Головна - Продукція та рішення для підприємств - Відеоспостереження. Розумний дім - Smart датчики- Ajax - Бездротовий датчик диму FireProtect, Jeweller, 3V CR2, 85 дБ, чорний

Ajax Бездротовий датчик диму FireProtect, Jeweller, 3V CR2, 85 дБ, чорний

код товару: 000001137
Технічні характеристики Ajax Бездротовий датчик диму FireProtect, Jeweller, 3V CR2, 85 дБ, чорний:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип датчик диму
Призначення тільки всередині приміщень
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Діапазон вимірювання температури 0 °C до +65°С
Живлення батарея /2 шт CR2 3 В, додаткова батарея СR2032
Основні
Тип датчик диму
Призначення тільки всередині приміщень
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Діапазон вимірювання температури 0 °C до +65°С
Рівень звукового сигналу сирени 85 дБА
Додатково
Живлення батарея /2 шт CR2 3 В, додаткова батарея СR2032
Термін служби батареї 4 роки
Робоча вологість до 80 %
Потужність радіосигналу 20 мВт
Додатково бездротовий зв'язок
захист від несанкціонованого відкриття корпусу /тампер
сенсор температури /від + 54 ° С до + 65 ° С
синхронна тривога декількох датчиків
чутливий елемент виявлення диму /фотоэлектрический сенсор
Фізичні
Робоча відстань на відкритому просторі 1300 м
Розміри 132х132x31 мм
Колір чорний
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина160 мм
Висота30 мм
Довжина160 мм
Вага0.27 кг
Об'єм0.0008 м3
Пограбування веде до втрати цінностей, але пожежа може знищити майно повністю. Тому рекомендуємо доповнювати систему охоронної сигналізації датчиками диму Ajax FireProtect.
1 349 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Ajax Бездротовий датчик диму FireProtect, Jeweller, 3V CR2, 85 дБ, чорний:
Comtrading
Датчик дыма Ajax FireProtect Black (000001137)
linecom.ua
Беспроводной датчик задымления с температурным сенсором Ajax FireProtect, Black, Jeweller (000001137)
Moyo.ua
Беспроводной датчик дыма Ajax FireProtect, Jeweller, 3V CR2, 85 дБ, черный
NKT
Бездротовий датчик диму Ajax FireProtect чорний (000001137)
umiks.com.ua
Беспроводной датчик дыма Ajax FireProtect, Jeweller, 3V CR2, 85 дБ, черный (000001137)
Бездротовий датчик детектування диму Ajax FireProtect призначений для детектування пожежі в приміщенні, що охороняється. Датчик виявляє дим за допомогою інфрачервоного випромінювача та фотоприймача. Елементи змонтовані в спеціальній димовій камері. У разі потрапляння частинок диму до камери фотоприймач виявляє спотворення інфрачервоного променя. Якщо диму стає багато, спотворення променя збільшується, датчик відправляє бездротові сигнали про пожежну тривогу на розумну централь Ajax Hub і вмикається сирена. Швидке й безпечне встановлення, надійний захист від саботажу та просте керування й налаштування пристрою.Датчик використовується для виявлення диму в будинку, крамниці, готелі, ресторані, офісній будівлі, школі, банку, бібліотеці, складі тощо.
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів