Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Remington Плойка Rose Luxe:
Основні параметри
Повний список параметрів
Пристрій плойка (конусна)
Максимальна температура нагріву 210 °C
Функції швидке нагрівання
створення хвиль
вертикальні локони
Довжина шнура 3 м
Основні
Пристрій плойка (конусна)
Мінімальна температура нагріву 130 °C
Максимальна температура нагріву 210 °C
Поверхня нагрівального елементу стайлери кераміка
Час нагріву до потрібної температури 30 сек
Особливості
Функції швидке нагрівання
створення хвиль
вертикальні локони
Безпека автоматичне вимикання
автоматичний вибір напруги
Фізичні
Довжина шнура 3 м
Додатково дисплей
термостійка рукавичка
обертання шнура на 360 град
термостійкий чохол
наконечник не нагривається
Діаметр щипців 13-15 мм
Колір рожевий
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина370 мм
Висота150 мм
Довжина60 мм
Вага0.50 кг
Об'єм0.0033 м3
М'які спіральні локони і завитки - це стиль, який поза часом і ніколи не вийде з моди. Тепер ви можете створювати приголомшливу укладку у себе вдома за допомогою цих конічних щипців Rose Luxe. Розкішне керамічне покриття гарантує рівномірний розподіл тепла по основі, щоб створювати приголомшливі локони і завитки за один рух. Основа 13-22 мм ідеально підійде для м'яких і природних завитків, які збережуть свою стійкість протягом цілого дня (чи ночі!).
1 139 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Remington Плойка Rose Luxe:
ckapbu.com
Плойка Remington Rose Luxe CI9525
stroyvstroy.com
Плойка Remington CI9525 Rose Luxe
Плойка та випрямляч — нова лінійка для догляду за волоссям Rose Luxe

Remington ось уже 80 років є відомим експертом у галузі виробництва товарів для догляду за волоссям та тілом. У цьому сезоні бренд випустив кілька цікавих новинок. Одна з найяскравіших – лінійка Rose Luxe, яка об’єднала в собі конусну плойку та випрямляч.

Конусна плойка CI9525 – вражаючі кучері та локони

Кучері та завитки — це зачіска, яка ніколи не вийде з моди. Тепер можна створювати її за лічені хвилини за допомогою конусної плойки CI9525. Найголовніша перевага плойок такого типу — це стійкість зачіски, а тому кучері неодмінно протримаються кілька днів або до наступного миття голови. Відмінна риса CI9525 — це її удосконалене керамічне покриття. Воно гарантує рівномірне розподілення тепла вздовж основи плойки для завжди майстерних результатів. Також плойка має універсальний діаметр 13-25 мм, який підходить для створення тугих кучерів та спіральних локонів. Плойка нагрівається за 30 секунд до потрібної температури, що робить її готовою до роботи будь-коли. У плойки є цифровий дисплей, на якому зручно виставляти потрібну температуру від 130 °C до 210°C. До комплекту з CI9525 входять чохол для зберігання та термостійка рукавичка для комфорту та безпеки під час користування.

Випрямляч S9505 — гарантія рівного волосся

Ідеально гладеньке волосся, як після відвідання салону, тепер легко створити з випрямлячем S9505 з нової лінійки Rose Luxe. А зачіска протримається кілька днів або до наступного миття голови. Випрямляч оснащено покращеним керамічним покриттям для більшої гладкості. Тому навіть найгустіше та неслухняне волосся буде взяте під контроль. Плаваючі пластини випрямляча дають змогу з легкістю ковзати вздовж волосся для досягнення кращих результатів. Нагрівається випрямляч S9505 за рекордний час — 10 секунд! А завдяки цифровому дисплею можна обрати з усіх налаштувань (від 150 °C до 235 °C) потрібну температуру. Гладеньке волосся або романтична зачіска з підкрученими кінчиками — легко та швидко з випрямлячем S9505.

На CI9525 та S9505 діє обмінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації приладу на сайті виробника.

Фотоепілятор з інноваційною технологією Advanced Triggerless

Незважаючи на компактні розміри, IPL3500 Compact Control ефективно впорається з небажаним волоссям на тілі всього за 3-5 процедур. Він з легкістю вміщується у долоні, підходить жінкам і чоловікам. Remington Compact Control ніжний до шкіри та простий у використанні.

Пристрій має датчик визначення типу шкіри, інтенсивність світлового імпульсу, яка становить 3,5 Дж та аж 350 000 спалахів. Цієї кількості спалахів вистачить не на один рік використання та буде достатньо, щоб позбавитися небажаного волосся на будь-якій частині тіла назавжди. IPL3500 Compact Control оснащено інноваційною технологією автоматичного спалаху Advanced Triggerless. Це означає, що більше не потрібно натискати кожен раз на кнопку для спалаху. Просто піднесіть фотоепілятор до шкіри і він все зробить сам. А з п’ятьма режимами інтенсивності можна адаптувати процедури під тип шкіри для забезпечення комфортного застосування та бездоганного результату. IPL3500 Compact Control забезпечить до 92%* зменшення росту волосся. У комплекті йде зручний кейс для зберігання та тканина для протирання віконця спалаху, щоб зберегти фотоепілятор у чистоті.

На IPL3500 Compact Control діє обмінна гарантія 2 роки + 1 рік за умови реєстрації приладу на сайті виробника.

 

*Індивідуальні результати можуть відрізнятися. Клінічні випробування показують, що в учасників досліджень зменшився ріст волосся на тілі до 92% після одного місяця використання і в середньому на 54% протягом трьох місяців після шести процедур.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів