Need For Speed. Heat

код товару: 1055183

Не дотримуйтесь правил - створюйте їх! Ще більше можливостей для зміни машин і персонажу, щоб виділитися з натовпу. Будьте унікальними - нехай всі дізнаються про вас з першого погляду. Те ж стосується і вашого автомобіля. Налаштуйте управління та інші характеристики, щоб вони відповідали вашому стилю. А потім запросіть друзів в свою команду і запаліть на вулицях Палм-Сіті. Якщо хтось захоче вас зупинити ... почнеться справжні веселощі!

1999 грн*
Передзамовлення

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Need For Speed. Heat

Влаштовуйте гонки вдень і ставте на кін все вночі в - напруженій грі, в якій вам доведеться зіткнутися з кращими силами поліції і підкорити світ вуличних гонок. Вдень беріть участь в дозволених змаганнях Speedhunters Showdown, де можна заробити гроші на модифікацію і поліпшення машин. Коли відточите навички до досконалості і прокачаєте автомобіль, приготуйтеся до гострих відчуттів. Виїжджайте на траси вночі і беріть участь в повних адреналіну нелегальних вуличних гонках, які приносять вам репутацію, що забезпечує доступ до великих подій і найкращих деталей. Але під покровом темряви на полювання виходить спецгрупа безпринципних копів, у яких лише одна мета - зловити вас і відібрати все, що ви заробили. Киньте їм виклик і ризикніть всім заради слави або вирушайте в притулок і дочекайтеся нового захоплюючого дня. Дороги, гонки і ризик ніколи не закінчаться. Все місто - це величезний ігровий майданчик, де можна брати участь в командних заходах і заповнювати гараж крутими тачками на свій смак.
Без ризику немає перемоги. Зірвіть банк в денних змаганнях Speedhunters Showdown, що включають звичайні гонки, дріфт і гонки по бездоріжжю. А потім пориньте в життя нічного міста і заробіть собі репутацію за участь в нелегальних вуличних гонках.
Але будьте напоготові з поліцейськими: після заходу закон порушуєте не тільки ви. Чим більше ризик, тим гостріше відчуття.

Не дотримуйтесь правил - створюйте їх. Ще більше можливостей для зміни машин і персонажа, щоб виділитися з натовпу. Будьте унікальними - нехай всї впізнають вас з першого погляду. Те ж стосується і вашого автомобіля. Налаштуйте управління та інші характеристики, щоб вони відповідали вашому стилю. А потім запросіть друзів в свою команду і запаліть на вулицях Палм-Сіті. Якщо хтось захоче вас зупинити ... почнеться справжні веселощі!

Підкоріть трасу. Щоб привернути увагу поліцейських, які патрулюють Палм-Сіті днем, вам доведеться постаратися. Але з настанням ночі правила змінюються - на полювання виходить спецгрупа безпринципних копів, які не проти забрати вашу машину собі. Пориньте в історію і виступіть проти глави спецгрупи - лейтенанта Мерсер, який проводить незаконні операції і продає конфісковані автомобілі по частинах. Якщо хочете залишитися в живих і опинитися в числі кращих гонщиків, вам доведеться викрити брудних копів.

Технічні характеристики Need For Speed. Heat
Основні
Платформа PlayStation
Версія платформи 4
Носій Blu-ray
Жанр Racing
Видавець Electronic Arts
Доступні мови у грі Російська мова
Англійська мова

Дата виходу гри
Світовий реліз 08 листопада 2019 р

Параметри упаковки
Ширина10 мм
Висота130 мм
Довжина170 мм
Вага0.09 кг
Об'єм0.0002 м3
Переглянути основні параметри ›
Платформа PlayStation
Версія платформи 4
Носій Blu-ray
Жанр Racing
Видавець Electronic Arts
Доступні мови у грі Російська мова
Англійська мова
Світовий реліз 08 листопада 2019 р
Переглянути повний список параметрів ›
Передзамовлення

Фото Need For Speed. Heat
Схожі моделі на Need For Speed. Heat