Same Toy Aole Огорожа-манеж - Зірки (6+2)

код товару: AL-W160309001
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Aole Огорожа-манеж - Зірки (6+2):
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Манеж
Огорожа
Форма налаштовується
Матеріал пластмаса
Колір різнокольоровий
Основні
Тип Манеж
Огорожа
Форма налаштовується
Особливості
Додаткова інформація легка збірка
розміри і форму можна вибрати самостійно
має стійку конструкцію (кріпиться до підлоги на присосках)
невелика вага
можна використовувати з перших місяців життя малюка
в комплекті є розвиваючі іграшки для розвитку малюка (ігрова панель)
Комплектація 1 ігрова панель
1 двері
6 секцій
Фізичні
Матеріал пластмаса
Розмір манежу 120 х 77,5 х 58 см
Колір різнокольоровий
Гарантія
Гарантія 6 місяців
Параметри упаковки
Ширина 260 мм
Висота 600 мм
Довжина 790 мм
Вага 8.95 кг
Об'єм 0.1232 м3
Яскравий дитячий манеж «Зірки 6+2» від Aole для допитливих малюків. Його конструкція суттєво відрізняється від більшості інших. Він легкий, адже вироблений із пластмаси, але міцний. Йому не страшний дощ, тому манеж можна розташувати і на подвір'ї. Його форма чудово регулюється, вона може бути класичною прямокутною або навіть овальною. Дверцята легко відкриваються. На стінках дитина знайде різноманітні інтерактивні елементи, якими можна рухати. Розміри манежа у формі прямокутника (ДхШхВ): 120 х 77,5 х 58 см. Товщина стінок 3,5 см. Усі частини манежа знімні, таким чином він легко складається і займає небагато місця.
4 398 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Same Toy Aole Огорожа-манеж - Зірки (6+2):
Інтернет магазини
vishop.in.ua
Same Toy Aole Ограждение-манеж - Звезды (6+2)
expert24.com.ua
Aole Огорожа-манеж Same Toy - Зірки (6+2)
moretoys.com.ua
Ограждение манеж Same toy Aole Звезды 6+2 (AL-W160309001)
ckapbu.com
Ограждение для манежа Same Toy (AL-W160309001) Aole Звезды
coolbaba.toys
Огорожа манеж Same toy Aole Зірки 6 + 2
Національні мережі
Moyo.ua
Ограждение-манеж Aole Звезды 6+2 (AL-W160309001)
www.foxtrot.com.ua
Огорожа-манеж SAME TOY Aole Зірки 6+2 (AL-W160309001)
Безпека дитини – спокій батьків

Ігрові огорожі Same Toy – найбезпечніші для малюків, саме тому вони рекомендовані дітям від народження і до 6 років, і є незамінними маминими помічниками в повсякденній турботі за дитиною.

Для дитини манеж — це насамперед безпека, а для мами з татом — збережені нерви, зручність і комфорт! Завдяки огорожі дитина може без ризику отримання травми займатися своїми «надважливими» повсякденними завданнями: розкиданням речей у кімнаті, киданням іграшок, іграми зі своїми шкарпетками. Батьки в цей час можуть зайнятися домашніми справами.

Same Toy виробляє кілька видів огорож, але всі вони мають низку спільних характеристик.

Безпечний пластик Виробник використовує безпечні матеріали. Якість виробництва проходить чіткий контроль відповідних органів. Матеріал дуже міцний, не містить шкідливих речовин. Тому дитина може спокійно спиратися на нього або облизувати, адже у малечі прорізуються зубки, і всі вони у віці до півтора року гризуть майже все.
Легка збірна конструкція Огорожа складається як конструктор — дуже легко і без особливих зусиль. Для цього достатньо просто встановити його на рівній поверхні і закріпити всі деталі згідно з інструкцією. Жодних ключів та інших технічних засобів не знадобиться. Після 6 років дитина зможе самостійно розбирати і збирати огорожу, допомагаючи батькам.
Стійка конструкція Деталі огорожі досить товсті та стійкі, але для більшої безпеки кріпляться присосками, які входять до комплекту. Якщо діти сильно розгулялися і почали стрибати в неї, огорожа може впасти, але ні в якому разі не зламається. На практиці такий експеримент діти можуть провести тільки після 3 років, головне навчити їх правильно поводитися при цьому.
Невелика вага З легкістю можна переставляти стінки конструкції, можна зробити будь-яку форму для ігрової зони дитини. Наприклад, коло, квадрат, прямокутник. Якщо використати кілька комплектів огорожі, то можна навіть робити лабіринти для дитини — вона буде в захваті.
Розвивальні іграшки З кожним комплектом огорожі йдуть розвивальні іграшки. Їх так само можна гризти, облизувати, кидати і гратися ними.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів