважчих сокир. Завдяки спеціальній конструкції вони чудово підходять також і для розколювання великих гілок, сучкуватих пнів і навіть забивання стовпчиків або частоколу. Це інструмент спеціального призначення.

Маленькі сокири/топірці/туристичні сокири

Коди товарів: 05G101, 05G201

Їхня вага в основному коливається в діапазоні від 0,5 кг до 1 кг. Вони маленькі та легкі, з коротким сокирищем і маленькою голівкою, а вага часто не перевищує 0,5 кг. Це головний атрибут будь-якої подорожі, незамінний у разі розбивання табору або збирання палива для багаття.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів