Ajax Інтерфейсний приймач uartBridge для бездротових датчиків, Jeweller, DC 5V

код товару: 000001160

Приймач бездротових датчиків Ajax uartBridge дозволяє інтегрувати бездротові датчики Ajax з централями інших виробників. Ajax uartBridge оснащений приймачем радіосигналів і з'єднується з централлю за допомогою з'єднувального проводового інтерфейсу UART. При спрацюванні датчика, він відправляє сигнал на приймач uartBridge, який, отримуючи сигнал, обробляє його і по інтерфейсу UART передає на централь повідомлення, в якому зазначені точна ID датчика, код тривоги, рівень заряду батареї, рівень сигналу та ін. параметри.

749 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Технічні характеристики Ajax Інтерфейсний приймач uartBridge для бездротових датчиків, Jeweller, DC 5V
Основні
Тип інтерфейсний приймач
Возможности использования всередині
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Потужність радіосигналу 25 мВт

Додатково
Интерфейс связи с централью UART /швидкість 57600 бод
Максимальна кількість пристроїв, що підключаються 85
Напруга живлення C 5 В /від інтерфейсу UART
Робоча температура -20°С - +50°С
Робоча вологість до 90%
Робоча відстань 2000 м /відстань між бездротовим датчиком і приймачем uartBridge на відкритому просторі
Додатково виявлення глушіння радіоканалу
контроль працездатності /датчикiв
можливість оновлення ПЗ

Фізичні
Розміри 64х55х13 мм (без антен), 110х58х13 мм (з антенами)

Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина70 мм
Висота30 мм
Довжина110 мм
Вага0.04 кг
Об'єм0.0002 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип інтерфейсний приймач
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Робоча температура -20°С - +50°С
Робоча вологість до 90%
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

linecom.ua

Модуль интеграции Ajax uartBridge с беспроводными охранными и smart home системами (000001160)

Moyo.ua

Интерфейсный приемник Ajax uartBridge для беспроводных датчиков, Jeweller, DC 5V

NKT

Інтерфейсний приймач Ajax uartBridge для бездротових датчиків (000001160)

umiks.com.ua

Интерфейсный приемник Ajax uartBridge для беспроводных датчиков, Jeweller, DC 5V (000001160)

tehnostar.com.ua

Ajax uartBridge (000001160)


Фото Ajax Інтерфейсний приймач uartBridge для бездротових датчиків, Jeweller, DC 5V
Огляд Ajax Інтерфейсний приймач uartBridge для бездротових датчиків, Jeweller, DC 5V
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Схожі моделі на Ajax Інтерфейсний приймач uartBridge для бездротових датчиків, Jeweller, DC 5V