fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 9В

код товару: FT-551584
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 9В:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор
Тип гри будівництво
конструювання
робототехніка
Стать дитини для хлопчиків
Серія конструктора Training models
Основні
Вид конструктор
Тип гри будівництво
конструювання
робототехніка
Стать дитини для хлопчиків
Серія конструктора Training models
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Додатково
Особливості для работы абсолютно необходимо 3шт FT-505287
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Навчальні моделі fischertechnik Trainingsmodelle використовуються для вивчення, розуміння і застосування навичок галузі Індустрія 4.0 в професійно-технічних навчальних закладах і навчанні, а також для досліджень, викладання та розвитку в університетах, в компаніях і ІТ-кафедрах. Модель імітує процеси замовлення сировини, виробництва і доставки в готових виробів і контроль всіх цих процесів через мережу інтернет.
398 499 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 9В:
boyz.com.ua
fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 9В
ckapbu.com
Конструктор fischertechnik Trainingsmodelle Industry 4.0 9В FT-551584
x-market.com.ua
Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 9В
Виробниче середовище

До складу навчальної моделі входять: автоматизований багаторівневий склад, вакуумний маніпулятор, мультіпроцесінгова станція з піччю, сортувальна станція з виявленням квітів заготовок, екологічний датчик і поворотна камера. Після того, як замовлення розміщене, заготовки проходять через відповідні фабричні модулі, і поточний стан відразу відображається на приладовій панелі. Інтегрований датчик навколишнього середовища повідомляє про значення температури, вологості, тиску повітря і якості повітря. Камера бачить всю систему рухаючись по вертикальній і горизонтальній осях і тому може бути використана для віддаленого веб обслуговування. Заготовки відстежуються за допомогою технології NFC (Near Field Communication): Кожній заготівлі присвоюється унікальний ідентифікаційний номер (ID). Це забезпечує можливість відстеження поточного стану заготовок в процесі обробки.

Обладнання для STEM-лабораторій

20 січня 2020 року Міністерство освіти і науки України запропонувало до громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Типового переліку навчально-методичного забезпечення, засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» з метою забезпечити заклади загальної середньої освіти сучасним обладнанням.

Цей проєкт — новий крок у розвитку освіти та підходів до навчання в школах. Учні зможуть вивчати науку, технології, інжиніринг та математику, взаємодіючи з гаджетами та смарт-електронікою й вивчаючи принципи їх роботи безпосередньо під час уроків. На STEM-заняттях у центрі уваги не вчитель, а практичне завдання, яке потрібно розв'язати. Вчитель стає наставником, пояснює, як використовувати потенціал кожної технології в проєкті. Учні ж вирішують практичні завдання через спроби і помилки, а не вивчають «суху» теорію.

Для повноцінної реалізації такого підходу на допомогу приходять STEM-лабораторії. Їх оснащують 3D-принтерами, наборами навчальної електроніки, роботами та іншими технічними засобами, щоби давати дітям усе необхідне для реалізації їхнього потенціалу.

Головним підтвердженням відповідності обладнання новому наказу є наявність спеціального свідоцтва, що видається Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Цим свідоцтвом визнається відповідність всього обладнання цієї статті педагогічним вимогам.

3D-принтери

3D-принтер разом із витратними матеріалами — це друкувальний пристрій, який виготовляє вироби з пластику (в більшості випадків) за різними фізичними принципами оброблення цієї речовини. Для закладів загальної середньої освіти найкориснішими є 3D-принтери, що пра­цюють за технологією плавлення пластикової нитки. Пристрої з цією технологією мають просту конструкцію, компакт­ний розмір, вони безпечні в роботі та доступні за ціною.

В Україні є багатий вибір техніки для 3D-друку, але здебільшого пристрої запропоновано у відкритому виконанні. Та є виробник техніки, що просуває пристрої в захищеному закритому варіанті, з яким вже три роки співпрацює ERC — XYZprinting. У новому наказі виділяють 3D-принтери, витратним матеріалом до яких є біорозкладаний пластик PLA (ПЛА). XYZprinting — єдиний виробник техніки, що працює в Україні та пропонує PLA-пластик власного виробництва.

До того ж, абсолютно всі моделі 3D-принтерів XYZprinting можуть працювати із цим пластиком.

Додатковою перевагою техніки цього виробника є дворічна гарантія, яку реалізовує сервісний центр ERC.

Відповідність 3D-принтерів виробництва XYZprinting педагогічним вимогам нового наказу підтверджено свідоцтвом, яке компанія отримала в грудні 2019-го.

3D-принтер XYZprinting da Vinci 1.0 PRO 3 в 1 Wi-Fi 3F1ASXEU01K

3D-принтер XYZprinting da Vinci 1.0 Professional Wi-Fi 3F1AWXEU01K

3D-принтер XYZprinting da Vinci Junior 3 в 1 Wi-Fi 3F1JSXEU01B

3D-принтер XYZprinting da Vinci Junior Pro Wi-Fi 3FJPWXEU00E

3D-сканери

3D-сканер — окремий пристрій для оброблення готового виробу й переведення його зовнішніх форм у цифровий формат (для підготовки електронної 3D-моделі виробу). Знайомство школярів із технологією 3D-сканування поглибить їхні знання у сфері технологій ХХІ сторіччя. ERC пропонує одну модель портативного 3D-сканера, яку, з огляду на вартість, можна назвати кращим вибором для будь-якої української школи.

3D-сканер XYZprinting 2.0, портативний 3SH20XEU00D

3D-ручки з витратними матеріалами

XYZprinting в асортименті має кілька видів 3D-ручок: низько­температурні та звичайного нагрівання. Відрізняються вони температурою нагрівання під час плавлення витратного матеріалу.

Зокрема у низькотемпературної ручки температура сопла досягає 60 °C і є безпечною під час використання. Ризик отримання опіків за такої температури суттєво знижується. Для створення 3D-фігур необхідно використовувати PCL-нитки, що мають низьку температуру плавлення.

А ось у ручок звичайного нагрівання температура сопла варіюється в межах від 60 °C до 180 °C. Через те, що температура вища, із цими ручками необхідно поводитися більш обережно та уважно.

Основна перевага ручок звичайного нагрівання — використання PLA-пластику як витратного матеріалу.

PLA — натуральний матеріал, який виготовлено з кукурудзяного крохмалю, тож він абсолютно безпечний для довкілля. Пластик повністю розкладається, коли потрапляє в землю, а також не справляє жодного токсичного впливу на людину.

3D-ручка XYZprinting da Vinci 3N10XXEU01E

3D-ручка XYZprinting da Vinci Cool, низькотемпературна 3N70KXEU00F

Набір ниток 1,75 мм PLA XYZprinting для 3D-ручки, 6 кольорів RFPLDXTW00H

Цифровий лазерний верстат

Цифровий лазерний верстат із числовим програмним керуванням дає змогу швидко виготовляти з різних матеріалів деталі конструкцій, опорні елементи, балки та вирізати складні форми з надтонких матеріалів. Оптимальним рішенням для навчальних закладів буде Laserbox Pro Makeblock.

LaserBox P1030092

Спеціально розроблений для освітніх цілей і мейкерства, Laserbox переосмислює й перезначає функціонал лазера за допомогою ультраширококутної камери високої роздільної здатності з візуальним алгоритмом AI. Машина може автоматично ідентифікувати будь-який матеріал і відповідно налаштувати параметри гравіювання або вирізання. Закритий корпус і система автоматичного призупинення під час відчинення кришки робить його повністю безпечним для дітей. Як революційний лазер, Laserbox розпізнає зображення намальовані вручну й робить процес створення моделей легким і веселим.

 • Тип і потужність лазерної трубки лазер CO2 потужністю 40 В
 • Робоча зона 500 × 300 мм
 • Висота за віссю Z 25 мм
 • Система позиціонування лазера візуальне позиціонування
 • Візуальна робоча зона 490 × 290 мм
 • Максимальна глибина різання 15 мм (дерево)
 • Бездротове з’єднання Wi-Fi, USB, Ethernet
 • Сумісність із ПЗ для дизайну Photoshop, Illustrator, CorelDRAW, AutoCAD, AutoDraw, Solidworks
 • Підтримувані формати файлів JPG, PNG, BMP, TIF, DXF, SVG, CR2
 • ОС Windows, macOS
 • Сумісність із матеріалами папір, картон, гофрований картон, дерево, акрил, тканина, шкіра, ABS-пластик, PET, гума, скловолокно, пластик

Програмовані електронні модулі

Програмовані електронні модулі поєднують датчики та виконавчі механізми, за допомогою яких учні можуть створювати та програмувати свої перші електронні пристрої.

Для молодшої школи оптимальним рішенням є набір Makeblock Neuron Creative Lab Kit, модулі якого надійно захищено пластиковим корпусом, а магнітні розніми дають змогу максимально швидко та зручно поєднувати їх між собою.

У наборі є 30 різних електронних модулів, як-от: світлодіодний дисплей, камера, ультразвуковий датчик, двигуни тощо.

Набір Makeblock Neuron Creative Lab Kit P1030021

Програмовані модулі mBuild

Для середньої і старшої школи Makeblock пропонує новітні програмовані модулі mBuild, перевагою яких є компактність, можливість програмування мовами Scratch та Python, а також підтримання сучасних технологій, як-от штучний інтелект та інтернет речей.

Додатковий набір AI & IoT Education Toolkit постачають з електрон­ними модулями mBuild (31 шт.) та 10 комплектами аксесуарів.

mBuild P1020007

Роботи mBot та mBot Ranger

Роботи mBot та mBot Ranger вдало доповнюють лінійку робототехніки та рекомендовані для використання в середній школі. Металеві деталі гарантують високу точність та надійність конструкції, а різноманіття датчиків дає змогу створити проєкт будь-якого рівня складності.

mBot P1010045

mBot Ranger 09.00.92

Роботи Dash та Dot

Роботів Dash та Dot компанії Wonder Workshop кілька років активно використовують у навчальному процесі передові школи України.

Вони допомагають ознайомитися з різними фізичними явищами, вивчати англійську, математику, опановувати принципи побудови алгоритмів та розвивати творчі навички.

Dash 1-DA01-05

Dot 1-DO01-04

Робот mTiny

Робот mTiny — унікальна розробка Makeblock, адже для взаємодії з ним не потрібен планшет, телефон чи комп’ютер. Його контролер-ручка Tap Pen, як інструмент кодування, полегшує сприйняття функцій команд і принципів роботи мов програмування, а також захищає очі від шкідливого впливу екранів пристроїв.

Під час захопливого моделювання використовують фізичні блоки та різні тематичні сюжетні картки, що дають дітям швидкий зворотний зв’язок і сприяють формуванню креативних ідей під час вирішення завдань та проблем. mTiny заохочує дітей до навчання, пропонуючи цікаві ігри, в які заздалегідь інтегровано знання з різних галузей, зокрема з математики, музики та мистецтва.

mTiny P1030089

Мехатронні системи

Мехатронні системи – спеціалізоване обладнання, що допомагає поєднувати в навчанні механіку та електроніку. Учні старших класів вивчають принципи роботи автоматизованих систем і здобувають навички програмування виробничих ліній. Це дає змогу визначитися з майбутньою професією та здобути базові знання для вступу до ВНЗ.

Взірцем рішень є конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0, який використовують для вивчення та застосування навичок машинного програмування, а також для дослідження й викладання в університетах, компаніях та на ІТ-кафедрах. Модель імітує процеси замовлення сировини, виробництва та доставляння готових виробів і, врешті-решт, контроль усіх цих процесів через інтернет. У комплекті конструктора: автоматизований багаторівневий склад, вакуумний маніпулятор, мультипроцесингова станція з піччю, сортувальна станція з виявленням кольорів заготовок, екологічний датчик і поворотна камера. Камера бачить усю систему, рухаючись по вертикальній і горизонтальній осях, і тому може бути використана для віддаленого веб-обслуговування.

fisсhertechnik Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 FT-551584

Конструктори/набори з різними способами з’єднання деталей

Конструктори та набори такого типу допомагають учням розвивати навички конструювання та вивчати фізичні властивості матеріалів.

Набір fischertechnik STEM Інжиніринг FT-519341

Одними з найактуальніших є набори «все в одному», що призначені для навчальних закладів. Їх постачають одразу у фірмових контейнерах Gratnells, завдяки яким можна зручно та надійно зберігати деталі конструкторів.

Конструктор fischertechnik CTEM-Лабораторія FT-548904

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів