Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові набори - Same Toy - Науковий набір - Набір детектива

Same Toy Науковий набір - Набір детектива

код товару: 607UT
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Науковий набір - Набір детектива:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид Набір
Стать хлопчик
Тема здоров'я
Вікова група 10+
Матеріал пластмаса
Вага 0.258 кг
Основні
Тип Науковий набір
Вид Набір
Стать хлопчик
Тема здоров'я
Вікова група 10+
Упаковка картонна коробка
В комплекті збільшувальне скло
інструкція
пляшечка
захисні окуляри
бланки
бейдж
подушечка для відбитків
клейка стрічка
повітряна груша (помпа)
пензлик
Фізичні
Матеріал пластмаса
Розміри упаковки 18 x 6 x 21.5 см
Вага 0.258 кг
Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина210 мм
Висота180 мм
Довжина60 мм
Вага0.20 кг
Об'єм0.0023 м3
Науковий набір Same Toy «Відбитки пальців» відкриває перед дитиною дивовижний світ досліджень. Цей набір абсолютно не схожий на звичайні іграшки. Тому що його головна мета не стільки розвага, скільки навчання юного слідопита. Працюючи з набором Same Toy «Відбитки пальців», дитина навчиться мислити послідовно і логічно, аналізувати і зіставляти факти, класифікувати і виявляти схожі риси. Саме в детективній науці найбільше цінуються спостережливість і зібраність. У комплекті знаходяться всі необхідні інструменти, які використовують детективи для виявлення відбитків пальців злочинців. Рекомендований вік: 10+
284 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Same Toy Науковий набір - Набір детектива:
Moyo.ua
Научный набор Same Toy Отпечатки пальцев (607Ut)
Ogoshka.ua
Научный набор Отпечатки пальцев, Same Toy
pampik.com
Научный набор Same Toy Отпечатки пальцев (607Ut)
All-service
Научный набор Same Toy Отпечатки пальцев (607Ut)
Papuas.ua
Научный набор Отпечатки пальцев, Same Toy (607UT)
Комплектація набору:

- маленький пензлик

- збільшуване скло

- захисні окуляри

- клейка стрічка

- бейдж

- подушечка для відбитків

- маленька повітряна помпа

- паперові бланки для відбитків

- пляшечка для тальку/дитячої присипки

- інструкція

Усі елементи набору вироблені із абсолютно безпечного пластику.

Користь набору

Цей дитячий розвиваючий набір призначений для дітей від 10 років. Він допоможе дитині у ігровій манері вивчати та досліджувати відбитки людських пальців. Діти дізнаються, що кожен відбиток пальця – унікальний і іншого такого ж – не існує. Манера гри підвищує терпіння, уважність та зосередженість, що піднімає загальний розвиток дитини.

Same Toy для допитливих науковців

Науково-пізнавальні набори Same Toy знайомлять дітей з основами природничих наук. Школярі дізнаються, що таке хімічні елементи, на власні очі побачать результати їх взаємодії, власноруч відтворять активний вулкан у мініатюрі, здобудуть навички знімання відбитків пальців.

Діти ставлять безліч запитань. Їх цікавить усе: природні явища, побутові речі, життя людей, власне існування. Набори Same Toy допоможуть батькам заохотити дітей до пізнання світу. Наукові експерименти в домашніх умовах сприятимуть розвитку логічного мислення, відкриттю нових здібностей. Навчать не боятися нового, не пасувати перед труднощами та просто урізноманітнять дозвілля.

Виверження вулкана

Код товару: 609UT

За допомогою цього набору дитина (наодинці або в компанії друзів) зможе відтворити процес виверження вулкана. Експеримент є абсолютно безпечним, адже ґрунтується на взаємодії соди й лимонної кислоти. У наборі є реактиви, які під час змішування утворюють хімічну реакцію, що імітує виверження потоку лави. Елементів достатньо аби провести десятки експериментів. В інструкції є не лише вказівки щодо проведення дослідів, але й загальні відомості про вулкани, їх класифікацію та опис процесів, що відбуваються з лавою.

