Головна - Продукція та рішення для підприємств - Відеоспостереження. Розумний дім - Smart сирени - Ajax - Бездротова вулична сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, чорна

Ajax Бездротова вулична сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, чорна

код товару: 000001158
Технічні характеристики Ajax Бездротова вулична сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, чорна:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип сирена
Максимальна гучність 85 дБ - 113 дБ на дистанции 1 м
Робоча відстань 1500 м /відстань між сиреною і централлю на відкритому просторі
Живлення вбудовані батареї /4 шт. типа CR123A, 3В
зовнішнє DC 12 В
Робоча температура −20°С до +60°С
Основні
Тип сирена
Тип сповіщення світлозвуковий
Максимальна гучність 85 дБ - 113 дБ на дистанции 1 м
Робоча відстань 1500 м /відстань між сиреною і централлю на відкритому просторі
Світловий оповіщувач червоні світлодіоди
Живлення вбудовані батареї /4 шт. типа CR123A, 3В
зовнішнє DC 12 В
Протокол зв'язку з централлю Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Радіоконтроль період синхронізації з централлю /від 12 сек до 300 сек (настроюється)
Особливості бездротова
використання на вулиці і в приміщенні
індикація стану постановки/зняття/під охороні
індикація розряду батарей
захист акселерометром при відриві
час отримання сигналу тревоги менше секунди
клас захисту корпусу IP54
Додатково
Час звучання тривоги від 3 сек до 3 хв /настроюється
Термін роботи від одного комплекту батарей до 5 років
Максимальна споживана потужність 4.35 Вт
13.5 Вт
Захист від несанкціонованого відкривання корпусу тампер
Робоча температура −20°С до +60°С
Робоча вологість до 95%
Колір чорний
Розмір 200х200х51 мм
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина220 мм
Висота70 мм
Довжина210 мм
Вага0.75 кг
Об'єм0.0032 м3
Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren white призначена для візуального та звукового оповіщення про тривогу. При тривозі, розумна централь сигналізації Ajax Hub передає бездротовий сигнал на сирену. Після отримання сигналу тривоги від централі сирена спрацьовує і лунає сигнал тривоги з гучністю оповіщення (85-113 дБ). На відкритому просторі тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 1500 метрів. Сирена може бути встановлена на вулиці, і функціонувати за умов роботи Від -20 ° С до + 60 ° С.
2 399 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Ajax Бездротова вулична сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, чорна:
Інтернет магазини
NKT
Бездротова зовнішня сирена Ajax StreetSiren чорний (000001158)
exe.ua
Сирена Ajax StreetSiren /Black (000001158)
tehnostar.com.ua
StreetSiren Black (000001158)
Citrus
Беспроводная уличная сирена Ajax StreetSiren 000007952 (Black)
icom.net.ua
Бездротова зовнішня сирена Ajax StreetSiren чорний (366196)
Національні мережі
Moyo.ua
Беспроводная уличная сирена Ajax StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, черная
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів