Ajax Бездротовий вуличний датчик руху MotionProtect Outdoor, Jeweller, CR123A x 2 шт, білий

код товару: 000010641

Бездротовий вуличний датчик руху з регульованою дальністю роботи для раннього виявлення вторгнення на прибудинкову територію. Працює за мінусових температур, захищений від завішування, зафарбовування та покриття лаком, не боїться бризок і пилу.

3149 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Ajax Бездротовий вуличний датчик руху MotionProtect Outdoor, Jeweller, CR123A x 2 шт, білий

Для повного уникнення помилкових спрацьовувань використовується двохфакторний цифровий алгоритм LISA. Він аналізує схожість сигналів із двох сенсорів, а потім запускає перевірку їхніх спектральних складових. Завдяки цьому MotionProtect Outdoor не реагує на тварин, погойдування гілок дерев і рослин, на сміття і листя, що літають через пориви вітру, птахів і комах, які сідають на датчик.
Технічні характеристики Ajax Бездротовий вуличний датчик руху MotionProtect Outdoor, Jeweller, CR123A x 2 шт, білий
Основні
Тип датчик руху
Призначення зовнішнє застосування
Радіочастота 868 МГц
Тип сенсора піроелектричний сенсор
Тип установки кріплення на стіну
Горизонтальний кут детектування руху 90 °
Імунітет від домашніх тварин до 80 см
Дальность выявления движения 15 м
Дальність передачі бездротового сигналу 1200 м
Робоча напруга 3 В

Додатково
Живлення батарея /CR123A
Термін служби батареї до 5 років
Робоча вологість до 80 %
Робоча температура -35 ~ +60 °C
Потужність радіосигналу 20 мВт
Додатково защита от взлома тампером
2 рівня чутливості
оповещение о глушении
шифрування зв'язку
доставка сигналу тривоги за 0,15 с

Фізичні
Рекомендована висота установки 0.8 м
Розміри 184x70x65 мм
Колір білий
Вага 318 г

Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина90 мм
Висота190 мм
Довжина90 мм
Вага0.45 кг
Об'єм0.0015 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип датчик руху
Призначення зовнішнє застосування
Радіочастота 868 МГц
Живлення батарея /CR123A
Рекомендована висота установки 0.8 м
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

umiks.com.ua

Беспроводной уличный датчик движения Ajax MotionProtect Outdoor, Jeweller, CR123A x 2 шт, белый (000010641)

Moyo.ua

Беспроводной уличный датчик движения Ajax MotionProtect Outdoor, JewellerCR123A, белый

linecom.ua

Беспроводной датчик движения Ajax MotionProtect OutDoor, White, Jeweller (000010641)

exe.ua

Датчик движения Ajax MotionProtect Outdoor white (MotionProtect Outdoor) (000010641)

tehnostar.com.ua

MotionProtect Outdoor White (000010641)

brain.com.ua

Датчик движения Ajax MotionProtect Outdoor white (MotionProtect Outdoor)

Переглянути всі пропозиції (7) ›


Фото Ajax Бездротовий вуличний датчик руху MotionProtect Outdoor, Jeweller, CR123A x 2 шт, білий
Огляд Ajax Бездротовий вуличний датчик руху MotionProtect Outdoor, Jeweller, CR123A x 2 шт, білий
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Схожі моделі на Ajax Бездротовий вуличний датчик руху MotionProtect Outdoor, Jeweller, CR123A x 2 шт, білий