 • Комплектовання: пластикова модель вулкана, захисні окуляри, шприц 5 мл, пластикова паличка для перемішування, пластиковий багаторазовий стаканчик, 2 пляшечки з порошком (рожевого кольору – лимонна кислота, а білого – сода)
 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 20,5 × 15,5 × 7 см
 • Вага 250 г
 • Рекомендований вік від 10 років

Сонячна система. Планетарій

Код товару: 2135Ut

Набір допомагає створити тривимірну модель Сонячної системи, що складається з 8 планет і Сонця. Діти зможуть розширити світогляд, дізнатися цікаву інформацію про будову Всесвіту, а також покращити моторні навички. Особливість набору в тому, що дітям необхідно власноруч зібрати планетарій і розфарбувати моделі космічних об’єктів. Якщо використовувати спеціальну фарбу, буде створено ефект мерехтіння та модель певний час світитиметься в темряві. «Планетарій» можна використовувати як науковий шкільний проєкт. Усі деталі в наборі сертифіковані й безпечні.

 • Комплектовання: пластикова підставка, кронштейн, поворотні кріплення для планет і Сонця × 8, металеві стрижні × 9, моделі Сонця, планет Сонячної системи та картонний декоративний елемент «Кільця Сатурна», наждачний папір, фарби, пензлик
 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 21 × 18 × 6 см
 • Вага 190 г
 • Рекомендований вік від 8 років

Набір детектива «Відбитки пальців»

Код товару: 607UT

Набір «Відбитки пальців» не схожий на звичайні іграшки. Його головна мета не стільки розвага, скільки розвиток аналітичного мислення. Дитина вчиться мислити послідовно і логічно, аналізувати й зіставляти факти, класифікувати та виявляти схожі риси. Саме в детективній діяльності найбільше цінують спостережливість і зібраність. У наборі є інструменти, які використовують детективи для виявлення відбитків пальців. Усі елементи виготовлено з безпечного пластику.

 • Комплектовання: пензлик, збільшувальне скло, захисні окуляри, липка стрічка, бейдж. подушечка для відбитків, повітряна помпа, паперові бланки для відбитків, пляшечка для тальку / дитячої присипки
 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 18 × 6 × 21,5 см
 • Вага 258 г
 • Рекомендований вік від 10 років

Система очищення води

Код товару: 611UT

Цей набір демонструє роботу маленької водоочисної станції. Завдяки йому діти зможуть відстежити, як відбувається процес очищення води геологічними шарами Землі, дізнатися більше про кругообіг води в природі. Демонстрація та дослідження відбувають­ся на моделі розрізу земної поверхні.

 • Комплектовання: кварцовий пісок, активоване вугілля, гранітна крихта, фарфоровий пісок, паперовий фільтр × 8, спонжевий фільтр × 2, пластикові частини для збирання фільтра, бікарбонат натрію, сульфат алюмінію-калію
 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 20,7 × 15,7 × 6 см
 • Вага 302 г
 • Рекомендований вік від 10 років

Ігри-головоломки Same Toy

Головоломки Same Toy – це один із найпростіших, цікавих і доступних способів навчити дитину мислити. Вони не вимагають від дітей і дорослих особливих навичок, знань, умінь і фізичної сили. Будь-яка головоломка – це просто завдання, і все, що потрібно для його розв’язання, – тямущість і кмітливість. І… крапелька терпіння. Вирішувати головоломки – не тільки корисне, але й захопливе заняття. Логічна гра допомагає провести дозвілля із задоволенням, заспокоїтися та зосередитися. А велике розмаїття товарів дає змогу обрати забаву з урахуванням віку, інтересів і вподобань дитини.

Головоломка-тренажер IQ Ball Cube

Код товару: 2574Ut

Абстрактна іграшка-головоломка у формі пластикового м’яча. Всередині — 11 менших за розміром різнокольорових кульок і 12 отворів, 11 із яких позначено кольором, що відповідає меншим кулькам.

Завдання — розташувати кожну маленьку кульку в отворі, що відповідає за кольором. За принципом гра схожа на «п’ятнашки», адже є вільний отвір, завдяки якому переміщують інші кульки всередині м’ячика. Із цією іграшкою можна влаштовувати змагання, наприклад, складати головоломку на швидкість або намагатися перевершити власний попередній рекорд. Щоб урізноманітнити гру, можна спробувати розташувати кульки не за кольорами, а навпаки, — так, щоби жодній кульці не відповідав колір осередка. Кулькою можна грати на самоті або влаштувати веселі змагання з друзями.

Головні переваги:

 • ергономічна конструкція (діаметр кулі – 8 см);
 • кулю зручно тримати як однією, так і обома руками;
 • сприяє розвитку інтелекту й підвищенню рівня IQ;
 • вчить вмінню концентрувати увагу, розвиває дрібну моторику рук і навички логічного мислення;
 • гру виготовлено з якісного матеріалу.

Специфікації:

 • Розмір пакування (ш × в × г) 8 × 8 × 8 см
 • Розмір головоломки (ш × в × г) 8 × 8 × 8 см
 • Матеріал пластик
 • Вага 0,120 кг

Головоломка IQ Magnetic Click-Puzzle

Код товару: 730AUT

У зібраному вигляді магнітний клік-пазл має форму куба, який налічує сім блоків різної форми та кольору. У наборі є 54 двосторонні картки зі 108 завданнями різного рівня складності. Необхідно розташувати деталі згідно з інструкцією на картці, щоб зібрати задану фігуру. Завдяки магнітам всередині блоків деталі легко з’єднуються, утворюючи єдину конструкцію. Із семи окремих частин магнітного клік-пазла можна зібрати велику кількість комбінацій. Гра подарує задоволення не тільки дітям, а й дорослим. Така головоломка розвиває уяву й вимагає прояву кмітливості та винахідливості.

Головні переваги:

 • розвиває інтелект і допомагає підвищити рівень IQ;
 • сприяє концентрації уваги;
 • формує просторове мислення;
 • є сімейною грою;
 • сприяє соціалізації.

Специфікації:

 • Розмір пакування (ш × в × г) 18 × 15 × 7 см
 • Розмір головоломки (ш × в × г) 6 × 6 × 6 см
 • Матеріал пластик
 • Вага 0,28 кг

Головоломка IQ Electric cube

Код товару: OY-CUBE-02

IQ Electric cube — захоплива головоломка для всієї родини, у якій поєднано ритмічну музику та гру. Чудовий подарунок, з яким можна весело провести дозвілля, єднаючи близьких людей. IQ Electric cube оснащено світлодіодним підсвічуванням. Центральна частина складається з дисплея, який поділено на чотири блоки, що змінюють колір під час гри, та двох бокових блоків, які мають по два кольори з обох боків. Завдання — зіставити кольорові блоки з вогнями — повернути квадрат відповідно до світлової підказки, щоби він збігався з кольором дисплея. Іграшка працює в чотирьох режимах: швидкісний, запам’ятовування, гра на витривалість та для кількох гравців. Кожний з обраних режимів має понад 10 рівнів складності.

IQ Electric cube розвиває кмітливість, тренує координацію рук та очей, розвиває інтелект та вміння логічно мислити.

Головні переваги:

 • понад десять рівнів складності;
 • регулювання гучності;
 • 4 режими гри: швидкісний режим, гра на запам’ятовування, гра на витривалість, режим кількох гравців.

Специфікації:

 • Розміри пакування (ш × в × г) 9 × 5,5 × 20 см
 • Розміри головоломки (ш × в × г) 7,5 × 5 × 15 см
 • Матеріал пластик
 • Вага 0,254 кг
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів