Главная - Игрушки и товары для детей - Игрушки - Игрушечное оружие - Silverlit Lazer M.A.D - Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Делюкс набор

Silverlit Lazer M.A.D Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Делюкс набор

код товара: LM-86848
Предыдущее
Следующее
Технические характеристики Silverlit Lazer M.A.D Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Делюкс набор:
Основные параметры
Полный список параметров
Тип набор
лазерный бластер
Рекомендованный возраст от 6 лет
Тип боеприпасов невидимые "лазерные" лучи
Дальность стрельбы 15 м /без модулей
Элементы питания AAA x 12 шт. /(в комплект не входят)
Размеры (ВхШхГ) 31 х 7 х 66 см упаковка
Вес 1300 г
Основные
Тип набор
лазерный бластер
Рекомендованный возраст от 6 лет
Тип боеприпасов невидимые "лазерные" лучи
Дальность стрельбы 15 м /без модулей
Особенности световые эффекты
звуковые эффекты
2 режима игры: соревнования и тренировка
на грудь участнику крепится мишень
индикаторы оставшихся выстрелов
имеет автоматическую систему перезарядки
Дополнительно
Комплектация бластер /2 шт.
мишень /2 шт.
инструкция
рукоятка
приклад
модуль /15 м
бустер (20 м)
держатель для мишени /2 шт.
Элементы питания AAA x 12 шт. /(в комплект не входят)
Материал пластик
Размеры (ВхШхГ) 31 х 7 х 66 см упаковка
Вес 1300 г
Гарантия
Гарантия14 дней
Параметри упаковки
Ширина60 мм
Высота300 мм
Длина650 мм
Вес1.35 кг
Объем0.0117 м3
За допомогою Silverlit Lazer M.A.D. "Делюкс набір" гравці зможуть перейти на новий рівень ведення бою! Комплект складається з 2 бластерів і аксесуарів, оснащених звуковим перемикачем, тригером зі спеціальним ефектом, світловими ефектами, гучномовцем і селектором команд A / B. Головна перевага набору - модуль 15 м, завдяки якому можна збільшити дальність пострілів до 50 м. Гру можна вести і в нічний час. Для роботи знадобиться 12 батарейок типу ААА (не входять в комплект).
1 980 грн*
есть в наличии
* Рекомендованная розничная цена
Где купить: Silverlit Lazer M.A.D Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Делюкс набор:
Интернет магазины
Papuas.ua
Делюкс набор с 2 бластерами Lazer M.A.D., мишенями и держателями, Silverlit (LM-86848)
Itbox
Игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Делюкс набор (LM-86848)
pampik.com
Игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Делюкс-набор (LM-86848)
stroyvstroy.com
Игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Делюкс набор LM-86848
expert24.com.ua
Іграшкова зброя Silverlit Lazer M.A.D Lazer M.A.D. Делюкс набір
Национальные сети
www.foxtrot.com.ua
Іграшкова зброя SILVERLIT Lazer M. A. D. Делюкс набір (LM-86848)
Особливості:

 • вся гра супроводжується звуковими і світловими ефектами;
 • 2 режими гри: тренування і змагання;
 • стріляє невидимими "лазерними" променями;
 • на бічній частині розташовані індикатори пострілів, що залишились;
 • автоматична перезарядка бластера;
 • кожен бластер без додаткових аксесуарів стріляє на відстань 15 м;
 • до оранжево-синьої моделі йде модуль, який робить постріл більш точним. Він збільшує дальність стрільби на 20 м (разом 35 м);
 • до синьо-зеленої моделі встановлюється модуль на збільшення стрільби 15 м (разом 30 м). До нього можна прикріпити рукоятку для стабільності та зручності.

Комплектація:

2 бластера, 2 мішені, 2 тримачі, модуль 15м., модуль збільшення дальності до 20м., рукоятка, інструкція.

Лазерні бої із Silverlit Lazer M.A.D.

Лазертаг або лазерний бій – захоплююча командна гра для двох і більше гравців, в яку можна грати практично будь-де (вдома, на вулиці, у великому приміщенні тощо). Мета гри полягає в ураженні безпечними «електронними» пострілами спеціальних інтерактивних мішеней. Потрапляння пострілу у ціль зараховується, якщо лазерний промінь зі зброї одного бійця потрапить на сенсори мішені, закріпленої на одязі або амуніції іншого бійця-супротивника.

Silverlit Lazer M.A.D. – очікувана новинка для багатьох, тому що нова технологія втілює високотехнологічну лазерну гру в реальному житті, створює справжню лазерну арену вдома. З бластерами Silverlit Lazer M.A.D. можна грати як всередині приміщень, так і зовні, вдень або вночі. Любителі гострих відчуттів можуть вразити супротивників на відстані понад 50 м, у той час як бронежилет захищатиме від ураження електронними набоями-променями.

Laser M.A.D. з успіхом замінює широко відомі ігри пейнтбол, страйкбол, але менш вимоглива до амуніції (жодних окулярів і масок, фарби) і досконаліша щодо імітації пострілу. Також завдяки універсальності бластерів Laser M.A.D. можна проводити ігри і тренування як на відкритій місцевості, так і в закритих приміщеннях.

Залежно від комплектації набору Бластери Lazer MAD мають різну дальність та спроможність вразити ціль: від 15 м; до 30 м та навіть до 50 м.

Завжди можна придбати додаткову частину для вдосконалення та підвищення бойових характеристик початкових моделей.

Бластери Lazer M.A.D. працюють у двох режимах: бойові дії та тренувальні операції.

Під час бою кілька гравців можуть використовувати різноманітні прискорювачі і аксесуари, а головна мета полягає в тому, аби поцілити всіх ворогів та врешті виграти.

У режимі навчання (тренування) гравці встановлюють мішені в узгоджене місце, фіксують їх для зручності, чи навпаки створюють умови їхнього руху (підвішують, розгойдують тощо), практикують навички та вдосконалюють точність пострілів.

Особливості Silverlit Lazer M.A.D.

 • Понад 10 видів тактичних комбінацій. Кожен із бластерів володіє унікальними звуковими ефектами і дальністю стрільби. Жодних збігів
 • Велика дальність ураження цілі (до 50 м)
 • Висока якість, міцні деталі
 • Максимальна безпека, для стрільби не потрібні патрони
 • Сумісний з іншими комплектами цього виробника
 • Немає обмеження за кількістю дійових осіб
 • Зручні розміри для ведення активного бою

Набір «Супербластер»

Набір «Супербластер» збільшує дальність пострілу на 15 м. А також вмикає режим автоматичної безперервної лазерної стрільби. Гра супроводжується реалістичними звуковими ефектами.

«Тренувальний набір»

Вдосконалюйте точність пострілів за допомогою «Тренувального набору». Бластер працює у двох ігрових режимах: битва і навчання. Мішені встановлюються за бажанням на стіні, інших предметах, фіксовано чи рухомо, високо чи низько, імітуючи таким чином різні умови бою та дальність. Навчання можливе з повною імітацією бою водночас з кількома гравцями. Для цього треба закріпити мішень на бійці й уникати ворожих пострілів інших бійців. Набір можна об’єднати з іншими аксесуарами Lazer M.A.D. аби надати додаткових можливостей, зокрема збільшити потужність і дальність пострілів, вдосконалити зовнішній вигляд, отримати більшу ергономічність зброї та вразити суперника потенційними можливостями лише зовнішнім виглядом власної зброї.

«Снайперський набір»

Вдосконалюйте основний бластер «Снайперським набором». З ним можна зробити більше комбінацій для гри з модулями для збільшення дальності стрільби та більшої потужності.

«Бронежилет»

З ним дитина відчуватиме себе одним із бійців спецпідрозділу. Спеціальними ремінцями можна налаштувати та закріпити на бронежилеті і носити із собою зброю.

«Стартовий набір»

Увійдіть на арену і киньте виклик друзям за допомогою стартового набору Lazer M.A.D. Пістолет має звуковий перемикач, тригер зі спеціальним ефектом, світлові ефекти, гучномовець і селекторний перемикач A/B. Дальність стрільби – 15 м. Бластер можна об’єднувати з іншими лінійними аксесуарами Lazer M.A.D, щоб створити супербластер, і збільшити дальність стрільби до 50 м.

«Делюкс набір»

За допомогою Silverlit Lazer M.A.D. «Делюкс набір» гравці отримають новий вищий рівень ведення бою. Головна перевага набору — модуль 15 м, який є у комплекті і відповідно збільшить дальність пострілів аж до 50 м.

«Подвійний набір»

«Подвійний набір» Laser M.A.D. з двома бластерами призначено для екіпіровки двох гравців. З двома бластерами можна влаштувати справжній бій. Діапазон стрільби – 15 м. Бластери мають автоматичну систему перезарядки та реалістичні звукові ефекти лазерної стрілянини. Два режими гри: битва або тренування.

«Набір мішеней»

«Набір мішеней» для поцілювання/ураження зі світловими та звуковими ефектами мішеней. Використовується як додатковий аксесуар для тренування або для потреб збільшення кількості учасників бою.

Меню
Каталог товаров
Каталог товаров