Главная - Игрушки и товары для детей - Игрушки - Игрушечное оружие - Silverlit Lazer M.A.D - Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Тренировочный набор

Silverlit Lazer M.A.D Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Тренировочный набор

код товара: LM-86846
Предыдущее
Следующее
Технические характеристики Silverlit Lazer M.A.D Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Тренировочный набор:
Основные параметры
Полный список параметров
Тип набор
лазерный бластер
Рекомендованный возраст от 6 лет
Дальность стрельбы 15 м
Элементы питания AAAx3 /не входят в комплект
Размеры (ВхШхГ) 50.8 х 6.4 х 30.5 см упаковка
Вес 449 г
Основные
Тип набор
лазерный бластер
Рекомендованный возраст от 6 лет
Дальность стрельбы 15 м
Особенности световые эффекты
звуковые эффекты
имеет индикатор жизни
2 режима игры: соревнования и тренировка
Дополнительно
Комплектация бластер
мишень /3шт.
Элементы питания AAAx3 /не входят в комплект
Материал пластик
Размеры (ВхШхГ) 50.8 х 6.4 х 30.5 см упаковка
Вес 449 г
Гарантия
Гарантия14 дней
Параметри упаковки
Ширина60 мм
Высота310 мм
Длина510 мм
Вес0.75 кг
Объем0.0095 м3
Працюйте над точністю пострілів за допомогою «Тренувального набору». У набір входить базовий бластер і 3 мішені. Бластер працює у двох ігрових режимах: битва і навчання. Можна встановити мішені близько або високо на стінах, щоб побудувати дальність стрільби. Навчання можливо з кількома гравцями: необхідно на собі закріпити ціль і уникати ворожих пострілів! Набір можна об’єднати з іншими модулями Lazer M.A.D. – це збільшить його потужність і дальність стрільби.
1 220 грн*
есть в наличии
* Рекомендованная розничная цена
Где купить: Silverlit Lazer M.A.D Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Тренировочный набор:
Интернет магазины
Papuas.ua
Тренировочный набор c бластером Lazer M.A.D. с 3 мишенями, Silverlit (LM-86846)
pampik.com
Игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Тренировочный набор (LM-86846)
stroyvstroy.com
Игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Тренировочный набор (1 бластер, 3 мишени) LM-86846
expert24.com.ua
Іграшкова зброя Silverlit Lazer M.A.D Lazer M.A.D. Тренувальний набір
kvshop.com.ua
Lazer M.A.D. Тренировочный набор (LM-86846)
Национальные сети
Moyo.ua
Игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Тренировочный набор (1 бластер, 3 мишени) (LM-86846)
www.foxtrot.com.ua
Іграшкова зброя SILVERLIT Lazer M. A. D. (LM-86846)
Лазерні бої із Silverlit Lazer M.A.D.

Лазертаг або лазерний бій – захоплююча командна гра для двох і більше гравців, в яку можна грати практично будь-де (вдома, на вулиці, у великому приміщенні тощо). Мета гри полягає в ураженні безпечними «електронними» пострілами спеціальних інтерактивних мішеней. Потрапляння пострілу у ціль зараховується, якщо лазерний промінь зі зброї одного бійця потрапить на сенсори мішені, закріпленої на одязі або амуніції іншого бійця-супротивника.

Silverlit Lazer M.A.D. – очікувана новинка для багатьох, тому що нова технологія втілює високотехнологічну лазерну гру в реальному житті, створює справжню лазерну арену вдома. З бластерами Silverlit Lazer M.A.D. можна грати як всередині приміщень, так і зовні, вдень або вночі. Любителі гострих відчуттів можуть вразити супротивників на відстані понад 50 м, у той час як бронежилет захищатиме від ураження електронними набоями-променями.

Laser M.A.D. з успіхом замінює широко відомі ігри пейнтбол, страйкбол, але менш вимоглива до амуніції (жодних окулярів і масок, фарби) і досконаліша щодо імітації пострілу. Також завдяки універсальності бластерів Laser M.A.D. можна проводити ігри і тренування як на відкритій місцевості, так і в закритих приміщеннях.

