Avionaut PIXEL (гр.0+) [AV-304.PU.01]

код товару: AV-304.PU.01
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Avionaut PIXEL (гр.0+) [AV-304.PU.01]:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип дитяче автокрісло
Група 0+
Кріплення в машині ремінь безпеки
Вік 0-9 міс.
Вага дитини, кг 0-13
Матеріал поліестер
Основні
Тип дитяче автокрісло
Група 0+
Кріплення в машині ремінь безпеки
Вік 0-9 міс.
Вага дитини, кг 0-13
Особливості пройшло випробування авторитетного в світі регулятора безпеки - клубу ADAC
Додаткові
Матеріал поліестер
Колір сірий
Гарантія
Гарантія 24 місяця
Параметри упаковки
Ширина 430 мм
Висота 780 мм
Довжина 680 мм
Вага 13.95 кг
Об'єм 0.2281 м3
Це надзвичайно легке автокрісло в категорії від 0 до 13 кг. Композитний матеріал зменшує вагу сидіння до мінімуму та поглинає перевантаження, що значно підвищує безпеку дитини під час подорожі. Автокрісло Avionaut Pixel прошло випробування найавторитетнішого у світі регулятора безпеки - клубу ADAC, та отримало гарні результати, що підтверджує безпечність цього автокрісла.
4 999 грн*
очікується
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Avionaut PIXEL (гр.0+) [AV-304.PU.01]:
ckapbu.com
Детское автокресло Avionaut (AV-304.PU.01) Pixel гр 0+
coolbaba.toys
Дитяче автокрісло Avionaut PIXEL (гр.0+) Grey Melange AV-304.PU.01
severinovka.club
Дитяче автокрісло Avionaut PIXEL (гр.0+) Grey Melange AV-304.PU.01
kindersvit.ua
Автокресло 0+ Pixel AV-304.PU.01
mekka.com.ua
Детское автокресло Avionaut PIXEL (гр.0+) Grey Melange (AV-304.PU.01)
Міжнародний успіх Avionaut

Автокрісло Avionaut Pixel здобуло чотири зірки в німецьких тестах автомобільного клубу ADAC! Отже бренд Avionaut був нагороджений за участь у цінному споживчому опитуванні в Європі, що для батьків є підтвердженням того, що продукт повністю безпечний.

Найбільший автомобільний клуб ADAC (нім. Allgemeiner Deutscher Automobil-Club e.V.) спільно з часописом Stiftung Warentest представив результати чергової сесії краш-тестів дитячих автокрісел — першої у 2019 році. У випробуванні було перевірено 31 дитяче сидіння за критеріями безпеки, зручності встановлення й користування, ергономіки та вмісту шкідливих речовин. Результати випробувань автокрісел ADAC було опубліковано в травні. Тест ADAC є одним із найавторитетніших у світі, тому на його результати очікують виробники й беруть до уваги користувачі, зокрема, у багатьох європейських країнах.

Автомобільні сидіння для випробувань представники ADAC купують самостійно та анонімно в різних крамницях, щоб уникнути потрапляння на тестування автокрісла, яке зроблено спеціально «під тести» або відрізняється від наявних на ринку. Тож, самі виробники не впевнені, як прой­дуть випробування їхні крісла.

ADAC зазвичай обирає найбільш інноваційні моделі для випробувань. Тест ADAC — це сукупність різних тестів, які дають змогу оцінити автокрісло з ураху­ванням безлічі критеріїв. Випробування включають: краш-тести (бічні та передні), статичні випробування та хімічний аналіз складу матеріалів, які використано під час виробництва. Дитячі автокрісла, що беруть участь у тестах ADAC, поділено за віковими категоріями. Загальна оцінка визначається за сумою оцінок окремих критеріїв. Найважливішим показником є безпека, тож вона впливає на 50%; дизайн, зручність встановлення та використання — на 40%, а ергономіка — на 10% від кінцевої оцінки. Окремо оцінюється вміст шкідливих речовин.

Автокрісло Avionaut Pixel, яке виготовляють у Європі, дістало чотири зірки в тестах автомобільного клубу ADAC і часопису Stiftung Warentest 2019 у категорії до 1,5 року. Важливо, що найвищі бали отримано за безпеку, зручність встановлення і користування.

Для Avionaut чотири зірки в тестах ADAC є ще одним доказом найвищої якості та безпеки продукції. Тести ADAC підтверджують, що автокрісло Avionaut Pixel може задовольнити най­суворіші вимоги безпеки.

Компанія Karwala, яка виробляє автокрісла Avionaut, багато років працює над дитячою продукцією, має величезний досвід у цій галузі, власний технічний відділ і виробничу лінію, завдяки яким вона може адаптуватися до потреб та очікувань клієнтів.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів