Tefal Everest [24 см]

код товару: C6360402

Призначення сковороди: класична; Діаметр: 24 см; Матеріал сковороди: алюміній; Кришка: немає; Особливості сковороди: для всіх видів плит, Thermo-Spot;

939 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Технічні характеристики Tefal Everest [24 см]
Основне
Призначення сковороди класична
Діаметр 24 см
Матеріал сковороди алюміній
Антипригарне покриття Titanium Mineralia+
Кришка немає

Додатково
Сумісність з індукцією
Можливість мити в посудомийній машині тільки кришки та аксесуари
Жароміцність (макс.) ºC 175
Особливості сковороди для всіх видів плит
Thermo-Spot
Колір корпусу чорний

Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина260 мм
Висота50 мм
Довжина440 мм
Вага0.90 кг
Об'єм0.0057 м3
Переглянути основні параметри ›
Призначення сковороди класична
Діаметр 24 см
Матеріал сковороди алюміній
Антипригарне покриття Titanium Mineralia+
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

Moyo.ua

Сковорода Tefal EVEREST 24 см (C6360402)


Фото Tefal Everest [24 см]
Огляд Tefal Everest [24 см]
Для неперевершених результатів приготування – Tefal

Завдяки Tefal світ дізнався про посуд з протипригарним покриттям. У 1954 році французький інженер Марк Грегуар, що був запеклим рибалкою, спробував нанести ПТФЄ-покриття на алюмінієву поверхню сковороди. Здавалося б, до чого риболовля? Марк постійно працював над вдосконаленням свого спінінга. Після нанесення ПТФЄ-покриття на його металеву основу, інженер помітив позитивні зміни в його характеристиках, чим поспішив поділитися з дружиною. А та, у свою чергу, зрозуміла, де ще можна застосувати цю технологію – так завдяки чоловічій вигадливості та жіночій кмітливості було винайдено посуд з протипригарним покриттям.

Tefal Tempo

Окраса будь-якої кухні

Яскрава лінійка посуду Tefal Tempo — це прості у використанні сковороди, призначені для задоволення щоденних потреб приготування, які добре пасуватимуть до інтер'єру будь-якої кухні.

Інноваційний індикатор нагрівання Thermo-Spot сповістить про оптимальну температуру для початку приготування їжі, а надсучасне покриття Easy Plus, яке легко очищувати, не допустить пригорання інгредієнтів. Використовувати лише на газових плитах. Розміри 22 см (04171522), 24 см (04171124), 26 см (04171126), 28 см (04171128).

Tefal Everest

Надійні помічниці

Завдяки покриттю Titanium Mineralia, посиленому мінеральними та титановими часточками, сковороди з нової лінійки Tefal Everest стійкі до найекстремальніших технік приготування, не втрачаючи при цьому протипригарних властивостей. Сковороди сумісні з будь-яким типом плит, включаючи індукційні. Контроль температури приготування — секрет гарного результату.

Якщо посуд недостатньо нагрітий — процес приготування стає довшим, а продукт може втратити корисні властивості. Аби цього не сталося, сковороди лінійки Everest обладнано інноваційним індикатором температури Thermo-Spot Tefal, який за 180 °C стає рівномірно червоним. Готувати у духовці теж можна, проте з обмеженням щодо температури — до 175 °C. Кришку можна мити у посудомийній машині. Розміри 24 (C6360402), 28 см (C6360602).

Схожі моделі на Tefal Everest [24 см]