Залежно від комплектації набору Бластери Lazer MAD мають різну дальність та спроможність вразити ціль: від 15 м; до 30 м та навіть до 50 м.

Завжди можна придбати додаткову частину для вдосконалення та підвищення бойових характеристик початкових моделей.

Бластери Lazer M.A.D. працюють у двох режимах: бойові дії та тренувальні операції.

Під час бою кілька гравців можуть використовувати різноманітні прискорювачі і аксесуари, а головна мета полягає в тому, аби поцілити всіх ворогів та врешті виграти.

У режимі навчання (тренування) гравці встановлюють мішені в узгоджене місце, фіксують їх для зручності, чи навпаки створюють умови їхнього руху (підвішують, розгойдують тощо), практикують навички та вдосконалюють точність пострілів.

Особливості Silverlit Lazer M.A.D.

  • Понад 10 видів тактичних комбінацій. Кожен із бластерів володіє унікальними звуковими ефектами і дальністю стрільби. Жодних збігів
  • Велика дальність ураження цілі (до 50 м)
  • Висока якість, міцні деталі
  • Максимальна безпека, для стрільби не потрібні патрони
  • Сумісний з іншими комплектами цього виробника
  • Немає обмеження за кількістю дійових осіб
  • Зручні розміри для ведення активного бою

Набір «Супербластер»

Набір «Супербластер» збільшує дальність пострілу на 15 м. А також вмикає режим автоматичної безперервної лазерної стрільби. Гра супроводжується реалістичними звуковими ефектами.

«Тренувальний набір»

Вдосконалюйте точність пострілів за допомогою «Тренувального набору». Бластер працює у двох ігрових режимах: битва і навчання. Мішені встановлюються за бажанням на стіні, інших предметах, фіксовано чи рухомо, високо чи низько, імітуючи таким чином різні умови бою та дальність. Навчання можливе з повною імітацією бою водночас з кількома гравцями. Для цього треба закріпити мішень на бійці й уникати ворожих пострілів інших бійців. Набір можна об’єднати з іншими аксесуарами Lazer M.A.D. аби надати додаткових можливостей, зокрема збільшити потужність і дальність пострілів, вдосконалити зовнішній вигляд, отримати більшу ергономічність зброї та вразити суперника потенційними можливостями лише зовнішнім виглядом власної зброї.

«Снайперський набір»

Вдосконалюйте основний бластер «Снайперським набором». З ним можна зробити більше комбінацій для гри з модулями для збільшення дальності стрільби та більшої потужності.

«Бронежилет»

З ним дитина відчуватиме себе одним із бійців спецпідрозділу. Спеціальними ремінцями можна налаштувати та закріпити на бронежилеті і носити із собою зброю.

«Стартовий набір»

Увійдіть на арену і киньте виклик друзям за допомогою стартового набору Lazer M.A.D. Пістолет має звуковий перемикач, тригер зі спеціальним ефектом, світлові ефекти, гучномовець і селекторний перемикач A/B. Дальність стрільби – 15 м. Бластер можна об’єднувати з іншими лінійними аксесуарами Lazer M.A.D, щоб створити супербластер, і збільшити дальність стрільби до 50 м.

«Делюкс набір»

За допомогою Silverlit Lazer M.A.D. «Делюкс набір» гравці отримають новий вищий рівень ведення бою. Головна перевага набору — модуль 15 м, який є у комплекті і відповідно збільшить дальність пострілів аж до 50 м.

«Подвійний набір»

«Подвійний набір» Laser M.A.D. з двома бластерами призначено для екіпіровки двох гравців. З двома бластерами можна влаштувати справжній бій. Діапазон стрільби – 15 м. Бластери мають автоматичну систему перезарядки та реалістичні звукові ефекти лазерної стрілянини. Два режими гри: битва або тренування.

«Набір мішеней»

«Набір мішеней» для поцілювання/ураження зі світловими та звуковими ефектами мішеней. Використовується як додатковий аксесуар для тренування або для потреб збільшення кількості учасників бою.

Меню
Каталог товаров
Каталог товаров