Головна - Продукція та рішення для підприємств - Відеоспостереження. Розумний дім - Smart сирени - Ajax - Бездротова кімнатна сирена HomeSiren, Jeweller, 105 дБ, 3V CR123A, чорна

Ajax Бездротова кімнатна сирена HomeSiren, Jeweller, 105 дБ, 3V CR123A, чорна

код товару: 000001141
Технічні характеристики Ajax Бездротова кімнатна сирена HomeSiren, Jeweller, 105 дБ, 3V CR123A, чорна:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип сирена
Потужність сигналу тривоги 0.025 Вт
Максимальна гучність 81 дБ - 105 дБ на дистанції 1 м
Робоча відстань 2000 м /відстань між сиреною і централлю на відкритому просторі
Живлення батарейка /2 шт. типу CR123A, 3 В
Робоча температура від 0 ° C до 50 ° C
Основні
Тип сирена
Тип сповіщення звуковий
Потужність сигналу тривоги 0.025 Вт
Максимальна гучність 81 дБ - 105 дБ на дистанції 1 м
Робоча відстань 2000 м /відстань між сиреною і централлю на відкритому просторі
Живлення батарейка /2 шт. типу CR123A, 3 В
Протокол зв'язку з централлю Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Особливості бездротова
індикація стану постановки/зняття/під охороні
індикація розряду батарей
час отримання сигналу тревоги менше секунди
всередині приміщень
роз'єм для підключення зовнішнього світлодіода
клас захисту корпусу IP50
Додатково
Час звучання тривоги від 3 сек до 3 хв
Термін роботи від одного комплекту батарей до 5 років
Робоча температура від 0 ° C до 50 ° C
Робоча вологість до 75%
Колір чорний
Розмір 75х75.6х26.6 мм
Вага 96 г
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина110 мм
Висота30 мм
Довжина110 мм
Вага0.10 кг
Об'єм0.0004 м3
Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren чорна призначена для звукового оповіщення про тривогу і встановлюється всередині приміщень. При тривозі, розумна централь сигналізації Ajax Hub передає бездротовий сигнал на сирену. Після отримання сигналу тривоги від централі сирена спрацьовує і лунає сигнал тривоги. Звукова сигналізація з налаштованим рівнем звуку від 81 до 105 дБ і роз'ємом для підключення зовнішнього світлодіода. На відкритому просторі тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів.
1 199 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Ajax Бездротова кімнатна сирена HomeSiren, Jeweller, 105 дБ, 3V CR123A, чорна:
Інтернет магазини
linecom.ua
Беспроводная комнатная сирена Ajax HomeSiren, Black, Jeweller (000001141)
NKT
Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren чорна (000001141)
exe.ua
Сирена Ajax HomeSiren /Black (000001141)
tehnostar.com.ua
HomeSiren Black (000001141)
x-market.com.ua
Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren чорна
Національні мережі
Moyo.ua
Беспроводная комнатная сирена Ajax HomeSiren EU черная
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів