Karcher WD 3 Battery + органайзер, 36В

код товару: 9.611-317.0
Технічні характеристики Karcher WD 3 Battery + органайзер, 36В:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип мішковий
Тип прибирання сухе
вологе
Споживана потужність 300 Вт
Тип пилозбірника пластиковий контейнер
змінний мішок
Обсяг пилозбірника 17 л
Насадки щілинна
Для влажной и сухой уборки, Clips
Живлення акумулятор
Габарити ( ВxШxГ ) 388 x 340 x 503 мм см
Вага 5.2 кг без аксесуарів
Основні
Тип мішковий
Тип прибирання сухе
вологе
Споживана потужність 300 Вт
Діаметр насадки всмоктувального шланга 35 мм
Система фільтрації
Тип пилозбірника пластиковий контейнер
змінний мішок
Обсяг пилозбірника 17 л
Фільтр патрон
Насадки і адаптери
Насадки щілинна
Для влажной и сухой уборки, Clips
Особливості
Додатково Місце для зберігання насадок
Робота на видув
знімна ручка
Міцний корпус
Комплектація шланг /2 м, 35 мм
насадки
всмоктувальна трубка /2 шт., 0.5 м, 35 мм
акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять
патронний фільтр
фільтр-мішок
органайзер
ролики /(50 мм), 4 шт.
Фізичні
Номінальна напруга 36 В аккумулятора
Живлення акумулятор
Габарити ( ВxШxГ ) 388 x 340 x 503 мм см
Колір жовтий
Вага 5.2 кг без аксесуарів
Гарантія
Гарантія 24 місяця
Параметри упаковки
Ширина 390 мм
Висота 550 мм
Довжина 380 мм
Вага 8.66 кг
Об'єм 0.0815 м3
WD 3 Battery такий же функціональний, як і господарський пилосос з кабелем, але не вимагає підключення до мережі. Залежно від акумулятора його час роботи становить від 15 до 30 хвилин (акумулятор не входить в комплект поставки). Гнучкий акумуляторний господарський пилосос також має міцний і ударостійкий пластиковий контейнер ємністю 17 літрів, а також патронний фільтр для легкого прибирання сухого та вологого сміття без необхідності заміни фільтра. Оптимізований шланг і насадка для підлоги зі спеціальною вставкою допомагають забезпечити оптимальний збір бруду і гарантують ідеальну чистоту. Ще однією практичною деталлю є знімна ручка, яка дозволяє прикріплювати аксесуари безпосередньо до всмоктуючого шлангу. Практичне положення парковки дозволяє зручно закріплювати всмоктувальну трубку і насадку для підлоги під час перерв.
3928 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Karcher WD 3 Battery + органайзер, 36В:
Stroyvstroy.com
Пылесос хозяйственный Karcher WD 3 Battery аккумуляторный +органайзер, 36В,
X-market.com.ua
Пылесос Karcher WD 3 Battery+органайзер (9.611-317.0)
Мекка (mekka.com.ua)
Пылесос хозяйственный Karcher WD 3 Battery аккумуляторный +органайзер, 36В, (9.611-317.0)
WD 3 Battery такий же функціональний, як і господарський пилосос з кабелем, але не вимагає підключення до мережі. Залежно від акумулятора його час роботи становить від 15 до 30 хвилин (акумулятор не входить у комплект поставки). Гнучкий акумуляторний господарський пилосос також має міцний і ударостійкий пластиковий контейнер ємністю 17 літрів, а також патронний фільтр для легкого прибирання сухого та вологого сміття без необхідності заміни фільтра. Оптимізований шланг і насадка для підлоги зі спеціальною вставкою допомагають забезпечити оптимальний збір бруду і гарантують ідеальну чистоту. Ще однією практичною деталлю є зйомна ручка, яка дозволяє кріпити аксесуари безпосередньо до всмоктуючого шлангу. Практичне положення парковки дозволяє зручно закріплювати всмоктуючу трубку і насадку для підлоги під час перерв. WD 3 Compact Battery приносить задоволення від прибирання завдяки таким додатковим функціям, як функція видування, система блокування Pull & Push, ергономічна ручка для перенесення і рішення для зберігання аксесуарів. А завдяки його сумісності з акумуляторною платформою 36 В акумулятори інших пристроїв з батареєю 36 В також можуть використовуватися в пилососах WD 3 Battery.

Подовження терміну гарантійного обслуговування

При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.

Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.

Техніка Стандартная
гарантія
Додаткова
гарантія*
1 Побутові насоси 1 рік + 4 роки
2 Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD 1 рік + 4 роки
2 Мінімийки з водяним охолодженням двигуна 1 рік + 2 роки
3 Всі апарати побутового направлення 1 рік + 1 рік
4 Апарати серії Classic професійного направлення 1 рік + 1 рік
5 Прасувальна дошка, парова праска** 1 рік*** -
7 Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) 1 рік*** -
8 Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої 2 года*** -

* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії

 

Всесвіт акумуляторної техніки Kärcher

Чистоту і порядок необхідно підтримувати не лише всередині будинку, а й зовні, у дворі та саду, а також піклуватися про велосипед, автомобіль, човен, інструменти, меблі тощо. Kärcher пропонує новий асортимент акумуляторної техніки для прибирання та догляду зовнішніх територій, в якому знайдеться потрібне рішення для будь-якого завдання.

Немає можливості підключитися до електромережі? Це не проблема для нової бездротової техніки Kärcher із системою знімних акумуляторів Kärcher Battery Power.

Забезпечує максимум мобільності та повну свободу рухів під час виконання робіт будь-де: на терасі, у майстерні, на присадибній ділянці або далеко від будинку.

Акумулятори з напругою 18 або 36 В швидко заряджають­ся, чудово поєднуються з апаратами різної продуктивності, реалізованими на двох різних платформах — Battery Power 18 В і Battery Power 36 В. При цьому технологія Real Time забезпечує постійний контроль стану акумулятора.

Технологія Real Time

Розроблена Kärcher унікальна технологія Real Time гарантує оптимальний контроль: на відміну від звичайних світло­діодних індикаторів на дисплей виводяться детальні відомості про стан заряду акумулятора й залишковий час роботи оснащеного ним апарата.

Час заряду у хвилинах

Під час заряджання акумулятора на дисплеї відобразиться час, що залишився до завершення процесу. Завдяки цьому користувач матиме точну інформацію, коли він зможе повернутися до роботи.

Запас часу у хвилинах

Під час роботи користувач може в будь-який момент із точністю до однієї хвилини дізнатися, коли йому потрібно зарядити або замінити використовуваний акумулятор. Залишковий час роботи визначається залежно від апарата, до якого підключений акумулятор.

Стан заряду у відсотках

Для визначення поточного стану акумулятора достатньо одного погляду на його дисплей.

З-поміж акумуляторних новинок на платформі 18 В та 36 В, які ще мають з’явитися в асортименті 2020 року, будуть газонокосарки, пили, тримери, кущорізи, висоторізи, гілкоріз та ножиці для трави та кущів.

Дві платформи Kärcher Battery Power

Всесвіт акумуляторів Kärcher складаєть­ся з двох платформ (на 18 В та на 36 В), які надають можливість керувати кількома пристроями з одним комплектом батареї та зарядного пристрою. Акумулятори на платформі Kärcher Battery Power на 18 В підходять для всіх 18-вольтових пристроїв Kärcher. А якщо потрібно більше потужності, запропоновано платформу Kärcher Battery Power на 36 В. І підходять вони не тільки для продуктів для дому та саду, а й для професійних пристроїв Kärcher, що створює просто нескінченні можливості.

Крім того, акумулятори Kärcher захищені від води, мають стійкий до ударів корпус, захист від перевантаження під час заряджання та ефективне керування температурою, режим зберігання та низький рівень саморозряджання без ефекту пам’яті.

Kärcher Battery Power на 18 В

Акумуляторна платформа Kärcher Battery Power на 18 В охоплює компактні і зручні продукти для догляду за садом, терасою, сходами, садовими інструментами, горщиками для квітів та відкритими зонами.

Знімний акумулятор Kärcher Battery Power на 18 В представлений двома ємностями: 18 В/2,5 А·год і 18 В/5,0А·год. Обидві версії підходять для всіх пристроїв на 18 В.

Незалежно від того, яким пристроєм користуєтеся, акумулятори можна швидко й легко замінити.

Kärcher Battery Power на 36 В

Акумуляторна платформа Kärcher Battery Power на 36 В використовуєть­ся на більш потужних пристроях різних категорій для виконання робіт з очищення та догляду за садом, садовими меблями, авто, велосипедами та мотоциклами.

Пристрої на цій платформі сумісні з акумуляторами Kärcher Battery Power на 36 В (Kärcher Battery Power на 36 В/2,5 А·год і Kärcher Battery Power на 36 В/5,0 А·год) та мають високі стандарти мобільності, гнучкості та економії часу.

Мийка середнього тиску KHB6 Battery

Акумуляторна мийка середнього тиску KHB6 Battery оснащена знімним 18-вольтним літій-іонним акумулятором. Максимальна тривалість прибирання становить від 10 до 20 хвилин (залежно від ємності акумулятора).

Достатньо лише приєднати садовий шланг, і можна братися до роботи. Цим пристроєм дуже зручно чистити садові меблі, інструменти, велосипеди тощо.

Характеристики Kärcher KHB6 Battery

 • Код товару: 1.328-010.0
 • Тиск 24 бар
 • Вбудований фільтр тонкого очищення води
 • Адаптер підключення до садового шланга 3/4”
 • Продуктивність 200 л/год
 • Вага без аксесуарів 1,3 кг
 • Розмір (ш × в × д) 105 × 295 × 365 мм

Мийка високого тиску K 2 Battery

Акумуляторна мийка високого тиску K 2 Battery — бездоганний вибір для миття невеликих автомобілів, мотоциклів, велосипедів або човнів, а також для виконання незначних робіт навколо будинку. Час роботи від одного заряду акумулятора (36 В/5,0 А·год) становить 14 хвилин.

Характеристики Kärcher K 2 Battery Set

 • Код товару: 1.117-220.0
 • Регулювання тиску високий тиск
 • Максимальний тиск 110 бар
 • Продуктивність 340 л/год
 • Максимальна температура на вході 40 °C
 • Час роботи від одного заряду 14 хв
 • Вага без аксесуарів 4,5 кг
 • Розмір (ш × в × д) 303 × 629 × 245 мм

Пристрій для видалення бур’янів WRE18-55

Тример Kärcher допомагає вирішувати завдання з видалення бур’янів біля бордюрів та між тротуарними плитками. WRE18-55 має потужний мотор і щіткову головку зі спеціально вирівняними щетинками. Така конструкція забезпечує швидке та якісне видалення небажаного моху й бур’янів із поверхонь, щілин та вздовж країв. Пристрій працює на єдиній батарейній платформі 18 В та підходить навіть для великих площ. До того ж впорається з глибокими швами між плитками навколо будинку.

Характеристики Kärcher WRE18-55 Battery

 • Код товару: 1.445-244.0
 • Рекомендована площа підстригання 15 м2
 • Частота обертання щітки 2 300/2 800 об/хв
 • Матеріал щетини нейлон
 • Діаметр щітки 180 мм
 • Напруга акумулятора 18 В
 • Ємність батареї 2,5 А·год
 • Час заряду акумулятора (100 %) 4 год
 • Розмір (ш × в × д) 23 × 38 × 137 см
 • Вага 2,8 кг

Господарські пилососи WD1 та WD3

Акумуляторні господарські пилососи WD1 та WD3 на платформах 18 В та 36 В стануть у пригоді для прибирання в нежитлових приміщеннях та на вулиці: у підвалі чи майстерні, гаражі, на терасі тощо. Вони збирають сухе і вологе, велике і дрібне сміття, навіть воду.

Характеристики Kärcher WD1 Compact Battery

 • Код товару: 9.611-309.0
 • Тип мішковий
 • Тип прибирання сухе
 • Споживана потужність 230 Вт
 • Тип сміттєзбірника пластиковий контейнер, знімний мішок
 • Об’єм сміттєзбірника 7 л
 • Насадки щілинна, для м’яких меблів
 • Розмір (ш × в × г) 279 × 386 × 312 мм
 • Вага 3,14 кг

Характеристики Kärcher WD3 Battery

 • Код товару: 9.611-317.0
 • Тип мішковий
 • Тип прибирання сухе, вологе
 • Споживана потужність 300 Вт
 • Тип сміттєзбірника пластиковий контейнер, знімний мішок
 • Об’єм сміттєзбірника 17 л
 • Насадки щілинна, для всмоктування вологого та сухого сміття, Clips
 • Розмір (ш × в × г) 340 × 388 × 503 мм
 • Вага 5,2 кг

Повітродувки LBL 2 та LBL 4

Акумуляторні повітродувки LBL 2 та LBL 4 на платформах 18 В та 36 В — потужні й мобільні апарати, за допомогою яких із важкодоступних місць можна видалити листя, пелюстки, обрізки кущів, трави, шишки. А навколо будинку або з гаража прибрати пісок, землю та інший бруд.

Характеристики Kärcher LBL 2 Battery

 • Код товару: 1.445-100.0
 • Швидкість потоку повітря макс. 210 км/год
 • Об’ємний потік 220 м2/год
 • Регулювання швидкості потоку ні
 • Акумуляторна платформа Battery Power
 • Напруга акумулятора 18 В
 • Час роботи акумулятора від одного заряду 22 хв (2,5 А·год) / 44 хв (5 А·год)
 • Розмір (ш × в × д) 170 × 305 × 975 мм
 • Вага без аксесуарів 2 кг

Характеристики Kärcher LBL 4 Battery

 • Код товару: 1.445-150.0
 • Швидкість потоку повітря 250 км/год
 • Об’ємний потік макс. 330 м2/год
 • Регулювання швидкості потоку так
 • Режими швидкості потоку 2
 • Акумуляторна платформа Battery Power
 • Напруга акумулятора 36 В
 • Час роботи акумулятора від одного заряду 15 хв (2,5 А·год) / 30 хв (5 А·год)
 • Розмір (ш × в × д) 170 × 305 × 975 мм
 • Вага без аксесуарів 2,2 кг
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів