Miqilong Біговел PHCA [MQL-PHCA12-WHITE]

код товару: MQL-PHCA12-WHITE
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Miqilong Біговел PHCA [MQL-PHCA12-WHITE]:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид Біговел
Вік дитини від 2-х років
Тип рамы Суцільна
Діаметр колес 12"
Колір білий
Вага 4 кг
Основне
Вид Біговел
Вік дитини від 2-х років
Вік дитини до 5 років
Додатково
Тип рамы Суцільна
Діаметр колес 12"
Особливості висота сидіння регулюється /36-46 см.
Оснащення Прогумовані ручки
Сидіння
Рекомендований зріст дитини 80 - 120 см
Технічні характеристики
Положення регулювання висоти керма 52-55 см
Фізичні характеристики
Навантаження 50 кг
Матеріал рами магнієва /сплав
Розміри платформи 59х86х39 см
Колір білий
Вага 4 кг
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 130 мм
Висота 320 мм
Довжина 720 мм
Вага 4.40 кг
Об'єм 0.0300 м3
Біговел Miqilong PHCA є оптимальним варіантом першого самостійного транспорту для дітей у віці від 2 до 5 років. Рама виготовлена за безшовною технологією і виливається на заводі цільним елеметни, без зварювальних швів. Матеріал рами - магнієвий сплав. Все це дозволило зробити конструкцію надійною, витривалою і в той же час легкою - вага всього 4 кг. Рама покрита глянсовою, багатошаровою фарбою.
2 100 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Miqilong Біговел PHCA [MQL-PHCA12-WHITE]:
ckapbu.com
Беговел Miqilong (MQL-PHCA12-WHITE) PHCA White
boyz.com.ua
Miqilong Беговел PHCA[MQL-PHCA12-WHITE]
coolbaba.toys
Біговел Miqilong PHCА Белый 12` MQL-PHCA12-WHITE
kvshop.com.ua
PHCА White 12 (MQL-PHCA12-WHITE)
printerok.ua
Біговел Miqilong PHCА Білий 12` MQL-PHCA12-WHITE
Ручки керма виготовлені з м'якої гуми і мають перфорацію по всій поверхні. Також на ручках є бічний обмежувач, який захищає руки від можливих ударів і зісковзування.

Велике ергономічне сидіння має розмір 22х11 см і забезпечить комфорт при їзді.

Перший особистий транспорт – Miqilong

Батьки приділяють особливу увагу їх вибору, адже іграшки мають допомагати в процесі розвитку важливих навичок, як-от: витривалість, управління та контроль, зосередженість і концентрація уваги. Крім того, дитячий транспорт сприяє укріпленню вестибулярного апарату, м’язів, ніг, рук і хребта, що є надважливим для малюка.

Велосипед без педалей

Малюк підріс, активно бігає і виявляє зацікавленість транспортом інших дітей на дитячому майданчику? Але він ще замалий для катання на велосипеді, йому складно робити одночасно кілька дій під час руху? Допоможуть біговели – велосипеди без педалей.

На біговелах малюки швидко навчаться тримати рівновагу, розвиватимуть координацію та спритність, стануть самостійними й впевненими. Важливою особливістю біговела є те, що кататися на ньому можна будь-якої пори року.

Біговели постачають частково зібраними, треба лише прикрутити переднє колесо та кермо. Інструменти, необхідні для збирання, є в комплекті.

Біговел Miqilong PHCA

Коди товарів: MQL-PHCA12-BLACK, MQL-PHCA12-WHITE

Біговел Miqilong PHCA є оптимальним варіантом першого транспорту для дітей віком від 2 до 5 років. Раму виготовляють за безшовною технологією й виливають на заводі цільною конструк­цією, без зварювальних швів. Матеріал рами – магнієвий сплав. Такий технологічний підхід дав змогу зробити конструкцію надійною, міцною й легкою водночас. Вага моделі всього 4 кг, раму вкрито кількома шарами глянсової фарби.

Ручки керма виготовлено з м’якої гуми. Також їх оснащено бічним обмежувачем, що захищає від можливих ударів і зісковзування. Велике ергономічне сидіння (22 × 11 см) забезпечить комфорт під час їзди. Зовнішній матеріал сидіння – вологостійка екошкіра, а всередині – м’який наповнювач. Завдяки регульованому керму та сидінню біговел «зростатиме» разом із дитиною. Він буде оптимальним варіантом для малюків зростом від 80 до 120 см. Великі надувні колеса, кожне з яких оснащене двома підшипниками, забезпечать плавність і легкість ходу. Діаметр коліс становить 30 см (12’’), а дисків – 21 см (8,8’’).

Біговел Miqilong PHC

Коди товарів: MQL-PHC12-BLACK, MQL-PHC12-ORANGE, MQL-PHC12-RED

Біговел Miqilong PHC, як перший самостійний транспорт, рекомендований до використання дітям віком від 2 до 5 років. Для виготовлення рами використовують безшовну технологію, тож виливають її цільним елементом. Магнієвий сплав, з якого виготовлено раму, робить конструкцію надійною, стійкою до механічних пошкоджень і легкою – її вага не перевищує 2,3 кг. Раму вкрито глянсовою фарбою. Ручки керма виготовлено з м’якої гуми, вони мають перфорацію по всій поверхні. Щоби захистити руки від можливих пошкоджень, на ручках встановлено бічні обмежувачі.

У процесі розроблення біговела особливу увагу приділили ергономічності та комфорту сидіння. Його розмір становить 22 × 11 см. Усередині воно має м’який наповнювач, а зовні сидіння вкрито вологостійким матеріалом – екошкірою. Правильний підбір матеріалів забезпечує довговічність за будь-яких умов експлуатації. Цей дитячий транспорт буде зручним для катання дітей зростом від 80 до 120 см. Завдячуючи можливості змінювати висоту сидіння та керма, біговел можна підлаштовувати під зріст дитини й експлуатувати кілька сезонів. За комфорт під час руху відповідають великі (12”) колеса з EVA-матеріалу. У кожному колесі є два підшипника, що й забезпечує плавність і легкість ходу.

Мрія кожної дитини

Велосипед викликає багато позитивних емоцій у дітей. Велопрогулянки зміцнюють взаємини в родині, адже батьки та діти проводять більше часу разом і починають краще розуміти одне одного.

Аби велосипед став не просто транспортним засобом, а «колісним» другом, основними критеріями його вибору мають стати безпека та відповідність анатомічним особливостям дитини. Саме такими є велосипеди Miqilong, до яких варто придивитися.

Велосипеди постачають майже зібраними – потрібно лише встановити кермо, закріпити страхувальні колеса й педалі, що мають світловідбивні катафоти, та налаштувати висоту сидіння. Усі необхідні для збирання інструменти є в комплекті.

Велосипед MQL-GN

Коди товарів: MQL-GN16-White, MQL-GN16-Blue, MQL-GN12-Red, MQL-GN12-Yellow

Ця модель рекомендована для дітей віком від 4 до 6 років (зростом до 120 см). Розмір коліс велосипеда становить 16 дюймів. На рівній дорозі дитина зможе самостійно тримати баланс. А під час їзди на нерівних ділянках швидше пристосуватися та балансувати допоможуть бічні колеса. Біговел оснащено ручними передніми та задніми дисковими гальмами. Висоту сидіння та керма можна регулювати залежно від зросту дитини. Окрім додаткових коліс, у комплекті є невеличкий годинник, який закріплюють на спеціальному місці на кермі.

Велосипед Miqilong MQL-GN12 із 12-дюймовими колесами – гарний ва­­ріант для дитини, яка вже має навички їзди на біговелі або байку з допоміжними колесами. Раму виготовлено зі сплаву металу з додаванням магнію за спеціальною безшовною технологією. Модель має бічні колеса, що під­страхують під час підйомів і поворотів, допоможуть дитині втримати рівновагу. Велосипед оснащено ручними гальмами (дисковими): задніми та передніми. Висота сидіння та керма регулюється, що дасть змогу пристосувати транспортний засіб під зріст дитини. У комплекті також є годинник. Рекомендований для дітей зростом до 1 м (2-4 роки).

Велосипед MQL-YD

Код товару: MQL-YD16-Black

Велосипед Miqilong MQL-YD16 – це якісно зібраний транспортний засіб з яскравим дизайном. Діаметр коліс становить 16”. Висоту сидіння та керма можна регулювати. Раму виготовлено з металевого сплаву, вона суцільна та вкрита текстурованою фарбою. Ручні передні та задні дискові гальма зручно розташовані на кермі. Також є сигнальний дзвіночок і симпатичний годинник.

Ручки прогумовані та м’які. Для безпеки та розвитку навичок їзди модель оснащено страхувальними бічними колесами. Завдяки захисту ланцюга їзда буде безпечною, а одяг – чистим. Модель призначена для дітей віком від 6 до 10 років.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів