PlayStation DOOM ETERNAL

код товару: PRE-0005

DOOM® Eternal ™ від id Software - пряме продовження хіта DOOM®, який отримав нагороду «Кращий бойовик» на церемонії The Game Awards 2016 року. Проривайтеся крізь виміри, розтрощуючи все на своєму шляху з неймовірною силою і швидкістю. Ця гра задає новий стандарт для шутерів від першої особи. Вона створена на движку id Tech 7 і супроводжується вибуховим саундтреком від композитора Міка Гордона. Хапайте потужну зброю і в ролі ката Рока вирушайте розносити на шматки нових і добре знайомих демонів, що заполонили незвідані світи DOOM Eternal.

Ви - Кат Рока. Ви повернулися на Землю, захоплену ордами кровожерних демонів. Тепер вам доведеться трощити пекельних тварюк, розкрити таємницю минулого і довести свою велику місію до кінця.

1999 грн*
Передзамовлення

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис PlayStation DOOM ETERNAL

Особливості:

Кат став ще небезпечнішим

Використовуйте новітні засоби знищення демонів, якими оснащена преторіанська броня Ката Рока, в тому числі плечовий вогнемет і висувний клинок Рока на зап'ясті. Покращені види зброї і модифікації (наприклад, гак для м'яса, що прикріплюється до супердробовику, який скорочує відстань до цілі), а також нові можливості (зокрема, подвійний ривок) додадуть вам сили і швидкості і зроблять воістину універсальним солдатом.

Нечиста трійця

Ви не зможете вбивати демонів, якщо загинете самі, а для виживання необхідні ресурси. Забирайте у демонів все, що вам потрібно: відновлюйте здоров'я звірячими вбивствами, спалюйте ворогів і отримуйте броню, кроіте їх бензопилою і збирайте боєприпаси. Все це допоможе вам вижити і стати найбільшим знищувачем демонів.

Новий вид розчленовувати демонів

Вам належить відправити в небуття купу демонів, у кожного з них є унікальні навички та здібності. Крім класичних тварюк на кшталт елементалей болю, архвілей і арахнотронов, вас чекають орди нових виплодків пекла, включаючи мисливців Рока, мародерів і гладіаторів. Рвіть ворогів на частини - система розчленування демонів, втілена в грі DOOM Eternal, дозволить вам підійти до справи з фантазією.

Виявлено вторгнення демонів

Урізноманітніть гру: залишаючись Катом, дозвольте іншим гравцям протистояти вам у вигляді демонів. Або станьте демоном, та й увійдемо в кампанію свого друга або іншого гравця. Нападайте на гравців поодинці або удвох - нехай Кат дізнається, що таке справжнє пекло.

Ласкаво просимо в BATTLEMODE

BATTLEMODE - це новий мережевий режим в форматі «2 проти 1», придуманий id Software. Збройного до зубів Катові Рока належить протягом трьох раундів боротися з двома небезпечними демонами під управлінням гравців-суперників. Слідкуйте за новинами, щоб дізнатися подробиці!

Технічні характеристики PlayStation DOOM ETERNAL
Основні
Платформа PlayStation
Версія платформи 4
Носій Blu-ray
Жанр Shooter
Розробник id Software
Видавець Bethesda Softworks
Доступні мови у грі Російська мова
Англійська мова

Особливості
Ігри, що незабаром виходять

Дата виходу гри
Світовий реліз 22 листопада 2019 р

Переглянути основні параметри ›
Платформа PlayStation
Версія платформи 4
Носій Blu-ray
Жанр Shooter
Видавець Bethesda Softworks
Доступні мови у грі Російська мова
Англійська мова
Світовий реліз 22 листопада 2019 р
Переглянути повний список параметрів ›
Передзамовлення

Фото PlayStation DOOM ETERNAL
Схожі моделі на PlayStation DOOM ETERNAL