Ajax Комплект охоронної сигналізації StarterKit чорний

код товару: 000001143

Ajax StarterKit —це базовий комплект бездротової системи безпеки Ajax з можливістю розширення захисних функцій завдяки додаванню додаткових пристроїв. До набору входять інтелектуальна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відчинення вікна/дверей Ajax DoorProtect і брелок для керування охоронною системою Ajax Space Control. Системою керують віддалено за допомогою мобільних програм на iOS та Android. У кілька клацань можна налаштувати датчики, активувати часткову охорону й перевірити стан кожного пристрою. Ajax легко під'єднується до пульта охорони. Запит на обслуговування можна надіслати відразу з мобільної програми — у списку вже понад 35 приватних охоронних компаній з усієї України.

5699 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Ajax Комплект охоронної сигналізації StarterKit чорний

Система управляется удаленно с помощью мобильных приложений на iOS и Android. В несколько кликов можно настроить датчики, активировать частичную охрану и проверить состояние каждого устройства. В приложении можно смотреть в реальном времени видеопоток с видеокамер, которые поддерживают протокол RTSP.Ajax легко подключается к пульту охраны.
Запрос на обслуживание можно отправить сразу из мобильного приложения — в списке есть Полиция охраны Украины и более 45 частных охранных компаний со всей страны.
Возможности StarterKit расширяются за счет дополнительных датчиков Ajax. С их помощью профессиональная охранная сигнализация превращается в систему, которая помогает предотвратить проникновение, пожар и потоп. Все датчики Ajax обмениваются данными с централью Ajax Hub по зашифрованному радиопротоколу Jeweller. Радиус работы системы может достигать 2000 метров на открытом пространстве, что позволяет установить датчики на нескольких этажах дома или бизнес-центра. Jeweller позволяет круглосуточно контролировать работоспособность датчиков с помощью частого периода опроса, который настраивается до минимальных 12 секунд. Если датчик вышел из строя или уничтожен, система оповестит об этом за миллисекунды.

 

Технічні характеристики Ajax Комплект охоронної сигналізації StarterKit чорний
Основні
Тип комплект охоронної сигналізації
Мережевий інтерфейс Ethernet
GSM

Додатково
Додатково сертифікована сигналізація професійного рівня
можливість підключити до пульта охоронної компанії
моментальна відправка сигналів тривоги
повідомлення про тривоги за допомогою SMS, push-повідомлень і дзвінка на номер власника
зручне управління і настройка за допомогою мобільного додатку на iOS і Android
самостійна установка системи за 15 хвилин

Фізичні
Колір чорний

Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина290 мм
Висота70 мм
Довжина280 мм
Вага1.05 кг
Об'єм0.0057 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип комплект охоронної сигналізації
Мережевий інтерфейс Ethernet
GSM
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

Citrus

Комплект беспроводной сигнализации Ajax StarterKit (Black)

exe.ua

Комплект охранной сигнализации Ajax StarterKit Black (000001143)

Moyo.ua

Комплект охранной сигнализации Ajax StarterKit черный, Jeweller

linecom.ua

Комплект охранной сигнализации Ajax StarterKit black, Jeweller (000001143)

NKT

Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit чорний (000001143)

Переглянути всі пропозиції (11) ›


Фото Ajax Комплект охоронної сигналізації StarterKit чорний
Огляд Ajax Комплект охоронної сигналізації StarterKit чорний
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Схожі моделі на Ajax Комплект охоронної сигналізації StarterKit чорний