Tefal Tempo 22 см

код товару: 04171522

Призначення сковороди: млинцева; Діаметр: 22 см; Матеріал сковороди: алюміній; Кришка: немає; Особливості сковороди: індикатор нагріву, совместимость с газовой плитой;

Немає в наявності
Технічні характеристики Tefal Tempo 22 см
Основне
Призначення сковороди млинцева
Діаметр 22 см
Матеріал сковороди алюміній
Антипригарне покриття Easy plus
Кришка немає

Додатково
Особливості сковороди індикатор нагріву
совместимость с газовой плитой
Колір корпусу червоний

Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина220 мм
Висота50 мм
Довжина390 мм
Вага0.33 кг
Об'єм0.0043 м3
Переглянути основні параметри ›
Призначення сковороди млинцева
Діаметр 22 см
Матеріал сковороди алюміній
Антипригарне покриття Easy plus
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Tefal Tempo 22 см
Огляд Tefal Tempo 22 см
Для неперевершених результатів приготування – Tefal

Завдяки Tefal світ дізнався про посуд з протипригарним покриттям. У 1954 році французький інженер Марк Грегуар, що був запеклим рибалкою, спробував нанести ПТФЄ-покриття на алюмінієву поверхню сковороди. Здавалося б, до чого риболовля? Марк постійно працював над вдосконаленням свого спінінга. Після нанесення ПТФЄ-покриття на його металеву основу, інженер помітив позитивні зміни в його характеристиках, чим поспішив поділитися з дружиною. А та, у свою чергу, зрозуміла, де ще можна застосувати цю технологію – так завдяки чоловічій вигадливості та жіночій кмітливості було винайдено посуд з протипригарним покриттям.

Tefal Tempo

Окраса будь-якої кухні

Яскрава лінійка посуду Tefal Tempo — це прості у використанні сковороди, призначені для задоволення щоденних потреб приготування, які добре пасуватимуть до інтер'єру будь-якої кухні.

Інноваційний індикатор нагрівання Thermo-Spot сповістить про оптимальну температуру для початку приготування їжі, а надсучасне покриття Easy Plus, яке легко очищувати, не допустить пригорання інгредієнтів. Використовувати лише на газових плитах. Розміри 22 см (04171522), 24 см (04171124), 26 см (04171126), 28 см (04171128).

Tefal Everest

Надійні помічниці

Завдяки покриттю Titanium Mineralia, посиленому мінеральними та титановими часточками, сковороди з нової лінійки Tefal Everest стійкі до найекстремальніших технік приготування, не втрачаючи при цьому протипригарних властивостей. Сковороди сумісні з будь-яким типом плит, включаючи індукційні. Контроль температури приготування — секрет гарного результату.

Якщо посуд недостатньо нагрітий — процес приготування стає довшим, а продукт може втратити корисні властивості. Аби цього не сталося, сковороди лінійки Everest обладнано інноваційним індикатором температури Thermo-Spot Tefal, який за 180 °C стає рівномірно червоним. Готувати у духовці теж можна, проте з обмеженням щодо температури — до 175 °C. Кришку можна мити у посудомийній машині. Розміри 24 (C6360402), 28 см (C6360602).

Схожі моделі на Tefal Tempo 22 см