Avionaut PIXEL (гр.0+) [AV-304.PU.01]

код товару: AV-304.PU.01
Технічні характеристики Avionaut PIXEL (гр.0+) [AV-304.PU.01]:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип дитяче автокрісло
Група 0+
Кріплення в машині ремінь безпеки
Вік 0-9 міс.
Вага дитини, кг 0-13
Матеріал поліестер
Основні
Тип дитяче автокрісло
Група 0+
Кріплення в машині ремінь безпеки
Вік 0-9 міс.
Вага дитини, кг 0-13
Особливості пройшло випробування авторитетного в світі регулятора безпеки - клубу ADAC
Додаткові
Матеріал поліестер
Колір сірий
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина430 мм
Висота500 мм
Довжина680 мм
Вага4.60 кг
Об'єм0.1462 м3
Це надзвичайно легке автокрісло в категорії від 0 до 13 кг. Композитний матеріал зменшує вагу сидіння до мінімуму та поглинає перевантаження, що значно підвищує безпеку дитини під час подорожі. Автокрісло Avionaut Pixel прошло випробування найавторитетнішого у світі регулятора безпеки - клубу ADAC, та отримало гарні результати, що підтверджує безпечність цього автокрісла.
5 320 грн*
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Avionaut PIXEL (гр.0+) [AV-304.PU.01]:
ckapbu.com
Детское автокресло Avionaut PIXEL гр.0+ AV-304.PU.01
F.ua — Тот самый магазин
Pixel Grey Melange (AV-304.PU.01)
Era
Автокресло Avionaut Pixel Grey Melange (AV-304.PU.01)
Moyo.ua
Детское автокресло Avionaut PIXEL (гр.0+) Grey Melange (AV-304.PU.01)
pcsmart.ua
Автокресло Avionaut PIXEL Grey Melange (AV-304.PU.01)
Міжнародний успіх Avionaut

Автокрісло Avionaut Pixel здобуло чотири зірки в німецьких тестах автомобільного клубу ADAC! Отже бренд Avionaut був нагороджений за участь у цінному споживчому опитуванні в Європі, що для батьків є підтвердженням того, що продукт повністю безпечний.

Найбільший автомобільний клуб ADAC (нім. Allgemeiner Deutscher Automobil-Club e.V.) спільно з часописом Stiftung Warentest представив результати чергової сесії краш-тестів дитячих автокрісел — першої у 2019 році. У випробуванні було перевірено 31 дитяче сидіння за критеріями безпеки, зручності встановлення й користування, ергономіки та вмісту шкідливих речовин. Результати випробувань автокрісел ADAC було опубліковано в травні. Тест ADAC є одним із найавторитетніших у світі, тому на його результати очікують виробники й беруть до уваги користувачі, зокрема, у багатьох європейських країнах.

Автомобільні сидіння для випробувань представники ADAC купують самостійно та анонімно в різних крамницях, щоб уникнути потрапляння на тестування автокрісла, яке зроблено спеціально «під тести» або відрізняється від наявних на ринку. Тож, самі виробники не впевнені, як прой­дуть випробування їхні крісла.

ADAC зазвичай обирає найбільш інноваційні моделі для випробувань. Тест ADAC — це сукупність різних тестів, які дають змогу оцінити автокрісло з ураху­ванням безлічі критеріїв. Випробування включають: краш-тести (бічні та передні), статичні випробування та хімічний аналіз складу матеріалів, які використано під час виробництва. Дитячі автокрісла, що беруть участь у тестах ADAC, поділено за віковими категоріями. Загальна оцінка визначається за сумою оцінок окремих критеріїв. Найважливішим показником є безпека, тож вона впливає на 50%; дизайн, зручність встановлення та використання — на 40%, а ергономіка — на 10% від кінцевої оцінки. Окремо оцінюється вміст шкідливих речовин.

Автокрісло Avionaut Pixel, яке виготовляють у Європі, дістало чотири зірки в тестах автомобільного клубу ADAC і часопису Stiftung Warentest 2019 у категорії до 1,5 року. Важливо, що найвищі бали отримано за безпеку, зручність встановлення і користування.

Для Avionaut чотири зірки в тестах ADAC є ще одним доказом найвищої якості та безпеки продукції. Тести ADAC підтверджують, що автокрісло Avionaut Pixel може задовольнити най­суворіші вимоги безпеки.

Компанія Karwala, яка виробляє автокрісла Avionaut, багато років працює над дитячою продукцією, має величезний досвід у цій галузі, власний технічний відділ і виробничу лінію, завдяки яким вона може адаптуватися до потреб та очікувань клієнтів.

Каталог товарів