Danfoss Розумна термоголовка Danfoss Living Connect, сумісна тількі з Danfoss Link, 2 x AA, 3V, біла

код товару: 014G0002
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Danfoss Розумна термоголовка Danfoss Living Connect, сумісна тількі з Danfoss Link, 2 x AA, 3V, біла:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип розумна термоголовка
Живлення батарея /2 x AA, 3V
Основні
Тип розумна термоголовка
Живлення батарея /2 x AA, 3V
Додатково
Додатково Сумісна /только с Danfoss Link
Фізичні
Колір білий
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина80 мм
Висота60 мм
Довжина90 мм
Вага0.25 кг
Об'єм0.0004 м3
Розумна термоголовка Danfoss Living Connect - призначена для регулювання температури радіаторів опалення та отримання комфортної температури в приміщенні. Її роботою керує центральний пристрій системи бездротового управління, що називається DEVIIink ™, а також має ручне управління за допомогою трьох кнопок і монітора на корпусі термоголовки. Пристрій легко встановлюється на раніше змонтовані терморегулятори Danfoss, а комплект адаптерів дозволяє встановлювати електронні термоголовки на клапани інших виробників. Живиться від батарейок типу АА, термін служби яких до 2 років роботи.
2 185 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Danfoss Розумна термоголовка Danfoss Living Connect, сумісна тількі з Danfoss Link, 2 x AA, 3V, біла:
Інтернет магазини
ckapbu.com
Умная термоголовка Danfoss Living Connect, совместима только с Danfoss Link 014G0002
iphouse.com.ua
Термоголовка Danfoss Living Connect, совместима только с Danfoss Link, 2 x AA, 3V, белая
CDMarket
Умная термоголовка Danfoss Living Connect, совместима только с Danfoss Link, 2 x AA, 3V, белая (014G0002)
vencon.ua
Danfoss Living Connect
Національні мережі
Moyo.ua
Электронный радиаторный термостат Danfoss Living Connect, для Danfoss Link, 2 x AA, 3V, белый (014G0002)
Інтелектуальне опалення: просто, ефективно, дистанційно

Система «розумний будинок» набуває дедалі більшої популярності. Високотехнологічні рішення роблять повсякденне життя мешканців оселі, де її встановлено, більш зручним, заощаджуючи гроші та час.

Налаштування «розумного опалення»

Прикладом новації є система опалення Danfoss Link, що дає змогу без жодних зусиль керувати радіаторними термо­­регуляторами та системою «Тепла підлога» й забезпечує комфорт за мінімальних витрат на опалення.

Потреба в налаштуванні температури системи опалення виникає, коли мешканці будинку відчувають дискомфорт, пов’язаний із підвищенням чи зниженням температури в приміщенні. Система Danfoss Link дає змогу зробити це в доволі гнучкій формі: потрібно визначити комфортну температуру для кожної кімнати окремо й заздалегідь встановити налаштування, що задовольняють побажання всіх членів родини. Достатньо один раз запрограмувати опалення в будинку й упродовж усього опалювального сезону про нього не доведеться турбуватися.

Керувати системою можна за допомогою мобільного додатку Danfoss Link Application, встановленого на смартфоні (доступно на iOS та Android), навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від дому, що значно розширює можливості та підвищує зручність від роботи із системою.

Додаткові можливості

Окрім встановлення бажаної температури в кожній кімнаті та налаштування графіка опалення, можна налагодити розклад роботи для різних інтервалів часу. Це зручно, коли, наприклад, родина вирушає у відпустку або плани раптово змінюються й необхідно зробити корективи в роботі системи опалення. У такому разі достатньо підключитися до інтернету, запустити додаток на смартфоні й обрати режим «Відпустка» чи «Призупинити обігрів».

Легке підключення

Danfoss Link має простий і зрозумілий інтерфейс україн­ською мовою, тому будь-хто може самостійно підключити та налаштувати систему конт­ролю опалення, не залучаючи сертифікованих спеціалістів. Система працює з електричною та водяною теплою підлогою, а на радіатори опалення встановлюють термостат Danfoss Link Connect, керування яким також бездротове. У комплекті є необхідні адаптери, завдяки чому він легко з’єднується з клапанами інших виробників. Зв’язок із центра­льною панеллю Danfoss Link двосторонній, тобто будь-яка зміна температури на термостаті автоматично фіксується.

Система має безліч корисних функцій, з-поміж яких, наприклад, «Відкрите вікно»: коли провітрюють приміщення, вона сама визначає, що необхідно перекрити клапан, аби не витрачати зайвого тепла. Після зачинення вікна обігрів приміщення відновлюється автоматично.

Завдяки системі Danfoss Link витрати на опалення можна знизити до 30 %, тобто за три опалювальні сезони вона повністю окупиться, а далі можна «заробляти» гроші, які згодом витратити на розширення «розумних систем» будинку.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів