Ajax Приймач радіодатчиків ocBridge Plus, Jeweller, DC 8 -14V

код товару: 000001153

Приймач бездротових датчиків Ajax ocBridge Plus призначений для того, щоб приєднати бездротові датчики Ajax до будь-якої провідної охоронної централі. Для цього Ajax ocBridge Plus оснащений радіоканальним приймачем і 12 транзисторними виходами - 8 охоронних виходів і 4 сервісних (тампер, пропажа датчика, розряд батареї, глушіння). За допомогою звичайних проводів виходи приймача ocBridge Plus з'єднуються з входами провідний централі. Таким чином виходи приймача стають аналогом звичайних дротяних датчиків для входів централі. При спрацюванні датчика, він відправляє сигнал на приймач. Приймач приймає його, обробляє, і розмикає / замикає відповідний датчику вихід. Централь в свою чергу сприймає замикання / розмикання виходу приймача, як замикання / розмикання шлейфу датчика і видає тривогу.

899 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Технічні характеристики Ajax Приймач радіодатчиків ocBridge Plus, Jeweller, DC 8 -14V
Основні
Тип приймач радіодатчиків
Возможности использования всередині
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Живлення miniUSB /тільки для настройки системи, клеми + / земля
Потужність радіосигналу 25 мВт

Додатково
Вхід 1
Вихід 13 /8+4+1
Максимальна кількість пристроїв, що підключаються 100
Напруга живлення DC 8 — 14 В /miniUSB 5 В (тільки для настройки системи)
Робоча температура -20°С - +50°С
Робоча вологість до 90%
Робоча відстань 2000 м /між бездротовим датчиком і приймачем ocBridge на відкритому просторі
Додатково виявлення глушіння радіоканалу
контроль працездатності /датчикiв
журнал тривог і сервісних подій
можливість оновлення ПЗ
можливість підключення зовнішньої антени

Фізичні
Розміри 95 x 92 x 18 мм (з антенами)

Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина150 мм
Висота30 мм
Довжина150 мм
Вага0.14 кг
Об'єм0.0007 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип приймач радіодатчиків
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Живлення miniUSB /тільки для настройки системи, клеми + / земля
Робоча температура -20°С - +50°С
Робоча вологість до 90%
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

linecom.ua

Модуль интеграции Ajax ocBridge Plus с проводными и гибридными системами безопасности (000001153)

Moyo.ua

Приемник радиодатчиков Ajax ocBridge Plus, Jeweller, DC 8 -14V

umiks.com.ua

Приемник радиодатчиков Ajax ocBridge Plus, Jeweller, DC 8 -14V (000001153)

exe.ua

Приймач радіодатчиків Ajax ocBridge Plus (000001153)

tehnostar.com.ua

ocBridge Plus (000001153)


Фото Ajax Приймач радіодатчиків ocBridge Plus, Jeweller, DC 8 -14V
Огляд Ajax Приймач радіодатчиків ocBridge Plus, Jeweller, DC 8 -14V
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Схожі моделі на Ajax Приймач радіодатчиків ocBridge Plus, Jeweller, DC 8 -14V