Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові будиночки та намети- Pop-it-Up - Ігрова палатка Pop-it-Up "Замок Принцеси" 80x110см

Pop-it-Up Ігрова палатка Pop-it-Up "Замок Принцеси" 80x110см

код товару: F2PT12813
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Pop-it-Up Ігрова палатка Pop-it-Up "Замок Принцеси" 80x110см:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрова палатка
Вид замок
Рекомендований вік від 3 років
Матеріал 100% поліестер
сталеві жердини
Розміри в зібраному вигляді 80 x 110 см
Розміри спакованого виробу 37 x 37 x 5 см
Колір різнокольоровий
Вага 866 г
Основні
Тип ігрова палатка
Вид замок
Рекомендований вік від 3 років
Матеріал 100% поліестер
сталеві жердини
Розміри в зібраному вигляді 80 x 110 см
Розміри спакованого виробу 37 x 37 x 5 см
Особливості легко складається в зручну для транспортування і зберігання сумку
кришка знімається
Додатково
Колір різнокольоровий
Вага 866 г
Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина370 мм
Висота370 мм
Довжина50 мм
Вага0.93 кг
Об'єм0.0068 м3
Дітям сподобається гратися з ігровою палаткою Pop-it-Up «Замок Принцеси», яка має яскраві кольори та казковий дизайн. Ігрова палатка сприяє уявній грі та розвиває творчі здібності дитини. Палатка-тент легко складається у компактну сумку для транспортування чи зберігання. Виріб має великі парадні дверцята та дах, який знімається.
690 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Pop-it-Up Ігрова палатка Pop-it-Up "Замок Принцеси" 80x110см:
boyz.com.ua
Pop-it-Up Игровая палатка "Замок Принцессы" 80x110см
ckapbu.com
Игровая палатка Pop-it-Up Замок Принцессы F2PT12813
Ігрові намети для розвитку дитячої уяви

Наскільки ігри важливі для розвитку малечі? Діти, які вміють активізувати свою уяву, щоб придумати персонажів та сюжет власної гри, є самостійнішими та впевненішими, вміють домовлятися та творчо вирішувати проблеми.

Саме тому Одрі Валкс та Еллен Боекраад, засновниці нідерландської компанії Fun2Give, прагнули створити таку продукцію, яка б допомогла розвивати дитячу уяву. Так з’явився бренд дитячих ігрових тентів та наметів Pop-it-Up.

Продукцію бренду Pop-it-Up вирізняє цікавий дизайн з дуже деталізованими зображеннями. Продумані теми не лише розважать, а й допоможуть вивільнити дитячі фантазії, адже пропонують сюжети, які можна використати у грі. Недарма своєю місією компанія Fun2Give вважає: «Втілити дитячу уяву в життя!»

В асортименті бренду Pop-it-Up є ігрові намети на будь-який смак: «Ресторан-Магазин», «Пітстоп», «Зачарований ліс» (розмірами 90 × 90 × 90 см), «Замок принцеси» (діаметр 80 × висота 110 см) та «Школа» (140 × 100 × 140 см).

Намети-тенти Pop-it-Up швидко і легко складаються у чохли-сумки, тому їх зручно зберігати та транспортувати.

Ігрові тенти можна використовувати і у приміщенні, і на свіжому повітрі, вони стануть незамінними помічниками батькам під час активного відпочинку у лісі чи біля моря, адже ці вироби здатні не тільки розважити дитину, а й захистити від шкідливих сонячних променів.

Кожен із наметів має або два виходи, або один вихід і вікно. Завдяки цьому вони чудово вентилюються, дітям в них не буде спекотно, і можна спокійно залишити спати у них малюка чи грати старших діточок.

А завдяки своєму цікавому дизайну вони просто приречені бути магнітом для дітлахів, адже всім своїм виглядом спонукають до взаємодії, комунікації і дружби. Маленький господар такого ігрового будинку ніколи не буде сумувати, бо завжди знайдуться охочі пограти з ним у цікаву гру.

«Пітстоп»

Код товару: F2PG11807

«Пітстоп» має ігрову підлогу із зображенням гоночної траси. Дітлахи можуть відчути себе справжніми учасниками перегонів: гонщиками, тренерами або автомеханіками.

«Ресторан-магазин»

Код товару: F2TO15102

У наметі «Ресторан-магазин» передбачено ще й додатковий килимок з підказками, де краще розмістити іграшки з приготування страв, а де — сервірувати стіл для відвідувачів.

«Зачарований ліс»

Код товару: F2PG15809

З наметом «Зачарований ліс» діти зануряться у чарівний світ звірят і міфічних створінь.

«Замок принцеси»

Код товару: F2PT12813

Завдяки ігровому будиночку «Замок принцеси» маленькі фантазери придумають власну казку або зможуть відтворити сюжет всесвітньо відомих історій.

«Школа»

Код товару: F2PT14087

Найбільший намет «Школа» має не лише навчальні зображення на своїх стінах, а й додаткові картки, які можна використати для перевірки своїх знань з математики, анатомії, вивчити англійський алфавіт та виміри часу.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів