Головна - Продукція та рішення для підприємств - Відеоспостереження. Розумний дім - Smart контролери, шлюзи, панелі- Ajax - Інтелектуальний центр системи безпеки Smart Hub (GSM+Ethernet), 230V, Jeweller, чорний

Ajax Інтелектуальний центр системи безпеки Smart Hub (GSM+Ethernet), 230V, Jeweller, чорний

код товару: 000002440
Технічні характеристики Ajax Інтелектуальний центр системи безпеки Smart Hub (GSM+Ethernet), 230V, Jeweller, чорний:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип інтелектуальний центр системи безпеки
Мережевий інтерфейс Ethernet
GSM /850/900/1800/1900 МГц
Діапазон до 2000 м /зв'язку з датчиками на відкритому просторі
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Живлення акумулятор /резервний Li-Ion 2 Ач, до 15 год автономної роботи
Основні
Тип інтелектуальний центр системи безпеки
Мережевий інтерфейс Ethernet
GSM /850/900/1800/1900 МГц
Діапазон до 2000 м /зв'язку з датчиками на відкритому просторі
Відеоспостереження відеокамери з підтримкою RTSP
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Робоча температура -10º до +50ºC
Потужність радіосигналу 25 мВт
Доступні програми для платформ iOS 9 і вище
Android 4.1 і вище
Додатково
Максимальна кількість користувачів 50
Максимальна кількість підключених пристроїв 100
Живлення акумулятор /резервний Li-Ion 2 Ач, до 15 год автономної роботи
Додатково підтримка SIM-картMini SIM 2G
Фізичні
Розміри 162.7x162.7x35.9 мм
Колір чорний
Вага 320 г
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина240 мм
Висота40 мм
Довжина190 мм
Вага0.57 кг
Об'єм0.0018 м3
Ajax Hub примножує можливості кожного пристрою Ajax. Він контролює їх роботу і збирає дані за допомогою інноваційної бездротової технології Jeweller, яка дозволяє розкинути мережу на відстані до 2000 метрів на відкритому просторі або на декількох поверхах бізнес-центру. Hub аналізує загрози, відсіває помилкові спрацьовування і моментально, вказують на ризик. Технології захисту від саботажу роблять Ajax Hub неприступним. Так само як і приміщення, що охороняється. Система працює на Ethernet c підключенням GSM в якості резервного каналу зв'язку. Хаб повідомляє про тривоги за допомогою push-повідомлень, SMS або телефонного дзвінка. Ajax Hub обслуговує до 100 пристроїв.
3 999 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Ajax Інтелектуальний центр системи безпеки Smart Hub (GSM+Ethernet), 230V, Jeweller, чорний:
Moyo.ua
Интеллектуальный центр системы безопасности Ajax Smart Hub Jeweller, черный
linecom.ua
Интеллектуальный центр системы безопасности Ajax Smart Hub, Black, Jeweller (000002440)
NKT
Інтелектуальний центр системи безпеки Ajax Smart Hub (GSM + Ethernet), 230V, Jeweller, чорний (00000
brain.com.ua
Пульт управления беспроводными выключателями Ajax SMART HOME HUB BLACK (2440)
Itbox
Пульт управления беспроводными выключателями Ajax SMART HOME HUB BLACK (2440)
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів