BAS-IP Багатоабонентська панель виклику AA-07B

код товару: AA-07B
Технічні характеристики BAS-IP Багатоабонентська панель виклику AA-07B:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Панель виклику
Тип матриці 1/4"
Дозвіл камери 1.3 Мп
Тип підсвічування Нічне підсвічування /6 світлодіодів
Способи відкриття замку З монітора
за кодом
по карті
Тип встановлення Врізна, накладна з BR-AA
Інтерфейс WEB-інтерфейс
Режим розмови Двосторонній
Кут огляду по горизонталі 80 º
Кут огляду по вертикалі 64 º
Розміри панелі 155×375×55 мм
Основні
Тип Панель виклику
Тип матриці 1/4"
Дозвіл камери 1.3 Мп
Вихідна відео H.264 Main Profile
HD (1280×720)
BaseLine Profile
Тип підсвічування Нічне підсвічування /6 світлодіодів
Мін. освітленість 0.01 Люкс
Способи відкриття замку З монітора
за кодом
по карті
Тип встановлення Врізна, накладна з BR-AA
Інтерфейс WEB-інтерфейс
Контроль доступу UKEY (EM-Marin/ MIFARE®/NFC/Bluetooth)
Кнопки для швидкого набору кнопка виклику консьєржа
Кількість мелодій виклику 4 поліфонічні мелодії
Режим розмови Двосторонній
Кут огляду по горизонталі 80 º
Кут огляду по вертикалі 64 º
Додаткові
Клас захищеності IP65
Аутентифікація Окремий пароль на налаштування
WEB-інтерфейс
Особливості Вбудоване реле
SIP P2P
Живлення 12 В
Споживання електроенергії в стандартному режимі 6.5 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування 3.6 Вт
Фізичні
Матеріал корпусу Метал
Колір Срібло
Сірий
Розміри панелі 155×375×55 мм
Розміри під установку 140×350×60 мм
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина480 мм
Висота100 мм
Довжина190 мм
Вага2.81 кг
Об'єм0.0091 м3
Багатоабонентська виклична панель AA-07E SILVER - відмінне рішення для офісних будівель, багатоквартирних комплексів і котеджних селищ. Відмінною особливістю даної панелі є кольоровий TFT екран з підсвічуванням, а також IP камера високого дозволу з великими кутами огляду.
немає в наявності
Де купити
* Рекомендована роздрібна ціна
Прогресивна домофонія BAS-IP

Домофонні системи еволюціонували від доволі примітивних до високотехнологічних пристроїв. Усе більш затребуваними стають IP-домофонні системи, що використовують для передавання даних цифрову лінію – локальну мережу чи інтернет.

Лідером ринку на сьогодні є компанія BAS-IP, у лінійці якої – моделі сучасного дизайну з великим набором функцій. Пристрої BAS-IP відповідають вимогам сьогодення, а також є максимально простими та зрозумілими. Розберемося з їхніми перевагами.

Британська компанія BAS-IP із 2008 року займається розробленням домофонних систем, що побудовано на технологіях IP-відеонагляду та IP-телефонії, аби зробити оселі людей
по-справжньому розумними та безпечними.

Гнучкі та функціональні

Для систем BAS-IP практично немає обмежень щодо відстані підключення обладнання та кількості пристроїв у системі. Їх можна встановити як багатоабонентські домофонні системи, коли виклична панель знаходиться на під’їзді, а монітори в квартирах, або як індивідуальне рішення – виклична панель розташована біля дверей, а відеомонітор у квартирі. Загальна кількість пристроїв в IP-домофонних системах може сягати 100 тис. та навіть більше. До однієї системи можна зібрати житловий квартал, при цьому відстань між пристроями може бути якою завгодно.

Встановлення системи

Підключити IP-домофонну систему можна через уже наявну локальну мережу. Як дроти можна використовувати звичайну виту пару, а як комунікаційне обладнання – звичайні маршрути­затори. Усе, що потрібно, – підключити панель виклику до маршрутизатора, а з іншого боку підключити до нього відеомонітори, що розташовані у квартирах користувачів.

Можливості IP-домофонії

Усі домофони BAS-IP оснащено кольоровим дисплеєм (здебільшого сенсорним), тривожними входами для підключення датчиків тривоги та виходом на сирену, блоком кнопок для швидкого керування, внутрішньою пам’яттю та слотом під картку пам’яті microSD.

Використовуючи домофон BAS-IP, користувач може прий­мати виклики; у режимі онлайн отримувати на смартфон або планшет картинку того, що відбувається; проглядати записаний фото- та відеоархів; керувати внутрішнім монітором через спеціальний додаток BAS-IP Intercom. Наприклад, можна налаштувати переадресацію виклику з панелі на мобільний пристрій, поспілкуватися з відвідувачем і навіть відчинити йому двері.

Що стосується викличних панелей BAS-IP, користувачі можуть відчиняти їх за допомогою смартфона (мобільний доступ BAS-IP UKEY) і забути про брелоки чи картки доступу. Для цього достатньо активувати екран смартфона.

Віддалене керування

Програмне забезпечення IP-домофонної системи дає змогу віддалено вести логірування та контроль за системою, що є перевагою для компанії, яка обслуговує. Із центрального офісу такої компанії можна оновлювати ПЗ, додавати нових користувачів, коригувати налаштування. При цьому фахівцю компанії, що обслуговує, немає необхідності виїжджати на об’єкт.

Якість сигналу

Якість аудіо- та відеосигналу в IP-домофонних системах доволі висока – користувач отримує ту саму якість, що передає мікрофон або камера. Крім того, системи мо­жуть передавати відео з роздільною здатністю 1,2 Мп або більше.

Інтеграція зі сторонніми системами

Якщо у квартирі, офісі чи торговому центрі тощо попередньо було встановлено систему конт­ролю й керування доступом, то до неї також можна впровадити IP-домофонну систему.

Широка сфера застосування

Завдяки можливості адаптації IP-домофонної системи практично під будь-які потреби BAS-IP можна побачити в готелях, великих торгових і бізнес-центрах, на паркувальних майданчиках і в аеропортах. Пристрої представлено в кількох кольорових варіантах, тож можна обрати, аби гармонійно пасувало до інтер’єру приміщення.

 • Багаторівнева панель виклику AA-07B
 • Тип матриці 1/4
 • Роздільна здатність камери 1,3 Мп
 • Клас захисту IP65
 • Живлення 12 Вт
 • Матеріал корпусу метал
 • Розмір (в × ш × г) 155 × 375 × 55 мм
 • Відеодомофон AQ-07L
 • Тип IP-відеодомофон
 • Роздільна здатність дисплея 1 024 × 600
 • Кількість панелей виклику 9
 • Живлення 12 Вт
 • Тип встановлення настінний накладний
 • Матеріал корпусу пластик
 • Колір чорний
 • Розмір (в × ш × г) 145 × 235 × 18 мм
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів